Skocz do zawartości

Problem z CARAUDIO/wzmacniaczem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was drodzy forumowicze.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc a mianowicie zamontowałem w swoim aucie nie duży zestaw Car Audio, jest to radio jvc kw-r520, wzmacniacz MAC AUDIO Edition S Four, do tego tuba nie wiem dokładnie jaka z głośnikiem INVINITY no i okablowanie. Wszystko grało pięknie ale z głośnika dobiegały świsty i szumy, chcąc zlokalizować i usunąć ten problem postanowiłem poodpinać za radia różne kable i pospinać inaczej myśląc że to coś da. Głośniki przód były tez podpięte pod 4-kanałowy wzamacniacz kablem 2żyłowym. Kombinując z radiem spiąłem chyba jeden kabel 2żyłowy z ktorymś z głośników (prawdopodobnie prawym przód) ponieważ przestał on grać. Od tamtej pory nie gra tuba a na wzmaku zamiast zielonej pali sie czerwona lampka niezależnie jakie jest podłączenie i ustawienie kabli. Myślałem że spaliłem głośnik ale podłączyłem wszystko jak było w aucie przed montażem czegokolwiek i głosniki grają jak grały. Proszę o pomoc co może być przyczyną i co zrobić. Dodam że zasilanie z kabla z aku(+) do wzmaka jest, kable wszystkie sprawdziłem we własnym zakresie i chyba są ok bezpieczniki też. Prosze pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zagmatwanie to opisałeś.

Po prostu grało ale były szumy i świsty chciałem to zmienić i zrobiłem z tyłu radia jakieś spięcie przestał grać prawy głosnik i na wzmacniaczu zamiast zielonej pali sie czerwona lampka. ale głośnik jest już ok podłączony jak był przed caraudio.

Po prostu grało ale były szumy i świsty chciałem to zmienić i zrobiłem z tyłu radia jakieś spięcie przestał grać prawy głosnik i na wzmacniaczu zamiast zielonej pali sie czerwona lampka. ale głośnik jest już ok podłączony jak był przed caraudio.

no i przestała grać tuba i wzmacniacz nie daje jak by sygnału lub radio nie daje sygnału do wzmacniacza sam już nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...