Skocz do zawartości

Jaki telefon ?


sober
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszych czasach gdy używasz urządzeń mobilnych nigdzie nie jesteś "totalnie" bezpieczny, chyba, że starasz się używać bezpiecznego szyfrowania, które również nie daje 100% anonimowości, także Twój win10 jest równie "otwarty" jak iTunes :)

To fakt .... na Google możesz do kilku lat wstecz zobaczyć gdzie i o której byłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przeskoczylem niedawno z s2 na s4 i to byl skok bo i lte i nowszy soft ktory smigal nieporownywalnie lepiej. Ale stluklem ekran i dalem go corce,a sam trafiłem na s5. Jestem bardzo zadowolony bo za 500zl trafilem jak dla mnie w punkt. Nie spodziewałem się , że za te cene mozna miec tak ciekawy telefon.

Szyba jak szyba raz dziala a raz nie zalezy jak mocno telefon oberwie. Niezależnie czy to srajfon czy smartfon...

S5 jak dla mnie ma optymalna przekatna dla moich paluchow.

I pomyslec ze jeszcze z 2 lata temu bylem fanatycznym przeciwnikiem wszystkiego co mialo samsung w nazwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskoczylem niedawno z s2 na s4 i to byl skok bo i lte i nowszy soft ktory smigal nieporownywalnie lepiej. Ale stluklem ekran i dalem go corce,a sam trafiłem na s5. Jestem bardzo zadowolony bo za 500zl trafilem jak dla mnie w punkt. Nie spodziewałem się , że za te cene mozna miec tak ciekawy telefon.

Szyba jak szyba raz dziala a raz nie zalezy jak mocno telefon oberwie. Niezależnie czy to srajfon czy smartfon...

S5 jak dla mnie ma optymalna przekatna dla moich paluchow.

I pomyslec ze jeszcze z 2 lata temu bylem fanatycznym przeciwnikiem wszystkiego co mialo samsung w nazwie...

S5 bardzo fajny telefon aparat już różnica kolosalna bardzo przyzwoity 

Swoją drogą wolał bym używany starszy flagowiec niż nowy z niższej półki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I "sto programów "żeby zdjęcia załadować na komputer przy tym hasła ... 

 

Nie wiem jaki tam masz komputer ale podłącza się fona pod usb, wchodzisz w "mój komputer" , klikasz na "iphone" , wchodzisz do folderu z fotkami na fonie i wycinasz, czy tam kopiujesz sobie foty na kompa dokładnie tak jak w androidzie  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki tam masz komputer ale podłącza się fona pod usb, wchodzisz w "mój komputer" , klikasz na "iphone" , wchodzisz do folderu z fotkami na fonie i wycinasz, czy tam kopiujesz sobie foty na kompa dokładnie tak jak w androidzie  :wink:

 

Tak tylko u mnie np w "japku" jak się tak wchodzi jest kilka folderów, każdy ma datę utworzenia 1970r :mur1:  i niekoniecznie w ostatnim folderze są najnowsze zdjęcia.

Kolejna rzecz, która wnerwia w "japku" to brak możliwości zmiany wielkości zdjęcia.

 

Nie zawsze potrzebujemy max jakość i zdjęcie które ma 3-5mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 bardzo fajny telefon aparat już różnica kolosalna bardzo przyzwoity

Swoją drogą wolał bym używany starszy flagowiec niż nowy z niższej półki .

Dokladnie, kupiłem taniej niz raty za j5 mojej zony na ktory sie napalila ... Różnica na korzyść s5 jest zauwazalna nawet dla takiego laika jak ja.

Ostatnio coraz czeciej zagaduje zeby sie zamieniac.

Aarat to fakt, jestem z niego bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka miesięcy temu kupiłem na próbe chińczyka - Zuk Z1. Jest to marka premium od Lenovo. Zależało mi na dużej baterii i większym ekranie. Po kilku miesiącach muszę powiedzieć że to był swietny wybór. Parametry: 5.5" ekran, 3 gb ramu, 64 gb rom i Snap 801 i bateria 4000 mAh i jest super jak dla mnie. Dodatkowo dual sim i najważniejsze cena - zapłaciłem około 600 zł  z Chin (nie zapłaciłem VAT). Nakładka Cyanogenmode, odchudzony Android, wszystko działa szybko i stabilnie. 

Bateria mi starcza na 4-5 dni mojego użytkowania gdzie Htc M8s wystarczał mi na około 2 dni. 

 

Wcześniej miałem okazje użytkować Samsungi S3, S4, S5 i do Lagwiza już nie wróce nigdy ;) No może trochę aparatu szkoda, bo Samsung robił ładne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć, słowem wstępu wiem, że był już taki temat ba nawet go odszukałem ale nie idzie w nim dodać postu. Coś się wysypało i wyskakuje komunikat, że strona nie istnieje.

Do rzeczy.

Szukam szybkiego smartphona oczywiście na andku. Ma po prostu mega szybko działac inne bajery typu aparaty sraty mnie nie obchodzą .. będzie wykorzystywany tylko do obsługi jednej aplikacji ale wymagającej szybkiego proca itp .. ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, słowem wstępu wiem, że był już taki temat na nawet go odszukałem ale nie idzie w nim dodać postu. Coś się wysypało i wyskakuje komunikat ze strona nie istnieje. Do rzeczy.

Szukam szybkiego smartphona oczywiście na andku. Ma po prostu mega szybko działac inne bajery typu aparaty sraty mnie nie obchodzą .. będzie wykorzystywany tylko do obsługi jednej aplikacji ale wymagającej szybkiego proca itp .. ktoś coś?

 

Może jakiś przedział $$$ podaj  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz go w np. eurortvagd lub xkom i masz 2 lata spokoju , gdyż jakby co to skorzystasz z rękojmi i mają 14 dni kalendarzowych na oddanie Ci sprawnego telefonu. Czasem po prostu nie warto zaoszczędzać 100 lub 200 zł i brać z aliexpress  :wink:

 

Przy telefonie za 600 zł to ma sens ...

Jak kupujesz phone za 1200 nie ma żadnego.

 

Nie każdy od razu zakłada że mu sie posypie telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi6 od jakiegoś czasu i złego słowa nie mogę powiedzieć, jest płynny i szybki. Przyzwyczajenie teraz bierze górę i używanie świetnego S7 edge siostry trochę denerwuje bo jednak Mi6 jest szybsze, ale są ale... Wyświetlacz jest kiepski ale bez tragedii, no i dźwięk jak on gra też nie jest super...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...