Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

franko wymiatał!!! A fragment gdzie się jechało kaszlakiem?! Co prawda ja zaczynałem od IBM PC na płycie 086(z prockiem 600khz i przyciskiem TURBO:-)) ale jak po szkole szliśmy do kumpla to franko był megahitem. A river raid powinien płacić setki milionów odszkodowań za połamane joystick`i:-) Swoją drogą pamiętam jak się wychylało całym ciałem przy skręcie a joy trzeszczał :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciagnelo do strategii... Warlords na pierwsze pc 386 :) lub civilization 1 na 5 dyskietkach na amige hehe. Choc z Amigi pamietam jeszcze Gunschipa i Lotusa.

A obecnie posiadam trzy gry reorezentujace trzy rodzaje rozrywki:

Civilization IV = strategoczne rozgrywki online

Team Fortres 2 - rozwalanka online

Project Cars - "symulator" wyscigowy z pomodzonymi Playseats i Logitechem G27 i 50 cali monitorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demondemi: teraz zrobiłeś Mi ochotę by zagrać w alerta :hyhy:

 

Moj brat to gra w to nałogowo, co dzwonie do niego to muszę słuchać jakie ma czołgi i jak daleko już jest.

Ja próbowałem w to grac na iPad, ale nie dla mnie ta gra, nudna i tyle :)

 

Na ipadzie to nie gra, wiem bo spróbowałem i nah :wink:

Ta gra robi się ciekawa jak dorobisz się szybkich czołgów, robi się wtedy bardzo dynamiczna, a że wszystkie początkowe są wolniejsze od ursusa, to można się bardzo łatwo zniechęcić.
Choć myślę że nie każdemu wszystko musi się podobać, dlatego jest w końcu tyle gier.

Ja w wot'a chyba ponad 6k bitew przegrałem, więc można powiedzieć że gram nałogowo :rotfl: No ale są tacy co przegrali 48k bitew :rotfl:

 

Po za tym herosy 2jka, quake 2, warcraft 3 region of chaos, pykam do dziś...

a Jeśli chodzi o tekkena etc...to dobrze że oddałem konsole dzieciakom, bo bym życia nie miał :rotfl:

 

Oczywiscie dochodzi jeszcze Minecraft :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może mało oldskulowe ale w Tekkenka 3ke na pleja 1nke bym poszpilał :D:D
do Gran Turismo 2 wracam regularnie od nastu lat!

jedna z moich ulubionych gier wiecznie zywa ;)

 

 

 


A river raid powinien płacić setki milionów odszkodowań za połamane joystick`i:-) Swoją drogą pamiętam jak się wychylało całym ciałem przy skręcie a joy trzeszczał

najwiecej JOY'ów polamalismy na olimpiadzie na atari! tam sie machalo na boki zeby biec... wiec joye padaly :D

 

 

 

 


A z nowszych tytułów pyka ktoś w world of tanks, bądź w world of warships ? 
wiele lat nie gralem, bo obecne gry szybko mnie nudzily i nie potrafily wciagnac. az do czasu WOT ;)

przestalem grac jak sie przeprowadzilem i nie mialem juz stalego dostepu do neta :(


 

 


2.  heroes of might and magic III - nawet chyba mam jeszcze zainstalowane na starym kompie

gra laczaca pokolenia!

moj 18 lat mlodszy siostrzeniec gra w ta gre! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


2. heroes of might and magic III - nawet chyba mam jeszcze zainstalowane na starym kompie

 

Już myślałem, że nikt nie wspomni.
Niedawno nawet zrobili remake w HD, mimo wszystko... to nie to samo.
Ewentualnie do "starej" trójki dograć sobie nieoficjalny dodatek WOG albo HotA ;)

 

 

 


A z nowszych tytułów pyka ktoś w world of tanks, bądź w world of warships ?

W WOT'a się zdarza czasami.

 

 

No i nieśmiertelny tekken 3 na psx'a, albo tekken 5 na ps2.
Ciągle mega grywalne tytuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to remake jedynie podstawy, więc nie znajdziesz tam nic z któregokolwiek dodatku.
Druga sprawa to taka, traci klimat, nie jest tak "mroczna"

Brak (że tak sobie to nazwę) losowego generatora map - ja bardzo często tego używałem grając ze znajomymi.

Ja wiem, że minusem nie może być to, że nie pojawiło się nic nowego...

 

Ale.. lepiej odpalić sobie "starą trójkę" przez specjalny launcher, który pozwala na zmianę rozdzielczości na wyższe. Komfortowo grałem sobie w 1280x1024 na 22". Obecnie na 27" jeszcze nie odpalałem

https://sites.google.com/site/heroes3hd/eng/description

Mam na kompie wersję HD i starą + wog - jeśli odpalę w najbliższym czasie którąkolwiek, to z pewnością starą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja :D

(Temat gier jest po prostu wciągający)

 

Z konsol, miło wspominam wypady ze znajomymi do salonu gier po szkole by od tak pograć w dragon ball'e, czy agenta 007.

 

No i oczywiście w domu Mario :D

Ile na ta grę się czasu poświęciło, a tv jakiś stary, przenośny i czarno biały wielkości arbuza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem jak dziecko, gram i wyczekuje na nowości, Jak dawniej znikam na jakiś czas jak pojawi się interesujący mnie tytuł.

Głównie FPSy i TPSy. Call of duty, Medal of honor, Battelfield to są moje ulubione gry.

No i oczywiście GTA. Grałem we wszystkie.

A co do starszych sprzętów to mam i nadal używam Amigi, niestety tylko CDTV, i jeśli trafi się w dobrej cenie 1200 to chętnie przygarnę.

A1200 używałem do 2001r wtedy niestety przesiadłem się na PC.

 

Pamietacie???

http://i1250.photobucket.com/albums/hh529/wilma200/IMGP5729_zps0efda57f.jpg

 

 

http://i1250.photobucket.com/albums/hh529/wilma200/IMGP5732_zps4a875759.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A co do starszych sprzętów to mam i nadal używam Amigi, niestety tylko CDTV
a masz jakies gry ba cdtv? bo ja tego sprzetu uzywalem jedynie jako playera cd :(

a sprzet piekny i ten pilot! :D

 

ja bym chetnie zaczal kolekcjonowac amigi... ale wyrwac A1000 w dobrym stanie to nie mala kasa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Pierwsze PS i metoda grania z piratów za pomocą zapałki i płyty z demo-polak potrafi -bezcenne

 

Z bardziej ulubionych z tamtych lat

Sega Dreamcast i House of Death z podpinanym kablem pistoletem - rewelacja.

Pecet jak juz byl służył wyłącznie do muzyki i jej obróbki.

Ale pewnego dnia

Wgrałem sobie

Return to Castle of Wolfenstain i FPS są ze mną do dziś.

Mega gierka.

Cała seria Medal of Honor

Seria C O D - chociaż ostatnie produkcje nie dla mie jednak.

BF 3 i 4 -super grywalność.

PS 3 Killzone 3 ale tylko z Sharp shooter -to jest zabawa co tam pad albo myszka i klawiatura.

 

Terazniejsze gry nie mają takiego klimatu.

Jedynie GTA 5. PC na 55 calach w 3D lub rozdziałce 2500x1500 i z Belkin n52te znowu

daje mi sporą frajdę

 

PLAY MORE LIFE IS TO SHORT :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Project Cars - "symulator" wyscigowy z pomodzonymi Playseats i Logitechem G27 i 50 cali monitorem :P

Też w to gram. Dźwięk w tej grze to mistrzostwo świata. Aż się włos jeży przy odcięciu :rotfl: Gram na 50 calach i ps4. Problem tylko w tym, że na padzie a jak wszyscy wiedzą grać w to da się tylko na kierownicy. 

 

Tak poza tym cioram w Far Cry 4, inFamous, GTA5, BF4 itp. Ogólnie jestem wielkim fanem serii Halo ale po przejściu do obozu sony jestem od niej odcięty.

 

No i wyczekuje na Tekkena 7. Gram w tą serie od pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Też w to gram. Dźwięk w tej grze to mistrzostwo świata. Aż się włos jeży przy odcięciu Gram na 50 calach i ps4. Problem tylko w tym, że na padzie a jak wszyscy wiedzą grać w to da się tylko na kierownicy. 

Wlasnie dlatego kupilem w miare mocnego peceta zamiast PS4 gdy okazalo sie ze wskutek pazernosci Sony na oplaty od implementacji peryferiow, Logitech nie ma wsparcia w nowej konsoli Sony... Caly sim raceowy swiatek zostal w szoku - najlepszych kierownic na rynku jak g25 i g27 nie da sie podlaczyc do PS4. Za to Sony dalo wylacznosc firmie Trustmaster <sic!> na kontrolery tego typu - pewnie za sliczna sumke dukatow pokazujac ze ma  w d... cala spolecznosc wyscigowa :) Oby sie im to nie odbilo czkaweczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...