Skocz do zawartości

kręta droga - e39 :)


Ruffy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomysł na skrzynię bardzo mi się podoba. Nie rozumiem tylko dlaczego nie dałeś żadnych wzmocnień od środka. Żeby uzyskać jako taki kształt między pierścieniem a skrzynią możesz naciągnąć jakąś rajtuzę.

 

Wzmocnien w jakim sensie? Że w środku między górą a dołem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie jeszcze jedno pytanie, te pierścienie miałem zrobione z wewnętrznym wgłębieniem (tam jest 1.5cm pod głośnikiem) a na zewnątrz fazę, jeśli bym zalaminowal to w skrzyni to mógłby być problem później ze zmianą głośnika czy coś no i teraz cokolwiek na tym wymyślić to też już średnio, wpadłem na dwa pomysły, jeden to taki w którym robię po prostu pierścień i robię na tym laminat, do którego jest przykręcany już drugi wymienny podobny do tego ze zdjęcia, a drugi to taki w którym jest tylko jeden już wtopiony gruby do którego przykręcamy głośnik, a po obwodzie jakaś ramka, pytanie tylko czy wszystkie głośniki 10" mają taki sam otwór montażowy ?

post-9138-0-94081100-1610035664_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wymiary kilku głośników, które ewentualnie by Cię interesowały i pomyśl czy nie zrobić nowych pierścieni takich żeby pasowało więcej niż tylko ten RF.

Sam mam zawsze problem z otworem montażowym. Już w dwóch skrzynkach musiałem go powiększać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie o czymś takim myślałem, dzis przyszły śruby i mufki do poskrecania pierścienia do skrzyni (m8 po lewej) oraz głośnika do pierścienia (m6 po prawej)

 

Z ciekawostek odnośnie zabudowy, będzie albo cała butla w carbonie oklejona (prawdziwe włókno nie hydro czy jakaś folia) lub będzie pierścień w postaci opaski z wnęką z carbonu ;) 

post-9138-0-56590200-1610140371_thumb.jpg

post-9138-0-20588000-1610140919_thumb.jpg

post-9138-0-55103400-1610140943_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...