Skocz do zawartości

Panowie co moge zrobic ground zero spl 30


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem posiadaczem ground zero spl 30 i niestety głośnik zostawiłem w pokoju na podłodze i sie nim złajo Owczarek Niemiecki szczeniak  wygryzł mi resor górny . Kopułka przeciw pyłowa uratowana cewka tez i dolny resor koszt nie naruszony

 

I teraz moje zapytanie dostane gdzieś cześci zestaw naprawczy do niego w Polsce  lub gdzie ? Niemiecki ebay szkoda głośnika fajnie gra

Pytałem sie w  wielu serwisach to nie ma jedynie zamienikii  cos podobne do tego ale to nie to z gumy a ten jest z pianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem ground zero spl 30 i niestety głośnik zostawiłem w pokoju na podłodze i sie nim złajo Owczarek Niemiecki szczeniak  wygryzł mi resor górny . Kopułka przeciw pyłowa uratowana cewka tez i dolny resor koszt nie naruszony

 

I teraz moje zapytanie dostane gdzieś cześci zestaw naprawczy do niego w Polsce  lub gdzie ? Niemiecki ebay szkoda głośnika fajnie gra

Pytałem sie w  wielu serwisach to nie ma jedynie zamienikii  cos podobne do tego ale to nie to z gumy a ten jest z pianki

 

Dystrybutorem GZ jest Horn Distribution , zadzwoń i zapytaj o możliwość naprawy .

Jak zwykle na Allegro i u  Ziutka z trzeciej bramy nie ma , to chyba nie istnieje .

 

https://www.google.pl/search?q=horn+distribution&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=fGwiWtqsA8mv8wf2pYWAAQ

 

Inna sprawa , ze resor dobrze dobrany przez kogoś kto ma duze doświadczenie w naprawach głośników , nie powinien ograniczać mozliwości przetwornika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego Gzrw 30 spl składał audiofil. Nie chwaląc się oczywiście jakoś cewkę membranę i górny resor znalazł u siebie..;) Chodził jak nowy. 
Co do spadku jakości po zmianie elementów składowych. To fakt albo kupić nowy albo grać jak jest teraz chociaż chyba średnio się da..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...