Skocz do zawartości

Audi A3 RHD


Dymas_1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Wiem jak grają źle zrobione drzwi sam się o tym przekonałem nie raz poprawiając 4x do skutku.

Zle zrobione drzwi a drzwi w ktorych duzy otwor technologiczny jest zaslepiony tylko matami to dwie rozne sprawy,Nie wydaje CI sie???

 

Zle zrobione drzwi u siebie chciales powiedziec ale nie w innych autach wiec zapytalem co jest nie tak z tymi drzwiami a ty wczesniej ze z woofera wydobywa sie pustka i tyle.

 

Wiec co jest nie tak z tymi drzwiami ??


 

 


Na tym kończę szkoda chłopakowi psuć i świecić temat

Alez sam zaczales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli drzwi w których otwory zaślepione są matami są dobrze zrobione ?

Przeczytaj wcześniejsze posty a nie na siłę szukasz problemu.

Źle zrobione drzwi w innych autach różnią od siebie dobre sobie :P zasada jest ta sama.

Albo grają albo nie tu są problemy z dołem jest słaby mało zwarty i dźwięk jest pusty . Damianan sprawdzi sobie jeszcze jak grają w przeciw fazie .

Skończyłem z tobą dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Już było pisane. Sama konstrukcja drzwi jest spi$%^&*(ona.

 

EDIT

Niech mod wywali tą całą dyskusję o drzwiach bo tylko temat zaśmieca.

Czyli te wszystkie A3 forumowe nie graja kompletnie bo drzwi konstrukcyjnie sa spartolone i tyle tak? Wiec moze trzeba koledze doradzic zeby auto zmienil bo co by nie zrobil to auto i tak nie zagra wedlug Ciebie.

 

 

Źle zrobione drzwi w innych autach różnią od siebie dobre sobie zasada jest ta sama.

 

I moze jeszcze mi powiesz ze kazdy woofer gra tak samo w kazdych "dobrze" zrobionych drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę straszna dyskusja na temat moich drzwi, to może ja dodam coś od siebie. Na brak basu z przednich drzwi nie narzekam, testowałem jeszcze wczoraj parę kawałków na wyłączonym subie i powiem, ze dol jest teraz znacznie lepszy, bardziej punktowy. Wystarczylo tylko w radiu poustawiac i jest znacznie lepiej. I tu moje podziękowania dla Patryka, że pomógł mi go rozgryźć;) Teraz gra jest o wiele przyjemniejsza, scena dużo szersza (wcześniej ustawiłem ja na przeciwko siebie, nie na srodek deski i tu byl moj blad). Tw dają jeszcze trochę po uszach, ale to też zależy od kawałka jak dla mnie sa ok. Sub ladnie zgrywa sie z przodem, nie ciagnie sie z tylu gra punktowo. Napewno dystans jak i resztę drzwi udoskonale w niedługim czasie, lecz mimo to juz na tym etapie nie gra to najgozej. Jest w posiadaniu też nowy piec..więc zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na brak basu z przednich drzwi nie narzekam

Wiec jednak graja.

 

 

Nic nie mówie ale np u balcera w tej A3 wersji 3d grało to bdb - drzwi jak najbardziej ogarnialne.

nawet z jakimiś tam SQ: sukcesami :)

Karolek ty to wiesz ,ja to wiem ale niektorzy mowia ze nie ma prawa grac dlatego to jest dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem że te drzwi nie mają prawa grać człowieku. Wyrazie napisałem w pierwszym poście że po 2 godzinach zaczęło przyjemnie cos się dziac czytaj ze zrozumieniem dół się polepszyl znacznie poprawił, Damian zrobi to co ma zrobić i będzie super i sam oceni.

Poza tym coś ci powiem znales datę godzinę miejsce trzeba było przyjechać i pomóc chłopakowi

A nie tu szukać jakiegoś problemu. Tylko ja się tam pojawilem i zrobiłem tyle ile można było w 2 godziny. Niech Damian napisze ile się zmieniło przez ten czas . Bardzo się cieszę że mogłem pomóc teraz wie mniej więcej jak ma grać i co robić żeby to osiągnąć. Damian jak podłączysz te czarna magiczna puszkę to daj znać umówimy się ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


niestety drzwi kolega Damian będzie musiał poprawić zaślepić otwór technologiczny .

 

I nadal nie napisales dlaczego.


 

 


Poza tym coś ci powiem znales datę godzinę miejsce trzeba było przyjechać i pomóc chłopakowi

 

Odwracasz kota ogonem??? Pozycz prywatnego pelipotera to wpadne.


 

 


Tylko ja się tam pojawilem i zrobiłem tyle ile można było w 2 godziny.

 

Miałes blisko to sie pojawiles,a zapewne chcialbys zeby pół Angli sie zjechalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dyskusje. Nie muszę się tobie z niczego tłumaczyć :)

Latająca miotła może być? :P

WIec głupio nie pisz ze musi poprawic drzwi bo tak Ci sie widzi a nie potrafisz wytlumaczyc dlaczego.

 

Bo wiesz hi endowy system w aucie zobowiazuje zeby troche sie wysilic a nie tylko napisac i skoro tak napisalem to tak ma byc a nie wazne dlaczego :P Kumasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa tak myślałem że z czymś masz problemem a to tobie chodzi o hajendowe klocki tu cie boli no tak . Ale tu jest audi a3 nie honda crv:p bardzo proszę będziesz mógł wyrobić sobie swoją opinię na temat mojego auta w maju :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa tak myślałem że z czymś masz problemem a to tobie chodzi o hajendowe klocki tu cie boli no tak . Ale tu jest audi a3 nie honda crv:p bardzo proszę będziesz mógł wyrobić sobie swoją opinię na temat mojego auta w maju :)

Chyba jednak ty czytac ze zrozumieniem nie potrafisz skoro nawet na pytanie nie potrafisz odpowiedziec tylko ciagle sie migac.I nic tu mnie nie boli niestety bo juz ktos Ci napisal w twoim temacie ze same kloski nie graja.No ale przekonamy sie o tym niebawem.

 

Jakbym mial 100 km to bardzo chetnie ale na jeden dzien 300 to nie bardzo sie mi to widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak ty czytac ze zrozumieniem nie potrafisz skoro nawet na pytanie nie potrafisz odpowiedziec tylko ciagle sie migac.I nic tu mnie nie boli niestety bo juz ktos Ci napisal w twoim temacie ze same kloski nie graja.No ale przekonamy sie o tym niebawem.

 

Jakbym mial 100 km to bardzo chetnie ale na jeden dzien 300 to nie bardzo sie mi to widzi.

Pisałem Ci o tym 3x. Starczy masz problem pisz na pw. Może droga pantowflowa ci doniesie.

Oczywiście i bejss ciekawe czyje to konto :) kto się wstydzi napisać to pod prawidłowym nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pisałem Ci o tym 3x. Starczy masz problem pisz na pw. Może droga pantowflowa ci doniesie.

 

Narazie to nic mądrego nie napisales oprocz :  

 


niestety drzwi kolega Damian będzie musiał poprawić zaślepić otwór technologiczny .

I nic z tego nie wyniklo dlaczego musi poprawic bo??? 

 

A co do tego :


Oczywiście i bejss ciekawe czyje to konto kto się wstydzi napisać to pod prawidłowym nickiem.

 

Mysle ze to nie do mnie?? Bo ja nie mam aspiracji zakladania dwoch kont i oczerniania kogos z drugiego konta jak moge to zrobic z jednego jedynego konta lub po prostu zapytac,ewentualnie zapytac i nie dostac odpowiedzi.


 

 


Czyli drzwi w których otwory zaślepione są matami są dobrze zrobione ?

 

Jezeli sa na tyle sztywne i graja to mozna je zakwalifikowac do dobrze zrobionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretor masz problem pw

 

Ja nie mam problemu.

 

Po prostu oczekuje odpowiedzi na ktora sam nie jestes w stanie odpowiedziec a padlo twierdzenie przed pytaniem i o totototototo jest problem :P

 

Albo nie chcesz odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czyli drzwi w których otwory zaślepione są matami są dobrze zrobione ?
 
Jezeli sa na tyle sztywne i graja to mozna je zakwalifikowac do dobrze zrobionych.

 

Jedno z drugim raczej się wyklucza, chyba że mówimy o bardzo małych otworach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem 3x i wiem o czym mówię skończ ten cyrk przed chwilą miałeś problem z klockami jeśli to cie boli to napisz na pw albo idź po maść .

Z jakimi ku.... klockami mialem problem??? Ty chyba masz fiola jak ktos napisze hi end w twoja strone i Ci sie kisiel robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Widoczne otwory na srodku uszczelnione dwiema warstwami twardej maty bitumicznej z mocnym klejem. Na to wlasnie warstwa Dynamat.

 

Według mnie jest to na tyle sztywne "nie mega sztywne" ze nie mozna tego kwalifikowac ze z drzwi nie mozna niczego wyciagnac.


 

 


Jedno z drugim raczej się wyklucza, chyba że mówimy o bardzo małych otworach ;)

 

Uwazasz ze na tyle sie wyklucza?


Chyba tobie :) nie tylko w tym temacie :) w moim też był problem. Ja wiem swoje byłem słyszałem a ty za przeproszeniem g....o wiesz bo nie słyszałeś więc skacz ta chora dyskusje.
I idź po masz jak masz problem z ściskiem.

Skoro byles slyszales i dostales pytanie to na nie kulturalnie odpowiedz albo wroc do przedszkola gdzie o cos jak pytano to sie migało z odpowiedzia


 

 


Ja wiem swoje byłem słyszałem a ty za przeproszeniem g....o wiesz

 

MAsz racje nie wiem dlatego pytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...