Skocz do zawartości

Jaki głośnik kupić


karo9522
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Ja tam podpowiadam oficjalnie... Np 2x50mm2 na zasilaniu... "Kolega" wolał rzucić 1x90mm2... Ciekawe czy ma do tego giętarkę W każdym razie jestem kryty Choć w sumie szkoda, może bym cruncha sprz... wypożyczył przy okazji


 

Z 70mm2 nie było żadnych problemów więc nie wiem gdzie Ty widzisz aż taki problem z tym 90mm2 sam bym wrzucił ale ograniczą mnie grodź :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne. Niczego nie sugerowałem. Chciałbym tylko zobaczyć efekt końcowy bo naprawdę jestem go ciekaw. Mam to gdzieś kto komu doradza. Krzyż na drogę. Tylko po co te pytania skoro Karo i tak po swojemu robi. Dobra. Dawaj foty tej instalki i tego xiona po naprawie. Ciekawość mnie zżera.

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec będzie we czwartek, przewody już mam oraz kondy. Tylko nie wiem jakie aku na przód zamontować, w miarę nie za drogie a dobre

Oraz Panowie radio, bo cały czas mam fabryczne, chciał bym jakies radio 2din z nawigacją do 1000 zł może być używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już 10 minut po terminie jak kolega Karo obiecał foto kosza Xiona po regeneracji.. A no chyba że ten lepszy aparat jeszcze nie dotarł..;) Co do kabli to mam u siebie 70 ogólnie w polo w progach się niestety nie a bardzo zmieściło.. Na wrzutkę dwa idą przy progu kierowcy połapane strapkami spadków nie ma, mam kondensator 12F..;D Mam też za to 120 która nie wiem czy nie jest miększa niż ta 70 w niby oponie.. Pomijając fakt że na osi przewodu kąt zaciśnięcia oczka ma znaczenie..;P

 

podsumowując zamiast 1x70 chyba jednak lepiej w ułożeniu było by 3x 25mm2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam też za to 120 która nie wiem czy nie jest miększa niż ta 70 w niby oponie

W końcu ktoś to powiedział, jaki czas temu byłem po kawałek spawarki w sklepie spawalniczym, była to 35tka różne kable kupowałem ale tak miękkiego jeszcze nie spotkałem giętki jak 16mm2 i sprawdzałem jaki to przekrój bo dziwnie elastyczny. Jak ktoś kładzie kable przy -10 to pewnie będą twarde :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna to nowość, że różne kable się trafiają ;) Nawet ostatnio mówiłem, że w bricoman mieli fajną promocję na 25mm2 ale jak to wziąłem do ręki to się okazało że łatwiej się wygina miedziane rurki których do klimy używam niż to co tam mieli :D Nie, to nie był LGY tylko spawarka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do "spawarek" się teraz CCA daje bo taniej a i tak coś tam podziała no i waga.. Przecież nikt nie chce od stania "spawarki" w garażu mieć garba..;) Tak samo jak transformatorowe z alu nawojem pod SPL..;) płaski drut, plak i zawsze coś tam odpali..:)

 

Kolega autor. Z Ciekawości za ile ten Orion? To ten z Pieszyc? Trafiają się buble przez neta.. To niestety fakt. Ale w tylu przypadkach? To albo mega pech albo jeden sprzedający co promocje ma na co dzień..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest tak dziwny jak Twoje podejscie do tematu...

 

Dziwna atmosfera sie tu zrobiła i lekko tu smierdzi...

 

Co do tej pomocy na Pw zamiast czytac fora,to później tak to czesto wychodzi, czesto wciska sie lezaki szafowe, albo wychodza jakies kwasy.

 

Karuzel, Ty chyba tez nie jestes zbyt swiety z tymi PW a wyciagasz tu jakies kwestie mentorowania :)

 

 

Orion po prostu jest malo konkurencyjny mocowo na dzisiejszym rynku, dalo sie wybrac lepszy piec.

 

Osobna kwestia to Twoje zachowanie, rozmyslanie sie po fakcie... odeslal bym Cie do Media Markt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...