Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć jestem Sebastian, z okolic Opola. Od bardzo dawna przeglądam forum ale nigdy się nie wypowiadałem, a cały czas czytałem i się uczyłem od bardziej doświadczonych. Posiadam Volkswagena Golfa II. W tej chwili składam na nowo audio w samochodzie, ponieważ poprzednie konfiguracje mnie nie zadowalały. W car audio za dużo nie mam doświadczenia, ale z dźwiękiem pracuję dosyć często ale z sprzętem estradowym. Pozdrawiam  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) na imię mam Eryk, 25 lat i pochodzę ze Szczecina. Całkiem niedawno zakupiłem Hondę Civic VII hatchback i właśnie chęć poprawy jakości systemu audio (honda ma jeszcze fabryczne radio... na kasety) przywiała mnie na to forum. Mam nadzieję znaleźć tu dużo cennych porad jak i osób które tak jak ja, kochają muzykę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, 

 

od półtora roku jestem posiadaczem Alfy Romeo Crosswagon. Bardzo unikatowa, że tak powiem i bardzo rzadko spotykana wersja na Polskich drogach. Taka uterenowiona 156 z napędem 4x4 :) Diabelsko głośna, dlatego w planach mam bogate wyciszenie jej gdzie tylko mozna + przy okazji, jak już bebechy będa na zewnatrz stworzenie jakiegos fajnego car audio. Nie takiego zeby wygrywac konkursy :D Ale milego dla ucha :) 

Chce sie tez podzielic zdjeciami z moich przyszlych prac dla potomnych, wiec mam nadzieje ze i ja bede miał jakiś minimalny wklad w to forum! :) 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko

 

Jestem świeżak z lubelskiego mam 22 lata. Pracuję jako programista maszyn CNC oraz koordynator produkcji w firmie reklamowej. Zacząłem się interesować car audio od niedawna i nabyłem nawet swój pierwszy zestaw który próbuje spiąć i zapewne będę potrzebował w tym Waszej pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Paweł i jestem z Radomia. Jeżdżę Mercedesem Sprinterem 906 i to z nim stawiałem pierwsze kroki w car audio. Posiadam oryginalne radio Mercedesa 2 DIN, które nie ma żadnych wyjść na wzmacniacz dlatego kupiłem konwerter. Wzmacniacz jaki posiadam to U-Dimension jr 2-370 a głośniki to Hertz Hsk 165, gwizdki zamontowane amatorsko w slupkach a woofery na dystansach w drzwiach, te natomiast wygłuszone są matami Stp i pianką Gms. Przez 3 lata zestaw grał zadawalająco chociaż woofery gubiły się przy szybszych kawałkach. Niestety jeden z głośników w drzwiach odmówił posłuszeństwa dlatego trafiłem na Wasze forum. Szukam jakiegoś zestawu odseparowanego, który da rade z fabrycznym radiem i moim wzmacniaczem. Samochód jest przerobiony na 6 osobowy, ale zależy mi na muzyce tylko z przodu. Nie mam możliwości sterowania subem z radia a z tyłu jeżdżę z ludźmi dlatego nie biorę go pod uwagę. Pod przednim siedzeniem mam schowany wzmacniacz a na siedzeniu przeważnie siedzi 2 pasażerów dlatego też nie mogę tu zamontować żadnego głośnika niskotonowego. Po przeczytaniu kilku wątków na forum chciałem kupić Morel Tempo 6 ale wiele osób pisze że głośniki te mają słabego kicka dlatego zacząłem szukać dalej. Wiele osób bardziej niż Morel Tempo 6 poleca Morel Tempo Ultra 602, przeczytałem również wiele pozytywnych opinii o Micro Precision 5.16 ale w tym przypadku cena samych nowych wooferow to ponad 1000 zł. do tego gwizdki plus zwrotnice i nie wiem czy ma to sens pod moim radiem tym bardziej ze słucham głównie muzyki w formacie mp3. Na razie czytam i szukam rozwiązania. Mam nadzieję, że znajdę rozwiązanie mojego problemu na tym forum. Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem Michał, 41 lat i właśnie zakupiłem swoje pierwsze auto Vectre C Kombi (wiem ze późno ale nigdy nie było potrzebne aż do teraz). Jestem z Chorzowa. Na forum głównie się zapisałem, aby pogłębić swoją wiedzę przed zakupem nowego sprzętu grającego do nowo nabytego auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Krzysiek. Z audio mam doczynienia od około 5 lat. Po skompletowaniu sprzętu do domu chciałbym przenieśc trochę tego do autka którym jest superB mk1. Z muzyki to lubie silniki wkręcające się na obroty, house, d'n'b, ambient, rock i pochodne. Moja znajomość Car audio opiera się głownie na tym co można wydłubać w sieci. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...