Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nie ma nic co przebilo by Chomiaze.To fakt.Czy ktos moze cos zproponowac konkretnego Kamilowi ?? Zadzwonic , zapytac itp ?? Wtedy bedziemy wiedzieli czy rzeczywiscie nic nie ma..Potrzebne sa konkrety.Mieszkacie w calej Polsce , moze ktos by cos pomogl ogarnac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sezonie letnim na tak krótkie terminy nie wynajmują. Nie wspominając, ze trafić ośrodek, który pomieści minimum 70 osób to jest naprawdę wyczyn.

Jeśli ktoś miałby włączyć się w poszukiwania, to Kamil napisz proszę taką listę pytań kluczowych, na które chciałbys znać odpowiedz, gdyby ktoś miał coś na oku. Bo takie rzucanie miejscowościami jest bez sensu.

Trudno bedzie przebić Ch. Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest potrzeba to mogę spróbować poszukać  miejsce na Kaszubach (sporo ośrodków i tylko 50 km do morza, może by coś się znalazło ) ale...sprawę mogę ogarniać jak Kamil wyłącznie telefonicznie  ale problem kolejny to Polska północna, jednak większość z Was jest południowcami  :wink2: .

Dla mnie nie ma problemu jak będę miał urlop a tak właśnie planuję, to może być nawet w Zimbabwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, każdy mądry zadzwoń tutaj, zadzwoń tam.

Ja od dłuższego czasu szukam dobrej miejscówki i nie ma gdzie!

Masz propozycje proszę dzwonisz mówisz, że chcesz 70-100 miejsc z pełnym wyżywieniem na dwie noce (piątek-sobota-niedziela).

Data jest wybrana już dawno, czyli 10-12.08.2018 i tyle....

Chcesz być na uboczu, aby nikomu nie przeszkadzać, aby balować do nocy.

Proszę decydujcie nie ma sprawy!

 

 

Na chwilę obecną mamy do wyboru:

  1. http://www.lubuszanin.ig.pl/3388,Start.html
  2. http://vantur24.pl/

 

Nie pasuje Wam - czekam na konkretną propozycję, która spełnia wyżej wymienione wytyczne :)

Czas leci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/maps/place/Vantur.+Ośrodek+wypoczynkowo+-+szkoleniowy.+Pensjonat.+Domki+campingowe.+Pokoje.+Jeziorsko/@51.879958,18.737676,680m/data=!3m2!1e3!4b1!4m14!1m6!3m5!1s0x0:0xe16bdbc1b3271e0!2sVantur.+Ośrodek+wypoczynkowo+-+szkoleniowy.+Pensjonat.+Domki+campingowe.+Pokoje.+Jeziorsko!8m2!3d51.879958!4d18.737676!3m6!1s0x0:0xe16bdbc1b3271e0!8m2!3d51.879958!4d18.737676!9m1!1b1?hl=pl-PL

Nie żebym był czepliwy ale komentarze mówią że lata prl :(

Pierwszy komentarz z góry 

OMIJAĆ TO MIEJSCE Z DALEKA! Ośrodek to istna ruina! Syf, brud, smród. To co zostaliśmy po przejechaniu do 'osrodka' nie można nazwać inaczej niż istna ruina. Tynk sypie się że ścian, wszystko się rozpada, wszystko brudne


czy w Chomiąży już jesteśmy spaleni  , jak nie to dopisz proszę do listy zobaczy się zainteresowanie , zrobi się ankietę będzie demokratycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne miejsce to Rueda. Byłem widziałem i jest naprawdę ok. Robimy tam złoty Moparow

 

http://januszkowice.kompleksrueda.pl/

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

W kapciach przyjdę :-) ale niestety chłopakom z północy będzie za daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku staramy się zmienić miejsce.

 

Chomiąża odpada bo nie jesteśmy w stanie wynająć całej na własność, a jak zwykle innym będzie coś przeszkadzało...

Słuchajcie jutro musi zapaść decyzja, a raczej dzisiaj miałem potwierdzić to wszystko...

 

Jaka decyzja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, mamy wybierać między syfem a końcem świata?

Miało być pięknie, jubileuszowo a szykuje się kibel.

 

Ps. Niech przeszkadza, dwa lata było OK więc i tym razem będzie dobrze. To nie mam przeszkadza, na przyszły rok zaklepią sobie inny termin :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu musimy zmienić termin bo w wakacje będzie ciężko znaleźć coś lepszego w tak krótkim terminem.

Czemu piszesz kibel? 1 opinia i od razu skreślamy miejsce? To poczytaj opinii obiektu co byliśmy rok temu. Jeszcze gorsze...

 

A mi się podobało, o dobrym jedzeniu nie będę wspominał. No ale jak chcecie.... Decydujmy się dłużej to zostaniemy na dupie w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...