Skocz do zawartości

Audi A3 RHD


Dymas_1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasnowic czy co?  :super:  :super: hehe


Oryginalny glosnik Axtona wyzional ducha, pozostawil tylko smrod spalonej cewki. Za mocno w palnik dostal 


 


no tak jak się nie wie do czego ten przetwornik używac i jak z głową to później tak się dzieje :) 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Axton grał u mnie już w poprzednim aucie ale pod słabszym wzmakiem, a Alpine dużo mocniejszy. Narazie re sprawuje się bardzo dobrze.

Tylko 10", ale robi robotę, jak trzeba to i kulturalnie zagra. Nie słyszałem tego głośnika wczesniej, znam go tylko z opinii. Jak coś innego wpadnie w ucho, to się wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jasnowic czy co?  :super:  :super: hehe

Oryginalny glosnik Axtona wyzional ducha, pozostawil tylko smrod spalonej cewki. Za mocno w palnik dostal 

 

no tak jak się nie wie do czego ten przetwornik używac i jak z głową to później tak się dzieje :)

 

Przygarnial kociol garnkowi a sam nie lepszy.

 

Przynajmniej kolega sam ogarnia wszystko i duzo czyta co widac a nie ze zachwile cos nie gra.

 

Instalka bardzo przyjemna dla oka a bledy takie jak koledzy napisali wczesniej  niestety najlepiej wyeliminowac za wczasu niz zeby pozniej sie denerwowac ze mozna bylo wczesniej.Kibicuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś siedziałem w tym audi :) trochę nagrzebane tw krzyczał sub wędrował w bagażniku a z wf wydobywała się pustka ale po wskazaniu właściwej drogi usunięciu tych eq coś tam zaczęło przyjemnie grać instalka fajnie wykonana niestety drzwi kolega Damian będzie musiał poprawić zaślepić otwór technologiczny .

Teraz jest na dobrej drodze wie co ma poprawić coś z tego będzie napewno . Nie dziwię się koledze to jego pierwsza instalka nie miał punktu zahaczenia nie wiedział jak system ma mniej więcej grać. Gratulacje za stan wizualny i techniczny jak na pierwszą robotę to wzór :P:)

Ile mogłem tyle pomogłem myślę że wracał z bananem :P

Podłączaj i testuj jak najszybciej tego malucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk watpie, ze była to zaczepka... a co do drzwi moim zdaniem gdyby kolega od audi bardziej się przyłożył do przegladania tematow w instalacjach to dojrzalby ze warto większe otwory wzmocnic chociaz płaskownikiem ;) dobrze, ze wie w ktora stronę iść i chce się uczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski dół mało zwarty pusty.

Będzie cieplej to zrobi panele z zywicy i sprawdzimy.

Kolega ma chęci do działania i bardzo dużo czyta . Instalka zrobiona 2 miesiące temu a dopiero 3 dni temu się pochwalił bez jakikolwiek wcześniejszych pytań .

Szacunek dla niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kiepski dół mało zwarty pusty.

 

Według Ciebie to wina drzwi???

 

 

 


Będzie cieplej to zrobi panele z zywicy i sprawdzimy.

 

Skoro uwazales ze sie czepiam to panele czy zaslepki na otwory ??


 

 


Kolega ma chęci do działania i bardzo dużo czyta . Instalka zrobiona 2 miesiące temu a dopiero 3 dni temu się pochwalił bez jakikolwiek wcześniejszych pytań .
Szacunek dla niego

 

Szacun i ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli auto nie ma prawa grac tak??

Ma prawo.

Wejdź w temat hehepack`a i poczytaj o walce z drzwiami i jakie zostały wyciągnięte wnioski.

Co prawda wersja 3 drzwiowa ma jeszcze bardziej zwaloną konstrukcję jeśli chodzi o CA ale konstrukcja podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma prawo.

Wejdź w temat hehepack`a i poczytaj o walce z drzwiami i jakie zostały wyciągnięte wnioski.

Co prawda wersja 3 drzwiowa ma jeszcze bardziej zwaloną konstrukcję jeśli chodzi o CA ale konstrukcja podobna.

Tak tylko hehepack mial wersje starsza a tam drzwi sa inne konstrukcyjnie

Pretor wrzuć na luz albo dopij i idź spać :P

A ja ci odpowiadam :) zostałem wezwany do tablicy przez ciebie to dostałeś odpowiedź.

Wlasnie o to chodzi ze nie odpowiedziales a sluchales i stwierdziles ze to drzwi,wiec moze ty dopij albo przestan a nie pisz ze to drzwi bo kolega tak zrobil a nie inaczej i skoro juz dostal krytyke ze drzwi nie moga zagrac to ty ja tylko powielasz a nie jestes w stanie wytlumaczyc o co kaman,

Patryczku skoro juz sie pochwaliles ze sluchales a drzwi oprocz zaslepienia duzego otworu i rzekomego malego swiatla za glosnikiem to raczej nie ma co tam im zarzucic z czego jedna z tych dwoch rzeczy mozna olac jesli nie ma negatywnego wplywu na ze tak powiem sztywnosc drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack miał/ma wersję 3 drzwiową (też taką posiadam), a tu jest 5 drzwiowa. Żadna starsza. Jest to model a3 8l

Drzwi są krótsze i tylko ciut bardziej zabudowane. Ale to nadal 1 wielki otwór technologiczny.

Tu i tam drzwi są beznadziejne. Dopiero model 8p ma fajne drzwi.

 

EDIT

Chyba wypadało by posprzątać bo dywagacje na temat drzwi to offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończ człowieku i poszukaj problemu u siebie albo kup bilet i posłuchaj.

Ja napisałem swoją opinię akurat pech chciał ze ktoś nie słuchając to samo stwierdził patrząc tylko na zdjęcia . No przecież Rozek racji mieć nie może trzeba coś napisać.

Pewnie przecież drzwi z mata w otworach wielkości a4 i większej będą łamać Piszczele. Sam to przerabialem nie raz.

Pochwal się swoją instalka panie idealny . Mam napisać pracę magisterską żebyś był zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończ człowieku i poszukaj problemu u siebie albo kup bilet i posłuchaj.

Ja napisałem swoją opinię akurat pech chciał ze ktoś nie słuchając to samo stwierdził patrząc tylko na zdjęcia . No przecież Rozek racji mieć nie może trzeba coś napisać.

Pewnie przecież drzwi z mata w otworach wielkości a4 i większej będą łamać Piszczele. Sam to przerabialem nie raz.

Pochwal się swoją instalka panie idealny .

 

CZyli dalej nie umiemy odpowiedziec na pytanie tylko atakowanie pytajacego.

 

 

 

Pewnie przecież drzwi z mata w otworach wielkości a4 i większej będą łamać Piszczele.

O to wedlug Ciebie chodzi zeby kazda instalka łamala piszele???

Nie kazdy woofer łamie piszczele ale chyba wedlug Ciebie tak ma byc a jak nie jest to drzwi do kitu.

 

Sam to przerabialem nie raz.

 

 

Patryk byles na pikniku a slabo chyba sluchales jak tylko łamanie piszczeli i drzwi zrobione z blacha 4mm.

 

 

Ja napisałem swoją opinię akurat pech chciał ze ktoś nie słuchając to samo stwierdził patrząc tylko na zdjęcia

Akurat pech chcial ze ktos inny napisal tez inne zdanie i tez patrzac na zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dyskusje z tobą bo nie dojdziemy do porozumienia. Tu nie chodzi o łamanie nóg wooferami człowieku i dobrze o tym wiesz i nie odwracaj kota ogonem . Wiem jak grają źle zrobione drzwi sam się o tym przekonałem nie raz poprawiając 4x do skutku.

A ty widzę że wiesz lepiej nie słuchając jak tak to wyślij mu mailem zestaw naprawczy zainstaluje sobie Damian. Na tym kończę szkoda chłopakowi psuć i świecić temat.zycze ci dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...