Skocz do zawartości

Toyota Avensis T25 - moje boje z CA


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie :) no mam zamiar gdzieś je wpiąć żeby zobaczyć czy są ok i grają. A czy trafiłem brzmieniowo... hmmmm nie wiem ale odkąd pamietam zawsze mi sie podobało stare (no i nie tylko) hamerykanskie brzmienie, podobały mi sie Zapco, miałem Xtant'y (603x, 2200ix), mam ARC Audio no i takie cos mi sie bardzo podoba. Mam nadzieje, że i na ESX'a sie nie zawiodę, badz co badz szukałem mono, ale trafiła sie sie ta 2kanałówka no i żal było nie wziąć. Łukasz był u mnie dzisiaj po plytki, to widział w jakim jest stanie wręcz jak wyjęty z pudełka, nawet pyłu/brudów niczego nie ma na potencjometrach, wejscia RCA jakby nie uzywane nie widac sladów wytarcia ale tak jak mowie nie mam na razie dla niego zastosowania zobaczymy co przyszlość przyniesie, może wyląduje w Pandzie do pedzenie przodu pasywnie, kto wie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 580
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

trzeba troche odkurzyć, planuje niedlugo troche pogrzebac przy Toyot'cie no i mam w związku z tym pytanie, musze poprawic przednie drzwi (maty), no i wytłumic bagaznik (czekam aktualnie na maty) w związku z powyższym chciałbym sie podpytać czy w jakiś weekendzik, nie przygarnołby mnie ktos do jakiegos ciepłego garazu :D ? , może ma na tyle duzy i sam ktos cos bedzie dłubał a przy okazji kolejna furmanka mu nie bedzie przeszkadzac. (oczywiscie swoje narzedzia mam, jak i posprzatam po sobie :D ) a i pogadac mozna w chwili relaksu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zgrabnie to wygląda :D

Kto by tam się przejmował kieszeniami przy takim ładnym wykonaniu :D

a dziekuje...... a odnosnie kieszeni to albo rybki albo...... pipki, priorytet byl min. 10L i zrobienie z gracja zeby nie wygladaly "czolgowo" natomiast od srodka zeby bylo solidnie, sztywno i zeby glosnik gral a nie komory.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja widzę jednak się Bartek pochwaliłeś  :hyhy:

 

 


zgrabnie to wygląda

Ogólnie wyszło nie najgorzej i przede wszystkim na żywo wygląda lepiej niż na fotkach  :wink: \

Co do wykończenia (obciaganie  :] ) nie jestem zadowolony w 100% z efektu końcowego ale niestety czas nas gonił i nie mogło być już poprawek  :wink2:

 

 

Bartek jak tam odsłuchy - z radyjkiem się już zaprzyjaźniłeś  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie wyszło bardzo zacnie wizualnie - pogratulować

Przy najbliższej okazji poproszę o odsłuch

 zapraszam

 

A co ja widzę jednak się Bartek pochwaliłeś 

 

 

Ogólnie wyszło nie najgorzej i przede wszystkim na żywo wygląda lepiej niż na fotkach   \

Co do wykończenia (obciaganie  :] ) nie jestem zadowolony w 100% z efektu końcowego ale niestety czas nas gonił i nie mogło być już poprawek 

 

 

Bartek jak tam odsłuchy - z radyjkiem się już zaprzyjaźniłeś 

 I tak by wyszlo ale tak delikatnie (bez pompy) ze nie zasypałem gruszek w popiele

 

Odnosnie wykonczenia to wiesz z jednego kawałka zeby to ogarnąc to jest ciezko, a kilka niedociągniec jeszcze w tych miejscach praktycznie niedostepnych dla oka, to wiesz. W gazetach sie oglaszac nie bede.

 

Nie bylo czasu na odsluchy bo tak jak mowilem jak wrocilem do W-wy to zjadlem tylko obiad i do roboty na 15:00 (w sobote) i do 12:15(niedziela) - 21h wrocilem do domu jak nacpany. Jeszcze przyjdzie czas na odsluchy . A radyjko wqurwia mnie na maxa bo az tak głeboko nie grzebalem w alpinach i pewnie kwestia przyzwyczajenia, natomiast w porownaniu do Eclipse poprzedniego (na ktorego wielu narzeka) to mi sie w Eclipsie "managowało" zajebiscie prosto (chociaz poczatki tez nie byly łatwe)

 

 

Zacnie Maxtz kawał dobrej roboty

 

Woofery w końcu zaczęły coś kopać?

 kopią ale musze wszystko zgrac, bo moim zdaniem woofery zapierd*** jak szalone i sie zastanawiam czy sub gra czy nie..... tylko wlasnie jeszcze za krotko sluchalem i praktycznie nic nie ustawilem jeszcze.

 

A jakieś spyfoto z roboty przed obiciem dla zaspokojenia ciekawości by się znalazło ?

 Nie wiem czy jest sens dawac bo zaraz sie zbiegnie "milion internetowych specjalistów" i bedą poprzez zdjecia wytykac błedy, to nie tak, to zle to mozna bylo lepiej zrobic, mimo ze jeszcze organoleptycznie nie pomacali i nie posluchali (bez urazy dla tych co zjedli na tym zęby ale czasami poziom dyskusji z byle pierdół ostatnio jest tak załosny ze sie czytac nie chce ani pisac, dlatego dla swietego spokoju poki co, nic nie bede wrzucal, ktos bedzie chcial na zywca pogac, czy posluchac zawsze udostepnie i odpowiem na pytania). Wogle sie zastanawialem czy cokolwiek wrzucac ale juz poszlo wiec jest.

Powiem tak nic nie dudni, komora nie pracuje, jest sztywno i solidnie, generalnie jestem bardziej niz zadowolony. Teraz jeszcze slupki, ustawienie odpowiednie tweeterów i strojenie (zeby wyciagnac z tego co jest mozliwie jak najwiecej)

 

Ps. co to k***wa za ograniczenia jakies? Nie moze dodac odpowiedzi za wiekszą nic dozwolone ilosc emotek (sorry ale musialem z Waszych cytatów pousuwac emotki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyczyn :padam:

 

Przyznam się że widziałem je w negliżu :wink: i Tomek naprawdę się postarał :padam: są bardzo zgrabne w stylu takim jak lubię :D no i ten litraż przy tym wyglądzie -- bajka :padam:

 

Niestety nie widziałem ich po ukończeniu i nie słuchałem wiec trzeba się będzie przejechać na spociaka jakiegoś.

 

W ogóle to szacun za fajne klocuszki nie tylko te w komórkach :wink: 

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to szacun za fajne klocuszki nie tylko te w komórkach :wink:

 

 

 

Eee tam od razu tam fajne Esotary na TW.... W co drugim aucie siedzą pod budką z piwem... :ph34r:

 

ps. Teraz to już na bank ich nie posłucham u siebie w aucie... :zalamany:

No chyba ,że Bartosz postawowi ambitnie nawiedzić tegoroczny piknik? :wink:  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do wykończenia (obciaganie :] ) nie jestem zadowolony w 100% z efektu końcowego ale niestety czas nas gonił i nie mogło być już poprawek :wink2:

 

jest tam widoczna niedoróbka na dole drzwi, ale co tam, ogólnie efekt rodem z fabryki i o to chodzi :D good job :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema,

 

Mam prosbę do osob, ktore miały/mają do czynienia z Hifonics'em ATLAS'em VIII, chodzi mi o pomoc w podłączenie, bo bardziej po******* wzmaka i jeszcze gorszego manual'a do niego to nikt inny nie wymyslił :mur1::wsciekly::mur1:

 

Wzmak chce podlaczyc do radia ktore ma zwrotke (9965r - 4V na RCA) takze interesuje mnie tylko w ktore RCA mam sie wpiąć wzmaka (z radia)? Nie chce uzywac zwrotek wzmaka ani przesylac sygnalu z tego wzmaka do innego. Poprostu radio => wzmak => sub . Dodatkowo, ktore z tych obydwu przycisków maja być wcisniete badz nie jesli wogle.

 

Z góry dzieki za pomoc. :)

post-1931-0-77450400-1374340637_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...