Skocz do zawartości

2004 Accord by Karolo - Strefa Akustyki Pabianice


Karolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj sluchalem autka. Bassu nie brakuje nawet powiem jest oporowo ale nie jest meczacy. Ale tweetery.. Masakra to tak tnie po uszach ze glowa mala, po tym co uslyszalem na tych neo25 ktore ponoc tak nie ostrza to ja sie boje sluchac hertzowych tweeterow po prostu :looka: Ale Maciaty mowi ze jemu tak pasuje wiec to najwazniejsze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basowo ok, średnica też fajnie, ale gora - kłuje w uszy np przy wokalu, troche moze kwestia gustu, dla mnie za ostro troche. pozatym bardzo fajnie nawet sonic tak nie mulil jak sie spodziewalem przy szybszym bicie, a instalacja schludnie i elegancko :looka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy o jakich hertzach mowa.

Tweetery HSK po malych zabawach w ustawienie tego graja bardzo OK(dla mnie) i daleko neo25(mialem) do takiego grania.

 

No ja o tweeterach tych co w ESK fabrycznie byly mowilem bo one maja ta opinie pil do uszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kondensator jest bardzo ok. Przewody 20mm^2 dawały bez najmniejszego problemu rade uciągnąc ten system bez poważnych spadków napiecia.

Nie kierowałem sie żadną tabelą doboru kabli zasilajacych w zaleznosci od ilosci Amperów i jego długosci bo zauwazylem ze grubosc kabla jaki musimy uzyc zalezy tylko od stanu i jakosci instalacji elektrycznej w samochodzie. Jeden kumpel na 50^2 ma problem z zasileniem systemu 1,2kw a tu w Hondzie duuuzo ciensze przewody nawet sie nie upociły.

 

Grubsze kable załozylismy tylko profilaktycznie bo system basowy bedzie rozbudowywany na mocniejszy.

 

Bez powazniejszego grzebania, mysle ze dla tego samochodu realne są 2kw na basie przy kablach 35 mm^2 bo jak mówie fabryczna elektrownia jest niesamowicie mocna przy Dieslu ( a akumulator oryginalny od nowosci ma juz 5 lat :hyhy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się diesel to diesel :hyhy:

Po prostu chodziło mi właśnie o spadki, oraz czy kabel się nie nagrzewa zbytnio.

 

Kondensator - to jest to samo co Impulse czy Carpower, bo widziałem te bliźniacze konstrukcje na allegro i sklepach internetowych :)

Skoro sprawia się to dobrze, rozumiem że jest to full automat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
no więc...

 

Projekt audio w tym aucie zakończony definitywnie przez pajaca, który wsiadł za kółko mając 3 promile w organizmie...

 

Bagażnika całkowicie nie ma...

 

 

:)

 

Mówisz, że jakiś sku*wiel zrobił Ci z "dupy" auta, jesień średniowiecza ??

Przecież ku*wa tych pijanych debili to normalnie, nie tylko bym pozamykał, ale też razem z autem do kasacji wysłał :), bo na nic innego nie zasługują !!

Pomyśleć, że "przy okazji" mógł też zrobić krzywdę pieszemu na drodze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc...

 

Projekt audio w tym aucie zakończony definitywnie przez pajaca, który wsiadł za kółko mając 3 promile w organizmie...

 

Bagażnika całkowicie nie ma...

 

 

:)

 

Mówisz, że jakiś sku*wiel zrobił Ci z "dupy" auta, jesień średniowiecza ??

Przecież ku*wa tych pijanych debili to normalnie, nie tylko bym pozamykał, ale też razem z autem do kasacji wysłał :), bo na nic innego nie zasługują !!

Pomyśleć, że "przy okazji" mógł też zrobić krzywdę pieszemu na drodze !!

Sami jesteśmy temu winni. Nadal jest społeczne przyzwolenie na to, żeby "po jednym" siąść za kółko i jechać do domu.

 

 

Nie daj się załatwić przez ubezpieczalnie przez to, że kierowca był pijany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko moje auto rozjebał....

 

 

zapieprzał ponad setkę, przyłożył w astrę, która wbiła się w mój bagażnik a ja jeszcze puknąłem od przodu kolegę w VW. Sprawcę odbiło przy uderzeniu od Astry i zatrzymał się pod kołami autobusu stojącego na pasie obok...

 

 

ehhh:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...2fc27ec1c8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także ubolewam nad tym projektem bo zapowiadał sie 3 setup.

 

Wniosek jest taki, że wszystkie jeżdzące samochodami pijane kurwy powinny byc wieszane za jaja.

 

Ten konkretny gosc skasował kilka aut i z tego co wiem ktos trafił do szpitala. Kompletna katastrofa drogowa

 

STOP PIJANYM KIEROWCOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...