Skocz do zawartości

Jesteś nowy, więc tutaj się witamy... Czytaj pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Nazywam sie Mateusz, mieszkam w okolicy Gniezna, mam 21 lat. Na forum trafiłem z wyszukiwarki Google, przez ponad rok staram się zgłębiać wiedzę na temat car audio czytając forum i różne poradniki w internecie. Mam za sobą amatorskie podłaczenie kilku aut. Posiadam dwa auta, nad którymi teraz pracuje.Są to audi a3 8l 3d i mondeo mk3 w sedanie. O ile w mondeo idzie w miarę prosto, to w audi jeśli chodzi o drzwi to masakra. W drzwiach wtawiona blacha alu 1.5 mm, ale efekt nadal kiepski. W planach jest wstawienie laminatu z żywicy na te nieszczęsne drzwi:) Myśle że z biegiem czasu osiągne przyjemne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Damian mam 25 lat mieszkam w województwie Lubelskim. Na forum trafiłem jakoś przypadkowo szukając w necie czegoś na temat nagłośnienia i postanowiłem zasięgnąć trochę nowej wiedzy na forum. Interesuję się nagłośnieniem samochodowym jak i domowym od dosyć długiego czasu Posiadam jakąś tam minimalną wiedzę. Obecnie posiadam audi 80 b4 sedan z jak na razie kulejącym zestawem ale planuję trochę pozmieniać w najbliższym czasie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Tu Piotrek, zielony w temacie car audio, chcący przyzwoicie nagłośnić starego land rovera discovery 2. W planach wygłuszenie, reaktywacja / wymiana głośników, konwersja konsoli z 1 DIN na 2 DIN i zakup stacji multimedialnej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

mechanicznie ogarnąłem swoje Stilo na ponad 200KM, więc teraz czas na małe porządki z audio :) W planach oczywiście wyciszenie, wymiana głośników, montaż wzmacniacza, a i może suba :) Mam nadzieje, że uda mi się uzyskać tu wszystkie niezbędne informacje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Jacek jestem mieszkam  w Sulejowie woj łódzkie interesuje się car audio już dość długo ale miałem długą przerwę nie siedziałem:) porostu jakoś tak wyszło.autko  opel meriva czeka na montaż sprzetu  to forum powinno mi w tym pomóc .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Mateusz mam 20 lat, moje auto to Ford Focus mk1 w kombi. Jestem z Góry Kalwarii (Mazowieckie).
Forum wpadło mi jakoś przypadkiem w ręce przy szukaniu informacji o wzmacniaczach, głośnikach, radiach.
Car Audio? Teorii może troszkę ale z praktyką ciężko dlatego też liczę na waszą pomoc :)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Łukasz, mam 32 lata. Aktualnie mieszkam w Sztokholmie. Na forum trafiłem z racji tego, że zamierzam walczyć nad poprawą brzmienia muzyki w moim samochodzie. Samochód to Audi A6 Avant 2016 rok. System audio na tą chwile to standard . Radio zwykłe RMC, bez wzmacniaczy itp, W bagażniku w miejscu koła zapasowego mam jakieś oryginalne plastikowe ustrojstwo które producent śmiał nazwać subwooferem. Na codzień pracuje i uczę się na Nätverktekniker, po godzinach biegam, jeżdzę na rowerze i gram w Gwinta.
 

post-22846-0-81993400-1531829030_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem Maurycy, pochodzę z okolic Grudziądza i jestem od niedawna kierowcą Daewoo Lacetti 1.8 w Hatchback'u z 2005 roku. Od czasu zakupu samochodu staram się poprawić małe, lecz irytujące usterki. Jak narazie oprócz typowych cyklicznych działań jak wymiana oleju, wymiana rozrządu itd., byłem zmuszony wymienić chłodnicę. Chciałbym się teraz zająć systemem audio. Zastanawiam się czy kupić coś nowego, czy raczej pomęczyć jeszcze stary sprzęt. Z góry dziękuję za wyrozumiałość i ewentualną pomoc w zakładanych tematach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...