Skocz do zawartości

zestaw bez subwoofer-a


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Większość nie miała towar niszowy , to co dla jednego jest "sufitem dla innego to podłoga" jeżeli łapiesz , sprawdzone rozwiązania są najlepsze , niesprawdzone są na giełdzie od dawana :)

 

Masz jakieś "rarytasy" skitrane nie na giełdzie, to dawaj na wypożyczenie :hyhy: Koledze z tematu chociażby, bo teraz ja się ja zapytam : "masz coś na sprzedaż" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co wy mnie tak z tym adresem meczycie, wiem że chłop ma wiedzę i doświadczenie mega....

ale jest jedno ale.... jak dla mnie bardzo duże....

były problemy z moją instalacją....

sam osobiście pewnie jej nie robił, tylko pracownicy, ale on odpowiada za finalne wykonanie....

więc troszkę jestem zrażony....

dogadaliśmy się ale niesmak został....

 

Potwierdzam , a nawet potem słuzyłem bezpłatną pomoca w ustawieniu zmienianego później radyjka .

Ale co to ma do wspólnego z dostepnościa danego towaru w punkcie sprzedaży.

Waldi dzwonił do mnie wczoraj pod wieczór , przedstawiłem mu swoje uwagi ,a jak bedzie miał wolę pojawienia się punkcie , to zapewne tak zrobi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Potwierdzam , a nawet potem słuzyłem bezpłatną pomoca w ustawieniu zmienianego później radyjka .
Ale co to ma do wspólnego z dostepnościa danego towaru w punkcie sprzedaży.
Waldi dzwonił do mnie wczoraj popołudniu , przedstawiłem mu swoje uwagi ,a jak bedzie mial wole pojawienia się punkcie , to zapewne tak zrobi .

 

Myślę ze to co było czy zaszło to dotyczy Was więc nic Nam do tego :) My proponujemy jakieś rozwiązania i to wszystko a gdzie się kolega uda to już odrębna kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...