Skocz do zawartości

zestaw bez subwoofer-a


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 


Ktoś ma ochotę na owocka?

 

Przepraszam, dla mniej kumatych i czepialskich rozwinę myśl...

 

Nie słuchałem akurat tego zestawu kicxa ale biorąc pod uwagę, że aln5.2 dołu mają więcej niż choćby DD cs6.2 myślę że można się skusić choćby na odsłuch takiego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124, dnia 19 List 2015 - 19:55, napisał:snapback.png


Ktoś ma ochotę na owocka?

 

Przepraszam, dla mniej kumatych i czepialskich rozwinę myśl...

................................................................................................................

To do mnie?

Edytowane przez dan124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To do mnie?

 

O ciebie i zrozumienie mojej wypowiedzi raczej martwić się nie muszę ;) raczej chodziło mi o ludzi kojarzących zainteresowanie marką kicx z bezpośrednim porównaniem do r6a... Do twojej wypowiedzi odniosłem się tylko dla zwrócenia uwagi na zbaczanie z tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze sugestie odwiedzin punktu na zimnej wody

 

nie bierzesz pod uwagę?

biorę, pewnie się tam przejadę, ale nie tylko on zna się na CA, też pewnie wszystkich systemów nie zna...

pytałem go o  kicx pro 6020 to nie ma zdania na temat tego sprzętu bo nie miał z nim do czynienia....

zanim się zdecyduje na coś to chce poznać informacje i opinie większej ilości osób...

no... chyba po to są fora.... :wink2: 

poza tym może są tu osoby które miały podobną sytuacje i mogą się podzielić swoimi doświadczeniami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem go o  kicx pro 6020 to nie ma zdania na temat tego sprzętu bo nie miał z nim do czynienia....

Większość nie miała towar niszowy , to co dla jednego jest "sufitem dla innego to podłoga" jeżeli łapiesz , sprawdzone rozwiązania są najlepsze , niesprawdzone są na giełdzie od dawana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


kicx pro 6020 to nie ma zdania na temat tego sprzętu bo nie miał z nim do czynienia....

 

Może po prostu nie jest wart aby go testować,dlatego nie ma zdania.Większość systemów była lub pojawiała się na forum,więc czas może poczytać o różnych systemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim napisałem temat to czytałem i przeglądałem...

i czym wiecej czytałem tym miałem większy mętlik w głowie...

pan z zimnej wody zaproponował mi nowe DLS R6A + zmiana tweeter-ów na inne...

ma to się zmieścić w 1000zł...

Opinie o dls są bardzo podzielone, jedni że mega super, a inni że wcale nie ma takiej rewelacji....

Zanim napisałem ten temat byłem praktycznie zdecydowany na audio system 165 helon, do 1000zł można kupić starszy model, bo nowy coś koło 1250zł....

ale teraz już sam nie wiem, nie chce kupić czegoś a za powiedzmy pół roku znowu zmieniać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opinie o dls są bardzo podzielone, jedni że mega super, a inni że wcale nie ma takiej rewelacji....

Zweryfikuj sam, jeśli nie masz takiej możliwości - pozostaje Ci tylko zaufać cudzej opinii.

 

Skoro opinie przez to, że są podzielone, są (jak rozumiem) niewiarygodne, to co wniesie kolejna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz produkt, który odpowiada bezwzględnie zawsze i każdemu?

Zweryfikuj sam, jeśli nie masz takiej możliwości - pozostaje Ci tylko zaufać cudzej opinii.

dokładnie, co człowiek to inna opinia, każdy oczekuje czegoś innego...

nie mam możliwości zweryfikować samemu dlatego liczyłem na was...

ale tak szczerze wszyscy mnie tu pouczają albo sprzeczają się ze sobą, ale konkretnych propozycji jak na lekarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


dokładnie, co człowiek to inna opinia, każdy oczekuje czegoś innego...
nie mam możliwości zweryfikować samemu dlatego liczyłem na was...
ale tak szczerze wszyscy mnie tu pouczają albo sprzeczają się ze sobą, ale konkretnych propozycji jak na lekarstwo...

 

Szansa że ktoś z proponowanych systemów trafi w toje gusta ile wynosi ? z 30% ?

Moim zdaniem powinieneś posłuchać najpierw kilku systemów,to zarysuje Tobie obraz czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy mnie tak z tym adresem meczycie, wiem że chłop ma wiedzę i doświadczenie mega....

ale jest jedno ale.... jak dla mnie bardzo duże....

były problemy z moją instalacją....

sam osobiście pewnie jej nie robił, tylko pracownicy, ale on odpowiada za finalne wykonanie....

więc troszkę jestem zrażony....

dogadaliśmy się ale niesmak został....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...