Skocz do zawartości

seat leon mk1 na Ukrainski maner


Leonov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sprzęt został wybrany ze świadomością jego wad i zalet ? Oprócz radia czy jeszcze coś chcialbyś w przyszłości zmienić ? Słuchałem kilku samochodów zza wschodniej granicy i zawsze to były ciekawe "przypadki" .

 

To jest nas przynajmniej dwóch

 

 

A pytam , bo jak sięgam pamięcią , instalacje najogólniej mówiąc Rosjan były jednymi z najbardziej kreatywnych i to głownie gdy chodzi o ilość możliwych aplikacji sprzętowych, czy indywidualnych rozwiązań , np w Pure Passiv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź człowieka który Ci wyciągnie "cyfrę" z 9853 , bo np. user Xris  miał to radio przerobione tak jak potrzebujesz. U was też pewnie taka operacja nie będzie sporym wydatkiem .

nie zly pomysl

Tylko pytanie czy odpowiedni ;) Bo jak zapewne wiesz do roznych jednostek Alpine pasuje jeden z dwoch typow kabla.

No chyba ze zrodlo nowe juz wybrane i teraz tylko zbierasz fundusze.

odpowiedni bo kupilem proca jusz z tym kablem, ktury byl obslugiwany prszez 9861

Fajna instalka. Miło że kolega się zdecydował u nas opisać.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

dziekuje

Czy sprzęt został wybrany ze świadomością jego wad i zalet ? Oprócz radia czy jeszcze coś chcialbyś w przyszłości zmienić ? Słuchałem kilku samochodów zza wschodniej granicy i zawsze to były ciekawe "przypadki" .

9853 zostal mi z popszedniego auta

nie planowalem sredniakow dla tego 9853 mipasowal 

moze proca zmienie na Helixa 

Ekspansja na wschód! Kompleksowa przebudowa i w dodatku całkiem sensownie dobrane klocki. Będę kibicować!

jak by to nie brmialo wszystko kupuwalo sie sporadycznie, z jedynym celem bylo zbudowanie systemu na jakosc.

Instalka godna wielkich gratulacji. Ale nurtuje mnie czy potrzebna byla "klatka" na piece w bagazniku? I powiedz jak to gra bo patrzac po rozmieszczeniu i ulozeniu kabli set chyba jest na gotowo:-)

u mnie tak jest ze zawsze mam w bagazniku jakiesz torby tak ze zeby to bylo praktycznie to zdecydowalem sie na taka instalacje. w sumie nie do konca zrozumialem co znaczy set ale podejzewam ze to idzie o innych dzwienkach kture id od kabli. to powiem taak jak wlanczyc i nie dawac dzwienku to czuc ze instalacja pracuje ale to da sie usunanc, prszynajmi dla mnie tego nie czuc jezeli gra muzyka nawed na niskim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie i starannie wykonana instalacja. Widać mnóstwo włożonej pracy. Słupki.... bajka.... sam robiłeś, czy ktoś? Fajnie zobaczyć trochę inne rozwiązania typowych problemów.

 


Tak przy okazji zapraszamy oczywiście użytkowników z Twoich stron na Nasze skromne forum.

O tak :-) zawsze coś nowego ... innego.

 

Czy ta zabudowa bagażnika nie podskakuje na dziurach? Jest jakoś zabezpieczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie i starannie wykonana instalacja. Widać mnóstwo włożonej pracy. Słupki.... bajka.... sam robiłeś, czy ktoś? Fajnie zobaczyć trochę inne rozwiązania typowych problemów.

 

O tak :-) zawsze coś nowego ... innego.

 

Czy ta zabudowa bagażnika nie podskakuje na dziurach? Jest jakoś zabezpieczona?

 

 

 

Dziekuje. Slubki robilem sam. Podloga bagaznika zabespieczona gravitacja. Nie podskakuje. Zadnych dodatkowych urzondzenjakie by to trszymali w zamknientej pozycji nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...