Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawiając swój błąd z założonego przeze mnie tematu, witam się tutaj - Cześć wszystkim, jestem Kamil, jeżdżę Citroen'em C4 by Loeb po śląsku, w którym chciałbym uzyskać czyste i przyjemne granie.

Dzięki!

 

 

EDIT:

Przyjemne granie chciałbym uzyskać w swoim aucie, a nie na śląsku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Nazywam sie Mateusz, mieszkam w okolicy Gniezna, mam 21 lat. Na forum trafiłem z wyszukiwarki Google, przez ponad rok staram się zgłębiać wiedzę na temat car audio czytając forum i różne poradniki w internecie. Mam za sobą amatorskie podłaczenie kilku aut. Posiadam dwa auta, nad którymi teraz pracuje.Są to audi a3 8l 3d i mondeo mk3 w sedanie. O ile w mondeo idzie w miarę prosto, to w audi jeśli chodzi o drzwi to masakra. W drzwiach wtawiona blacha alu 1.5 mm, ale efekt nadal kiepski. W planach jest wstawienie laminatu z żywicy na te nieszczęsne drzwi:) Myśle że z biegiem czasu osiągne przyjemne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Damian mam 25 lat mieszkam w województwie Lubelskim. Na forum trafiłem jakoś przypadkowo szukając w necie czegoś na temat nagłośnienia i postanowiłem zasięgnąć trochę nowej wiedzy na forum. Interesuję się nagłośnieniem samochodowym jak i domowym od dosyć długiego czasu Posiadam jakąś tam minimalną wiedzę. Obecnie posiadam audi 80 b4 sedan z jak na razie kulejącym zestawem ale planuję trochę pozmieniać w najbliższym czasie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Tu Piotrek, zielony w temacie car audio, chcący przyzwoicie nagłośnić starego land rovera discovery 2. W planach wygłuszenie, reaktywacja / wymiana głośników, konwersja konsoli z 1 DIN na 2 DIN i zakup stacji multimedialnej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

mechanicznie ogarnąłem swoje Stilo na ponad 200KM, więc teraz czas na małe porządki z audio :) W planach oczywiście wyciszenie, wymiana głośników, montaż wzmacniacza, a i może suba :) Mam nadzieje, że uda mi się uzyskać tu wszystkie niezbędne informacje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Jacek jestem mieszkam  w Sulejowie woj łódzkie interesuje się car audio już dość długo ale miałem długą przerwę nie siedziałem:) porostu jakoś tak wyszło.autko  opel meriva czeka na montaż sprzetu  to forum powinno mi w tym pomóc .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Mateusz mam 20 lat, moje auto to Ford Focus mk1 w kombi. Jestem z Góry Kalwarii (Mazowieckie).
Forum wpadło mi jakoś przypadkiem w ręce przy szukaniu informacji o wzmacniaczach, głośnikach, radiach.
Car Audio? Teorii może troszkę ale z praktyką ciężko dlatego też liczę na waszą pomoc :)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Łukasz, mam 32 lata. Aktualnie mieszkam w Sztokholmie. Na forum trafiłem z racji tego, że zamierzam walczyć nad poprawą brzmienia muzyki w moim samochodzie. Samochód to Audi A6 Avant 2016 rok. System audio na tą chwile to standard . Radio zwykłe RMC, bez wzmacniaczy itp, W bagażniku w miejscu koła zapasowego mam jakieś oryginalne plastikowe ustrojstwo które producent śmiał nazwać subwooferem. Na codzień pracuje i uczę się na Nätverktekniker, po godzinach biegam, jeżdzę na rowerze i gram w Gwinta.
 

post-22846-0-81993400-1531829030_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...