Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello.

 

 

 


i poza tym pc nie schowamy do szuflady po skończonej grze.

 

Człowieku małej wiary,kto tak powiedział ?    - jeszcze dużo do odkrycia przed tobą.

 

 

 

 

 

2009 r.

 

gIZn02wBhyvsS1RA7x4blXpHPQYLrB-6WBI9VSIl

 

 

 

Przed chwilą

 

tO_4wl1dDZOSlz_mcd3nlxvvFif9GIiEHtoPwPA6

 

 

wXFzWaYjr5Lv1aPunc9ld_6p-8fMCu67sKxAIgN0

 

 

 

Chłodzenie 

 

sFbdZHj1pfVQX3y7E4Sw7QfzIPSF1G_4L8oAsS5w

 

 

Nie ma rzeczy nie możliwych   ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie zestaw prawie pasywny a później kibel (wc) tak to sama przyjemność grać czy pracować a mi żona chciała wywalić zbędny mebel który stoi i miejsce zabiera hehe gratuluję pomysłowości.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znajdzie się chętny kasa do wygrania ... http://www.dobreprogramy.pl/Dobrze-grasz-w-Street-Fightera-Zmierz-sie-z-najlepszymi-juz-w-sobote,News,77008.html

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

Ps.

Nie edytowalem poprzedniego postu ponieważ chciałem odświeżyć oraz post dotyczy czego innego. Jeśli zrobiłem to źle proszę o usunięcie zrobię edycję poprzedniego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nazakupowywana. Za 900 poltora roczna z dwoma padami. Niby nie okazja ale dosc zadbana. Dostałem do niej fifke 16 a na ps3 tez ja mam wiec pierwsze porownanie juz jest ;) jestem zadowolony poza tym ze jest dwa razy glosniejsza od trojki. Zapialem poki co na powrót 3 bo musze przyciąć jakas lewizne na bloodborna albo dark souls 3 ew na farcry primal i jedziemy ;)20161108_171309.jpg

20161108_171309.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Znalazlem u tescia potwora.

 

Pentium 133

16mb ram

1.4gb

Ba nawet bateria działa.

Kwestia dobrać jakas kompatybilna karte wifi pod pcimcia i retrogralnia gotowa.

 

Padła tu lata temu bateria na cmos przez co nie dziala ustawienie bootowalnego cd. Bios nie zapamietywal ustawien. Ale chwala za nauke dosa w szkole :) 15 min i jedziemy z winda.

IMG-20170226-WA0014.jpeg

Haha i jedyny relikt kontaktu z siecia znalazlem wewnatrz.20170226_213213.jpg

Ale nie potrafie przypomniec sobie gdzie mi zainstalowali gniazdko z tepsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi starymi kompani jest jeden problem. Do przyzwoitej pracy z przeglądarką, a szczególnie łącznością wifi, potrzebny jest XP SP3. Tu także chodzi potem o sterowniki do karty. Z 6-7lat temu przerabiałem temat na stacjonarce 166Hz/32MB. Było średnio pod XP z ramem, potem kupiłem mu 128MB dimów już, nie simów. W miedzy czasie ktoś wygrzebał mi proca 233. Komputer dawał radę pod foobarem i 4-5 kartami w operze. Dużo daje modyfikacja windy już na poziomie tworzenia obrazu płyty, tzn. wyłączamy wiele usług, nie instalujemy wielu rzeczy czy kombinujemy z kompozycją pulpitu. Nie zapomnij o dyskietce startowej. Wtedy taki PC miał jeszcze sens, potrzebowałem czegoś zastępczego na czas upalenia gratów z głównego kompa, co miało miejsce dość często. Poza tym, telefon miałem dopiero na win 6 czy 6.5 (nie pamietam), wiec korzystanie z neta nie było super. Jakbyś miał problem z wydajnością sprzętu, to nie porywaj się na OC, bo tu m.in. przez brak blokady PCI łatwo coś upalić.

Ogólnie temat jest studnią bez dna, nie wiem jaki masz problem z retro grami na czymś nowszym, ale dzisiaj postarałbym się postawić to na linuxie albo kupił nowy tablet z Chin za 80-100$ z and+win i wyjściem hdmi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego problemu. Znalazlem go i postanowilem poswiecic mu chwile z sentymenru. Co ciekawsze znalazlem takze stary rzutnik z d-sub i wpadl mi do glowy pomysl na umieszczenie tego w sypialni obok koja.

Plyta ma ograniczenie do 64mb wiec wczoraj za 10zl kupilem takie 2x32mb.

Nie chodzi o uzytkowanie tego na codzien a o sam fakt i satysfakcje. Dojdzie ram to dorzuce dysk , znalazlem 15gb ide i zaladuje win ME na probe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w jednej z firm administrujących budynkami znalazłem panią pracującą na p133 z windowsem 95 ;) Do tego internet explorer oczywiście. Otwiera się jej tylko jedna strona (o dziwo akurat ta której potrzebuje). Nawet google się nie otwiera bo sypie błędami :P Ma jakiegoś starego worda i excela.

I twierdzi że jest zadowolona i że jej to nie przeszkadza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cuś jak na zdjęciu, sieciówka 10Mbit na PCMCIA, do tego jedną kostkę 32M 144 pin DIMM SD-RAM, najprawdopodobniej sprawne - dostałem kilka lapków Toshiby, bez dysków, z zahasłowanym biosem, bez możliwości resetu hasła poprzez wyjęcie baterii lub hasła uniwersalne...
Jak byś potrzebował to się odezwij, po sztuce tego i tego mogę wysłać, jeszcze 2 czy 3 lapki bez dysków mi zostały w całości, ale to u mnie zostaje, aż może rozpracuję problem biosu.
http://images.esellerpro.com/2131/I/686/8/DCP_2479.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...