Skocz do zawartości

E46 Cabrio - przymiarki do instalacji


Rekomendowane odpowiedzi

Ciemne radyjko wygląda b. dobrze w tym modelu. Znacznie prościej jest to zrobić i moim zdaniem lepiej zagra... cena również nieporównywalna.

 

Wygląda w miarę ale tylko przy centralnym ustawieniu radia a zeby to zrobić trzeba kupić ramkę za 400 zł :/ To jest cabrio i jakieś lepsze radio zawsze będzie kusiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Progres następujący - p88rs już jest. Ramka itd również, ale będzie to tylko rozwiązanie chwilowe ponieważ będę chciał wykonać panel customowy jak jeden z kolegów na forum - dogrywam temat grawerowania itd. Set będzie następujący - P88RS 2 2 way morel tempo 6 przez Alpine v12 4x100 rms. Kolejny temat do zgłębienia to maty (gms 07 xl?) oraz sposób puszczenia okablowania przez złącze drzwi. CHciałbym tak jak oryginalnie przez piny - szukam zdjęc jak to wygląda w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przewiercić się przez przelotkę drzwi i puścić normalnie przewód bez żadnych cięć?

 

Jeśli jest możliwość przejscia przez piny jak reszta instalacji to czemu nie? powierzchania pinu jest dosc duza wiec nie powinno byc problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się bierz do pracy a nie tylko piszesz bo z takim zapałem będzie ciężko. 

 

Spokojnie, niestety pracuje w tygodniu więc czasu nie za dużo. Do tego samo auto wymaga doprowadzenia do stanu odpowiadającemu oczekiwaniom (renowacja skór, plastików, wymiana płynów eksploatacyjnych itd) więc tym też się zajmowałem. A siedzenie w garażu w piękną pogodę mając cabrio jest ciężkie :zalamany: Sama koncepcja też się zmieniała, z oryginalnego radia z wyciągniętymi RCA powróciłem do p88rsII a to dlatego, że udało się go tanio upolować tak jak i oryginalną centralną ramkę montażową.  Jestem też zdania że lepiej 10 razy pomyśleć i raz zrobić niż odwrotnie. Zostały mi do kupienia maty, plexi/lub blacha/aluminium do zamknięcia drzwi. Stanie chyba na aluminium. Do tego jeszcze nitownica do nitonakrętek, kable i można się brać za montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W tym kraju ciezko o dobrego fachowca.

 

Trochę pojechałeś. 

 

 

 


 Lepiej zrobic samemu bo przynajmniej bedzie zrobione dobrze

 

Jak się umie i jest wola polityczna. Pierwszy post grudzień 2015 i zero efektów, woli politycznej brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stoi od grudnia bo auto było po stłuczce i złożenie go do kupy trwało do kwietnia. Zabawa sie zatrzymała na próbie kupienia maski - 2 miesiące nic nie mogłem znalezc w sensownych pieniądzach. Proponuje rownież spróbować znalezc oryginalna ramkę montażowa. Zadanie dość trudne. Na szczęście teraz juz z górki. Tak czytam o morelach i wzmacniaczach- zwykle jest to junior 4300 lub stare Sony do tweeterow. Moc 30-40rms. Moja alpine 4x100 rms nie bedzie za mocne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...