Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale po co mam sie przelamywac na sile? Nie mam czasu robic karier i grac online... Zona kupila to nie wybrzydzam, a gramy tylko z kumplami przy piwie.

Akurat dla mnie gry sportowe maja tylko taki sens, od zawsze. Wiec nie bede sie pompowal na sile. Mowie tylko co mnie drazni w nowej i do czego trzeba sie po prostu przyzwyczaić.

 

A co do PES to zawsze i w zasadzie we wszystkich recenzjach fifa go zjadala od lat, nie musze i nie chce kopac sie z koniem poki nie musze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jestem cienias :) tu za to grubas

Chyba ty :-p

Ale po co mam sie przelamywac na sile? Nie mam czasu robic karier i grac online... Zona kupila to nie wybrzydzam, a gramy tylko z kumplami przy piwie.

Akurat dla mnie gry sportowe maja tylko taki sens, od zawsze. Wiec nie bede sie pompowal na sile. Mowie tylko co mnie drazni w nowej i do czego trzeba sie po prostu przyzwyczaić.

 

A co do PES to zawsze i w zasadzie we wszystkich recenzjach fifa go zjadala od lat, nie musze i nie chce kopac sie z koniem poki nie musze.

Bez jaj Mastek ale styl gry w fifie od lat sie nie zmienil a to co mozna osiagnac w pesie to bez porownania pilka nozna a nie arcade jak to ciagnie sie od fify 96.To tak jak by porownac need for speed do forzy.Prosze Cie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, jest jakiś guru tutaj od konsol? :)

 

Bo czasami lubię w coś popykać(strzelanki na konsolach odpadają) - pośmigałbym w jakąś forzę na kierownicy albo bijatykę, fifa(albo pes, nie gralem nigdy w pesa) obowiązkowo, żeby ze znajomymi pograć.

 

No i mam mega rozkminę, bo kupiłem tv 50" 4k i teraz 3 opcje:

1. Upgrade PC(właściwie to zmiana praktycznie wszystkiego, bo troche padaka) i po hdmi na tv(pada od xboxa mam na usb w razie co) - tylko czy warto? złożyłem płytę+ryzena 5 1600 i 8gb ddr4 za 1600zl, jeszcze grafa zostaje...

2. xbox360(najlepiej jakas przerobka zeby nieoryginaly drzec, aczkolwiek z braku laku, bylby i oryginal), ale może xbox one/one s? Tyle że już cena większa, a jestem dość sporadycznym graczem. Xbox 360 z takim tv nawet po hdmi to padaka, napisy rozmazane, a jak sie gra w fife, to najlepiej zmrużyć oczy bo pikseloza ;D

3. ps3/4 z kontrolerem move, zeby pograc w jakiegos pingponga itd ;D ten move bardziej mnie 'podnieca' niż ten kinect... Mam do kupienia od wujka ps3 500gb praktycznie mie używane za 600zl z ośmioma grami

 

z gory thx za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz dylemat czy ps4 czy slim czy może pro... Nie mam tv 4k ale pewnie kiedyś taki wpadnie... Z drugiej strony to teoretycznie konsola dla syna więc wymagań dużych nie ma ale nie oszukujmy się, ja będę pewnie więcej grał niż on :D Jakieś słuszne argumenty odnośnie różnic ktoś ma może? Rzeczywiście warto dorzucić prawie połowę wartości do wersji pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole, konsole ... Dla mnie nie ma sensu dopłacać. Jestem od ps1 i dla mnie najlepsza, najbardziej grywalna i dająca najwięcej frajdy była ps2. Reszta odmian to już dodawanie trybów online i wydawania kasy na bonusy z grami związanymi. W grafice mierzącego przełomu nie było jak to miało miejsce ps1 - ps2. Obecnie to wygładzanie krawędzi i dodawanie kolorów ...

 

Na 2 grałem w wrc i potrafiłem zasiąść na 10 godzin i było mało, na 3 juz wrc to był dramat, więc wyszperałem Uncharted i przesiadki między generacjami praktycznie niezauważalne, jedynie na ps4 panolek ma jakieś dodatkowe ruchy na padzie ...

Już jakiś czas szukam nowej ps2 żeby czasami jak żona wyjedzie na odcinkach Finlandii złoić komputer o prawie 30 sekund ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam juz nie wiem... mam taki metlik w glowie, ze masakra... horizon zero dawn mnie strasznie korci i ten move, bo u wujka gralem w walke gladiatorów, pingla, siatkówka, rzucanie dyskiem itd, zarąbista sprawa - mega frajda, nie wiem jak to wygląda od strony xboxa i kinecta, czy jest to na tyle fajne, zeby zainwestowac w xboxa, a nie ps... ten pad od playstation tez jakos mi nie siada w rekaxh, ten xboxowy jest taki fajny ergonomiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o 360 vs ps3 to bralbym microsyf. kinect jest mega ciekawszy od durnowatych pomyslow sony... I ciekawszych gier pod kinect jest wiecej.

Syn mial 360na ja ps3. Zmienilem na ps4 wiec ps3 z mnostwem gier zostalo jemu l,gdy xbox wyzional ducha. od czasu kiedy ma move nie chca sie bawic w gry ruchowe z tymi durnymi wynalazkami w dloniach a na kinect skakalismy nie raz wszyscy.

 

 

mam ps4 kumpel ps Pro. jezeli nie masz juz naprawde dobrego tv to glupota jest kupowac pro,a nawet jak masz to roznica w jakosci obrazu moim zdaniem nie jest warta pieniedzy za PRO. Horizon na zwyklym ps4 takze wyglada świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... no w sumie tak...

 

no to juz w sumie prawie pewne ze xbox wleci tylko... xbox360 rgh(720p :(((( i pikseloza) + kinect czy xbox one s? one s widze za 900zł można kupić nowy, a te same zestawy są na olx po 820, ktoś to musiał po niezłej promce wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


mam ps4 kumpel ps Pro. jezeli nie masz juz naprawde dobrego tv to glupota jest kupowac pro,a nawet jak masz to roznica w jakosci obrazu moim zdaniem nie jest warta pieniedzy za PRO. Horizon na zwyklym ps4 takze wyglada świetnie.

Tak, teraz różnica niewielka ale jak przyjdzie czas na tv 4k to mogę żałować, że w GT mam o wiele gorsze widoki :/ Pro też ponoć płynniej lata... Ps move czy też x kinect mnie nie interesują :P za to sony ma jeszcze gogle vr ;) decyzja odnośnie małego i miękkiego zapadła na starcie bo od zawsze był u mnie ps ale który teraz to już lekki dylemat :/ slim raczej odpada ze względu na brak optyka... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie wk..a ten ps plus, w zeszlym roku 200zl za caly rok teraz 240... Niby sa gry za darmo w ramach abonamentu ale...mozesz w nie grac dopóki masz oplacony abonament. A granie offline przestaje miec sens bo mnóstwo gier opiera sie przede wszystkim na trybie online.

Bulli

hehe dzieci maja swoja a ja swoja zabawke.

Myslalem nad współdzieleniem ps4 z synem na 2 tv ale jak mi ma ten odkurzacz chodzic kiedy ogladam mecz albo trzymam reke w cycach żony to nie jest to dobry pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mastku nazywa się biznes... Gdzieś trzeba stracić żeby zarobić. Nawet dopracowanie technologi piracenia nie wystarczyło i ręka korporacji głębiej sięga w kieszeń. Ja nawet ps nie podpinam do netu. Nawet telewizor sony ostatnio mi nadał komunikat że widzi ps i chce się z nią podłączyć i udostępnić internet, więc i jemu zabrałem internet. Nie będzie mi we własnym domu na sprzęcie kupionym za własne pieniądze ktoś decydował co mam robić i co oglądać i że sony wypuściło nowy produkt to telewizor wyświetla reklamy właśnie te i to w każdym możliwym okienku i momencie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dostrzega powrót wielu graczy na PS3 bo online jest za free

tak jak mastek napisał, kupujesz ps4 za kasę plus grę za kasę i jeszcze PSplus też za kasę i dopiero możesz pograć no chyba że jeszcze premium do gry dokupić trzeba :)

ja mam PS3 i PS4 ale tłukę na PS3, więcej graczy online :)     (normalnych graczy z Polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...