Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopak wyjechał na studia - pochodził tydzień a potem grał

Generalnie chłopak dorosły 20 lat a wpadł mocno  - rodzicom cały czas mówił ze studiuje

Dopiero jak oblał rok wyszło

Prawie standardowy przypadek, mmoi znajomi na studiach katowali ostro w WoW'a i tez dość szybko kończyli studiowanie. Ale jakieś darmowe mmorpg, który nie wymagają dużo czasu są ok. Teraz odgrywam uncharted znowu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

 Chcialem kupic The Lost Of Us , ale mam pytanie czy to jest ten sam rodzaj gry co Sprinter Cell?

 

W pewnym sensie tak - obie to gry akcji  :wink:

 

Grałem w TLOU jak tylko się ukazała - jak dla mnie warto  :wink: Był tylko niedosyt jak się skończyła - chciało by się jeszcze  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :)

 

Moja ewolucja konsolowa zakończyła sie na Xbox 1 i ps2 :)

Do tej pory leżą gdzieś w szafie. Obydwie z mnóstwem gier. Xbox z dyskiem 300gb. Na tamte czasy był wypasiony. Dodatkowo przez długi czas pełnił funkcje Media Center w domu.

Czasem wracam do nich. Nowszych nie kupuje bo boje sie ze znowu mnie to wciągnie i nie bede miec czasu na inne hobby :rotfl:

 

Wiec puki co bronię sie rękami i nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem bf4. Chcialem kupic The Lost Of Us , ale mam pytanie czy to jest ten sam rodzaj gry co Sprinter Cell?

Gameplay'e czy walkthrough masz na YT. Lepiej looknąć i samemu ocenić. Co nie zmienia faktu, że jest to taka survival-skradanko-przygodówka. Według mnie TLOU, seria uncharted i tomb raider po resecie serii to must have.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

 

 


Generalnie drażnią mnie krotkie kampanie dlatego szukam czegoś dłuższego.
Kiedyś grałem na konsolach, skończyłem na ps2. Jak dotąd najlepszym tytułem(grywalność) jest commandos2-polecam!

 

 


Sprinter Cell
Równie dobrze wspominam.

 

 


Call of Duty
Dodatek do jedynki na PC'ta :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...