Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko ten paintbal , to kiedy miałby być? W piątek jak dużo osób ląduje pod wieczór, czy w sobotę jak odsłuchy zajmują praktycznie cały dzień , no bo chyba nie w niedzielę jak po obudzeniu się połowy osób już nie ma , bo pojechali  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten paintbal , to kiedy miałby być?

 

Jarek, zaraz po kuligu ;)

Nie mogłem się oprzeć :) szczególnie jak będzie lało.

 

Ja jestem za centrum , 500km dość daleko a na letni trzeba raczej własnym bolidem pojechać a nie wesołym autobusem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile by nie bylo piknik to piknik i wiekszosc fur w lpg , albo gnojowicy ,wiec koszty to nie jakis dramat. Przecież jeszcze jest syndrom Polaka i spalanie Max 4,5 litra

 

Dla mnie gdzie by nie bylo i tak srebrną spalanie bedzie z 18 litrów z odsluchami, a jak dojdą wyścigi na powrocie to ze 25 wypije

 

Kamil poszperaj jeszcze za domkami w Odmuchowie i koło Nysy jest tam sporo jeziorek i tanich ośrodków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyna, Otmuchów, Skorochów, Boszkowo, Antonin, Kobyla Góra - wszystkie te jeziorka obdzwoniłem.

W sezonie letnim na tak krótkie terminy nie wynajmują. Nie wspominając, ze trafić ośrodek, który pomieści minimum 70 osób to jest naprawdę wyczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile by nie bylo piknik to piknik i wiekszosc fur w lpg , albo gnojowicy ,wiec koszty to nie jakis dramat. Przecież jeszcze jest syndrom Polaka i spalanie Max 4,5 litra

 

Dla mnie gdzie by nie bylo i tak srebrną spalanie bedzie z 18 litrów z odsluchami, a jak dojdą wyścigi na powrocie to ze 25 wypije

 

Kamil poszperaj jeszcze za domkami w Odmuchowie i koło Nysy jest tam sporo jeziorek i tanich ośrodków

 

 

Taa....

 

http://www.slate.com/content/dam/slate/blogs/the_drift/2015/11/151104_DRIFT_Friendly-Melatonin.jpg.CROP.promo-xlarge2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nyna, Otmuchów, Skorochów, Boszkowo, Antonin, Kobyla Góra
Dziwne bo to takie trochę zapomniane miejsca ... ale byłem tam ostatnio i sporo się pozmieniało do tego co pamiętałem z dzieciństwa

 

Niestety 500+ i w wakacje coraz ciężej będzie  złapać coś ciekawego w terminie wakacyjnym na tak krótki okres ... Robienie czegoś na siłę może też mieć odwrotny skutek od zamierzonego.

 

Na trivago próbował ??? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelenia Góra może być, Przemcio będzie miał gdzie polatać na rowerze, nie będzie tylko woził roweru na pokaz  :hyhy:

 

Wybaczcie jak przeoczyłem, ale termin mamy ustalony? 


 

 


Mogę nawet najpierw moich zawieść i potem się wrócić
Nie będzie królowej lutownicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będą zadymy, że za głośno, że ktoś komuś do domku wchodził.

Proszę Cię w ostatnim ośrodku z czasów PRL nie było to dlaczego maja być tam , a tam przynajmniej do wody wlazłem była czysta nie to błotko co teraz było nawet jak by była pogoda . Jak ma być zadupie to chociaż nad morzem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...