Skocz do zawartości

IX Piknik Letni SCA - wybór miejsca!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 598
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a jak wygląda sprawa z dzieciakami ?

 

Dowiem się :)

 

Bo nocleg normalnie, chyba, że dziecko śpi w łóżeczku.

 

 

Wywnioskuj doba za osobę , oby za leżak przed domkiem nie było 50 zł doba, w sensie dzieciaki nie będą miały swobody.

 

Mirek widzę od samego początku planowania Pikniku w innym miejscu niż Chomiąża widzę szukasz w .... miodu.

Powoli naprawdę Twoje komentarze/wywody/narzekania/uwagi mnie zaczynają irytować.

 

Naprawdę nikt Ci nie na siłę nie będzie tam zapraszał.

NIE CHCESZ --- nie jedź!

NIE PASUJE COŚ --- nie jedź!

 

Jest to impreza dobrowolna nic pod przymusem!

 

 

Tak wiem czym jest to spowodowane, bo do Chomiąży masz rzut beretem.....

Krótko i na temat :ok: ...zajmijmy się piknikiem :)

Kamil, co postanowiłeś?

 

Po naradach telefonicznych z osobami decyzyjnymi forum, bierzemy pakiet ogniskowy, ale bez pakietu zaopatrzenia na to ognisko jedzeniem). Każdy sobie sam kiełbachę/kurczaka/karczek załatwi we własnym zakresie, a ja jak zwykle zaopatrzę w ketchup/musztardę/pieczywo oraz jakieś plasticzki :)

 

Oczywiście śniadania i obiady bierzemy.

Dokładny plan imprezy i wszystkie informacje rozpiszę jutro.

Dodatkowo ruszy lista zapisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mirek widzę od samego początku planowania Pikniku w innym miejscu niż Chomiąża widzę szukasz w .... miodu.
Powoli naprawdę Twoje komentarze/wywody/narzekania/uwagi mnie zaczynają irytować.
 
Naprawdę nikt Ci nie na siłę nie będzie tam zapraszał.
NIE CHCESZ --- nie jedź!
NIE PASUJE COŚ --- nie jedź!

 

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/06/bravo2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli powoli....

 

Piknik na Arturówku:

 

1) Syf i zagęszczenie menelami w sezonie letnim na poziomie nieciekawych ulic w centrum

2) Za dnia użeranie się z nawalonymi kibolami

3) Na wieczór potyczki na maczety i inne przybory osobiste

4) Rano weryfikacja kto przeżył a kto wymaga hospitalizacji ( zasadne zapoznanie się przed imprezą z systemem segregacji TRIAGE )

5) Rano weryfikacja które auto jest bez sprzętu ( któregoś może nie być w całości )

6) Po pikniku modlitwa czy aby ktoś nie planuje wytargania sprzętu po tablicach rejestracyjnych

7) Piknikowicze z rejestracjami EXX obowiązkowo bez samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro miejscowi tak mówią o tym miejscu to raczej niezbyt się to zgrywa z sielanką rodzinnego pikniku :(

Grupa grupą ale zamiast spokojnie biesiadować chyba nikt nie ma chęci na zadymy czy przepychanki.

 

Ta impreza "masowa" również nie wnosi spokoju do pikniku bo zawsze jest zbiorowiskiem podpitych małolatów szukających albo ustronnego miejsca na bzykanko albo okazji żeby się popisać jak to wiele filmów o tematyce mma obejrzeli na youtubie :(

 

A wiadomo jak w mieście skończy się poturbowanie takiego małolata który na siłe chce nieproszony uczestniczyć w pikniku. Wojna kibole vs Sca Team :rotfl:

Chyba nie po to tam jedziemy :(

 

 

 

 

Pamietam już podczas ostatniego pikniku zaniepokojenie dziewczyn spowodowane zebraniem się małej grupy miejscowych na naszej "dyskotece". My sobie z tego nic nie robiliśmy ale dziewczyny przez ten niepokój już się nie bawiły tak jak wcześniej ukradkiem spoglądając w stronę wyrostków I co i raz prosiły aby przejść się koło domków czy ktoś w międzyczasie nie cuduje czegoś pod naszą nieobecność.

 

 

 

 

Wg mnie

 

 

Szukamy dalej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto przemyśleć to jeszcze raz?

Będzie przygoda , jak by co a nie mówiłem .....

 

 

e... tam ostro, normalna Łódź. Takie środowisko, to po prostu dzielnica bałuty - zasiedlana przez byłych więźniów itp...

Wymiękamy 

A może kilka miejsc i ankieta ?

Teraz wiecie dlaczego byłem marudny ja tak mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminu ośrodka

  • Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom:
  • będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających
  • Na Ośrodku obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do 6.00 dnia następnego
  • W godzinach ciszy nocnej Goście mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości.

 

 

Mnie tam w sumie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...