Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie tu jest kanał mojego znajomego z młodych lat  :wink: - https://www.youtube.com/user/gameplayzMaxim/videos?sort=dd&view=0&shelf_id=1

Jeden z większych maniaków gier konsolowych  - gdzieś nawet ma serje filmów jak składają (jak złożyć) własny automat z xboxem i ps3,4 inside :)

 

 

 

O proszę  - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak i nie.

Jeśli juz posiadam płytę z jakas grą, to dlaczego mam jeszcze raz za nią płacić?

Niby tak ale taki jest rynek to sie nie zaczelo od ps 4 ki tylko wczesniej niestety albo i stety.Kogo stac na PS 4 to go stac na to co ma dzialac na PS 4 ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmialo 

 

 

Orientuje się ktoś czy gry z PS4 będą działać na PS3 ?

 

 

 


No co Ty, nawet z ps3 nie działają na ps4

 

Nikt nie pytal czy plyta z ps 3 bedzie dziala na ps 4 lub odwrotnie.

 

Tez bym chcial zeby tak bylo ale to niestety ktos musi kase bic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co warto wziac ps3 czy x360 bo jest taka ilosc pozycji ze nie ma sensu placic po 250 za gry na nowsze platformy...Ale, jezeli moje uzaleznienie ( a jest potezne) przejdzie pod Dark Souls 2 na Bloodborne to chyba wykopie siano na ps 4 :)


Aaaa no i były wczesne wersje ps3 które łykały gry z 2 ale to "poprawili" ikompatybilnosc wsteczna zupełnie znikneła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki chlebak 60 gb gdzieś leży rozkręcony w szafie  - padł jak wszystkie - jakiś luty h.. szczelił . . .

Jeżeli ktoś chce na części ( z wyjątkiem dysku) to mogę po powrocie poszukać  - myślę że nawet śmiało konsolkę da się reanimować :)  a Metal Gear Solid z ps 2 śmigał na niej aż miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jezeli moje uzaleznienie ( a jest potezne) przejdzie pod Dark Souls 2 na Bloodborne to chyba wykopie siano na ps 4

 

 

Zanim bedziesz kopac tyle siana na PS4, to teraz w PS Store jest promocja na "Demon's Souls" czyli najpierwsiejsza czesc z serii :) 19,75zl to az grzech nie zanabyc zeby czekalo :) Sam zakupilem, powiem tak, faktycznie cholerstwo trudne jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem cs'a z tego linku http://sourcecs.pl/download/

Po naciśnięciu w instalkę wyskakuje  błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?

Nie wiedziałem gdzie umieścić ten wątek, także w razie czego proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oddalem Dark Souls 2 koledze, czas na przerwe od konsoli bo system mi we łbie resetuje...

163h grania i przeszedlem gre bez podnoszenia poziomu, ale nie wytrzymalem i od wczoraj zaczalem jechac NG+, uznalem ze to juz chore...

Zona bedzie szczesliwsza a moze i na robote w garazu sie czas znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...