Skocz do zawartości

Transmiter z bt-jaki polecacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Może najpierw jak biały byś się dostosował do panujących tu zasad i dopełnił punktu 1 listu powitalnego jaki dostałeś emailem ?  Wpisałeś w szukajkę słowo "transmiter" ? Słabe wyniki? Może trafiłeś na forum gdzie >

 

 

Myśle że nikt takich ustrojstw tutaj nie stosuje , w dziale wszystko o caraudio jest temat o alternatywnych źródłach; ) poczytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nikt takich ustrojstw tutaj nie stosuje , w dziale wszystko o caraudio jest temat o alternatywnych źródłach; ) poczytaj

To nie jest ustrojstwo tylko ma być dodatek do Dvd Alpine [emoji6]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

To nie jest ustrojstwo tylko ma być dodatek do Dvd Alpine [emoji6]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Ps.nie dostałem żadnego maila...w skrzynce spam też nie [emoji6]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Xiaomi [emoji6] tyle tylko że nie ma Bt [emoji23]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu

 

xiaomi roidmi kolego  ;) tak sie nazywa., wpiaslem sama nazwe modelu w czym problem ?

 

i co nie ma bt? w czynie nie ma bt? przeciez kazdy smartfon ma bt... miales to roidmi ? chyba nie bo nie wiesz co piszesz z tym urzadzeniem laczysz sie przez bt a ono wysyla sygnal na czestotliwosci ktora sobie ustalasz w programie na smartfonie. mialem rozne transmitery i ten jest najlepszy najmniejszy i wyglada jak zwykla ladowarka

 

http://allegro.pl/xiaomi-roidmi-3s-transmiter-ladowarka-bluetooth-bt-i6906821367.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle sprecyzowałem tytuł postu,chodziło mi o transmiter z bt,który działa również jako zestaw głośnomówiący i z wejściem usb na pendrive-a.

Z tego co widzę to ten Xiaomi nie ma ani jednego ani drugiego.

Tak więc bez spiny kolego torque3...[emoji14]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Roidmi 2s

Roidmi 2s to najwyższej jakości ładowarka i transmiter FM w jednym. Dzięki technologii oczyszczania szumów zapewnia jakość dźwięku nieosiągalną dla innych urządzeń, a wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w bezpieczny i komfortowy sposób.
http://meielectronics.pl/roi/2ss.jpg
Specyfikacja produktu:
  • Porty USB: 2, wyłącznie ładowanie
  • Kompatybilność: Obrazek pomagający ocenić kompatybilność poniżej.
  • Wbudowany mikrofon:Dzięki wbudowanemu mikrofonowi o wysokiej czułości Roidmi 2s umożliwia komfortowe i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych w samochodzie.
  • Funkcje: Transmisja muzyki z telefonu do radia samochodowego za pośrednictwem bluetooth, szybkie ładowanie przy użyciu 2 gniazd usb, łatwa konfiguracja i transmisja dzięki aplikacji Roidmi Drive.
  • Pozostałe informacje:Produkt dostępny w kolorze czarnym, Wspiera funkcjonalność zestawu głośnomówiącego.

Ze tego co widze to 2s ma wszystko czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Roidmi 2s

 

Roidmi 2s to najwyższej jakości ładowarka i transmiter FM w jednym. Dzięki technologii oczyszczania szumów zapewnia jakość dźwięku nieosiągalną dla innych urządzeń, a wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych w bezpieczny i komfortowy sposób.

http://meielectronics.pl/roi/2ss.jpg

Specyfikacja produktu:

  • Porty USB: 2, wyłącznie ładowanie
  • Kompatybilność: Obrazek pomagający ocenić kompatybilność poniżej.
  • Wbudowany mikrofon:Dzięki wbudowanemu mikrofonowi o wysokiej czułości Roidmi 2s umożliwia komfortowe i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych w samochodzie.
  • Funkcje: Transmisja muzyki z telefonu do radia samochodowego za pośrednictwem bluetooth, szybkie ładowanie przy użyciu 2 gniazd usb, łatwa konfiguracja i transmisja dzięki aplikacji Roidmi Drive.
  • Pozostałe informacje:Produkt dostępny w kolorze czarnym, Wspiera funkcjonalność zestawu głośnomówiącego.
Ze tego co widze to 2s ma wszystko czego potrzebujesz.
Dzięki ale jeszcze pytanie,używasz i faktycznie taki dobry ?

I chyba nie ma wszystkiego,nie widzę wzmianki o podłączeniu pendrive-a do usb,tylko napisane-dwa gniazda ładowania....[emoji848]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uzywam. Mysle ze lepiej by bylo puscic bt po aux jak ktos wczesniej pisal. Z drugiej strony 89zl to nie majatek a i przy kupnie czegos online masz mozliwosc zwrotu do 14 dni bez podania przyczyny. Moze w jakims sklepie stacjonyrnym byla by mozliwosc przetestowania albo mozna by bylo sie ugadac ze oddasz jak nie bedzie Ci pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale jeszcze pytanie,używasz i faktycznie taki dobry ?

I chyba nie ma wszystkiego,nie widzę wzmianki o podłączeniu pendrive-a do usb,tylko napisane-dwa gniazda ładowania....[emoji848]

 

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

 

tak faktycznie taki dobry. z usb nie odtwarza ale z telefonu jak najbardziej.

i mozna dzieki niemu rozmawiac .

Ma bt4.2 wiec przesyla dzwiek w dobrej jakosci. Ja polecam mam uzywam w busie i  to najlepszy transmiter jaki mialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego kto się spodziewa po transmiterze FM, ale trzeba powiedzieć jasno, że jaki by nie był, to jakość dźwięku będzie gorsza niż przy słuchaniu przeciętnej stacji radiowej FM.

I NIE!, nie da się tego "przeskoczyć" w normalnych warunkach amatorskich. Wszelkie dodatkowe "ficzery" typu BT/aux itd. mają tu drugorzędne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na stronach sklepu aze.com.pl/pl/c/Ladowarki-i-kable-USB/76 o Xiaomi Roidmi 2S piszą, że dźwięk jest czysty, bez odczuwalnych szumów. Ciekawy jestem na ile to prawda i od czego ewentualne zakłócenia zależą. Dla mnie sporym plusem jest możliwość szybkiego ładowania dwóch urządzeń jednocześnie - sprawdzone na innym modelu, faktycznie ładuje 2 telefony w dosyć krótkim czasie, podczas podróży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...