Skocz do zawartości

Mały wzmacniacz 4ch do Passata B8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie przesiadłem się ze swojego CC do Passata B8. W spadku zostały mi głośniki Dego sp650, wzmacniacz Sony xm450g oraz sub excursion 10s4. Niestety z uwagi na dwa wózki będę musiał chować całość, żeby nie zawadzała w bagażniku. W związku z tym, poki co szukam jakiegoś niewielkiego wzmacniacza, który to zasili a zmieści się pod siedzenie lub w boczek bagażnika. Ktoś coś może polecić? Cena powiedzmy do 1200zł. Myślałem nad oryginalnym systemem helixa dedykowanym do VW ale cena blisko 2 500 zł za suba z małym wzmacniaczem z procesorem dźwięku zwala mnie z nóg. Ktoś ma jakiś pomysł? :)

Najważniejsze! Całość będzie pracować pod seryjnym discover media

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :) Dego Sp650 to chyba nie najgorszy sprzęt jeśli chodzi o głośniki a sub może być do wymiany jeśli zajdzie potrzeba. Nie wiem jak się sprawuje jakościowo discover media

Dlatego opisałem tu co i jak z prośbą o doradztwo :D

Do tej pory całość grała pod kenwood dnx525dab i dawało radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przekoduj na soundsystem, nie na dynaudio. Przekodowanie na dynaudio spowoduje uruchomienia wyjścia optycznego w protokole MOST150..

 

 

Przecież możesz przekodować radio i podpiąć RCA bezpośrednio.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A czy jesteście pewni tego rozwiązania? W innym temacie jeden z użytkowników sugeruje, że to nie zadziała tzn. dalej będę musiał użyć konwertera, bo przy przekodowaniu zmniejszy się tylko sygnał do 12db ale dalej to wyjście nie będzie LOW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podłączyłem wszystko jednak przez konwerter RCA Helix AAC.2 :)

 

BTW czy przy tym zestawieniu, które posiadam tj.

-dego sp650

-excursion shx 10s4

-wzmacniacz alpine pdx 4.150 

 

warto montować kondensator czy będzie on zbędny? Kable zasilające 25mm2 miedzi, akumulator 65ah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...