Skocz do zawartości

alternatywne źródła dźwięku w aucie


omega7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

odczytu czyli rozumiem szybkości ?

 

Nie no... testy prędkości odczytu to raczej nie na tym forum ;)

Chodzi oczywiście o jakość dźwięku - X10T odtwarza lepiej pliki niż Fiio X5 III

i to nie jest gdybanie tylko rzetelna opinia uznanego instalatora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie jak podłączyć urządzenie z wyjściem optycznym do proca pioneer'a deq-p9?

Jeśli było już coś na ten temat to sorry. Udało mi się dobrnąć do 24str. ale tam w kółko o DAC'ach i nie ma jak i czym to podłączyć do procków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pany, kupiłem kartę Creative sound blaster X-Fi HD USB, podłączyłem do pod tablet przez huba i nic. Karta jest widoczna, tablet reaguje na sterowanie volume przez tego Creativa, światło się się pali - tylko dźwięku nie ma :)

Ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych "spadających kapci" to

zostawiłbym takie nazewnictwo raczej dla F1.

 

Przy X10T nazwałbym to raczej porządnym graniem... ale CD po optyku dalej gra lepiej.

 

Natomiast X10T gra lepiej niż pliki odtwarzane z tabletów/telefonów po konwerterze, ale CD jeszcze nie zagina.

 

Plusem jest duża funkcjonalność - łatwe tworzenie pokaźnej biblioteki 128GB, pliki HiRes i jednocześnie jakość zbliżona do CD.

 

X10T ma wyjscie SPDIF coaxialne i optyczne, także nie ma potrzeby używać żadnych konwerterów.

 

Oba wyjścia "grają" tak samo dobrze.

 

Warto kupić adapter (5zł) na złącze standardowe toslink i wtedy można użyć typowego kabla optycznego... bo w X10T jest wyjscie optyczne w formie gniazda "jack".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy będzie słyszalna różnica, wejścia z X10T do takiego DSP MK2 Pro coax-em i modułem HEC HD-AUDIO

Obstawiam, że X10T zagra słyszalnie lepiej...

bo moduł USB do DSP to nic innego jak konwerter USB-SPDIF

Do tego w prawdzie z zasłyszanych opinii, ale od osłuchanych użytkowników - moduł do Helixa gra gorzej niż rozsądny "osobny" konwerter.

 

Z jakim napędem CD porównywałes bezpośrednio X10T, bo jak wiadomo transport transportowi nie równy :)

I tu Cię zaskoczę - od X10T lepiej zagrała zmieniarka Alpine z wyjściem optycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przy X10T nazwałbym to raczej porządnym graniem... ale CD po optyku dalej gra lepiej.

 

 

 


I tu Cię zaskoczę - X10T pokonała zmieniarka (Alpine S607 z wyjściem optycznym.)

 

Napisałeś najpierw że CD po optyku gra lepjej a teraz piszesz że pokonało S607 - która jest jedna z najlepszych zmieniarek 

Wiec które CD jest jeszcze lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś najpierw że CD po optyku gra lepjej a teraz piszesz że pokonało S607 - która jest jedna z najlepszych zmieniarek

Wiec które CD jest jeszcze lepsze?

Odtwarzacz X10T pokonała zmieniarka...

(pisząc o CD po optyku w moim przypadku była to właśnie Alpine S607)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barth, a jest możliwość oblukania tego u Ciebie?

Bo ze zdjęć to niewiele widać jak to ficzycznie wygląda.

Martwi mnie tu nie duży ekran i co za tym idzie obsługa w samchodzie

Szkoda, że wczesniej sie nie zgadaliśmy - niestety X10T w piatek pojechał już do nowego właściciela.

 

Ekran faktycznie mało czytelny (drobniutkie litery).

Całość wielkosci paczki fajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...