Skocz do zawartości

Jaki głośnik kupić


karo9522
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek nie podpuszczaj  :rotfl:

Co tu dużo mówić, minimum 70mm2 na plus i albo masa z blachy ( parę punktów masowych z przodu i z tyłu ) albo druga 70tka obok plusa i BIG3 i może coś z tego będzie. 

Oraz by nie było dyskoteki w nocy dobre aku lub paczka kondów i będziesz Pan zadowolony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nie podpuszczam, ja wyjaśniam... Okolice 2kW to już nie zabawa w sprzęt z media podłączony na tanim zestawie z miedziowanych kabli... Tu trzeba się już trochę przyłożyć i przygotować auto a co za tym idzie wydać trochę plnów i to niezależnie od sposobu wykonania instalacji... A nie zapomnijmy jeszcze o tym, że przy dwóch 15" buda się podda już na starcie i też trochę trzeba będzie wydać na jej wygłuszenie i ewentualne wzmocnienie np na dachu... Idąc dalej trzeba być też świadomym tego, że przy takich mocach fabryczny przód (taki w tym przypadku obstawiam) czy też byle pierdziawki się przez suba nie przebiją i tam też trzeba będzie trochę grosza włożyć żeby to ręce i nogi miało. Niestety ale ludzie myślą, że wystarczy kupić głośnik i wzmacniacz i już mamy efekt WOW... A to tak nie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. 2kw nie jest dla każdego i musi kosztować. Musi. Są 2 wyjścia.

Albo masz trochę kasy i robisz sam po wcześniejszej dogłębnej lekturze (mowa o kilku tysiącach zł ) lub masz bardzo dużo keszu i dajesz komuś do zrobienia i czekasz na efekt. Wybieraj.

W tysiaku nie będzie 2kw, ewentualnie dobre 300-400w.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za auto ale 110ah to może nie wejść pod maskę... Już 100ah ciężko zmiescic. Kable 95 to też duży dyskomfort przy układaniu, lepiej dać 2x50 tak jak wcześniej mówiłem ale jak masz chęć na walkę z nabitym wężem ogrodowym to czemu nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...