Skocz do zawartości

Pomoc w doborze 6x9


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym uzupełnić pasmo i wrzucić w tylna półkę jakieś dobre/sensowne głosniki 6x9 - wiem,że może być trudno, ale wierzę w Wasze doświadczenie ;)

Budżet to 500-700 pln(max).

Obecnie z "przodu" mam zestaw Audio System R165 (radion), wzm. RF z serii power 750x, sub w "przygotowaniu", auto to Honda Legend '99, drzwi wygłuszone, bagażnik robi się, tylnia półka też będzie.

 

Z góry dziekuję za pomoc.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tweeter ma za mało "cykaczy,

 

Czyli po prostu ma być głośno? Nawet to rozumiem, w niektórych przypadkach jak się wleje towarzystwo imprezowe do auta to nikt nie patrzy na jakość tylko krzyczy "daj głośniej, ten kawałek jest zaje###ty"... Mniej więcej o to chodzi? Czy jednak o granie dla ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajka nie powinny być zaskoczeniem ponieważ są/były stosowane przez wiele znanych producentów np.nowy Fiat 500 w wersji Beats by Dre (przód odseparowany+tył jajka+sub).

"Cykacze" to dość popularne określenie wysokich tonów. Golf 2 nigdy nie znajdował się w moim targecie. To tak po krótce.

Teraz mam nadzieje że możemy wrócić do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wrócić, tylko zacznij odpowiadać na pytania... A po drugie, to producenci samochodów skupiają się na CA a auto jest dodatkiem, czy jest jednak odwrotnie, a głośniki w większej ilości wlanie działają na wyobraźnię takich jak np. Ty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna osoba na tej ziemi i na tym forum chcę montować głośniki tyłu... Chłopie jak masz mocny przód zestaw to na cholerę tył tobie!?suba wrzoc z jakims monoblockiem i dopiero zobaczysz kika z tyłu dolnego pasma... Na koncercie jak stoisz tyłem do sceny? A odpowiedź sam sobie zkumaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazarowe faq mówi na ten temat, że jak ktoś się upiera to tylko koaksjalny i go ściszyć, ale ja już się upierać nie będę bo mnie tu zjecie ;)

To jaki sub do ok.1,2 z wygłuszeniem bagażnika? Dostałem kilka propozycji na pw np. RF P3? A co jeszcze, może Cerwin Vega?

 

P.S.czy przód podłączyć pod 4 kanały a na sub dać osobny monoblok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...