Skocz do zawartości

Gry, konsole, sprzet oldscholoowy,emulatory.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Polecam "Dungeon Keeper 2" Wciąga jak bagno, klimat niesamowity, no i coś co się rzadko zdarza - jesteśmy źli :D Do tego trochę humoru i świetny Polski lektor. Przeszedłem wiele razy i cały czas do niej wracam. :)


 

 


"The last of us" skonczone. Swietna pozycja, swietne dialogi choc dosc wulgarne wiec nie polecam aby dzieci popatrzyly na gameplay.
30h mniej więcej trwa rozgrywka na srednim poziomie trudności.
To i tak calkiem sporo jak na skradanke.
Jeśli lubisz przygodówki typu Point&Click to zagraj w "The Longest Journey", niektóre zagadki wymagają naprawdę trochę pomyślunku :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem mieszane uczucia zabierajac sie za Last Of Us. Ale każdy kto miał z nia styczność polecal mi ten rodzaj gier zacząć wlasnie od tej pozycji. No i poszlo.

Kupilem w międzyczasie Uncharted 3 i czekam cierpliwie aż dojdzie.

 

God of war a tym bardziej dwie części Darksiders maja ciekawe zagadki tak poza tym. No ale sprawdzę na pewno Twoja propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkurzylem Joystick do PCta - X-Wing vs. TIE Fighter, niby 1997 rok ale slodki jeżu jak tam sie cudownie lata!

 

 

 


Kiedyś próbowałem ale nie rozkminiłem o co chodzi i olałem. Więcej nie podchodziłem.

 

W skrocie idziesz do przodu tak zeby Cie nie zobaczyli, ale generalnie niesamowicie grywalna seria, z super fabula, mimo ze pogmatwana. No i niesamowicie duzo easter eggow lub przelamywania 4-tej sciany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe :)

 

Ja zmieniam zdanie, mimo iż spedziłem blisko 15h w pierwszej lokacji i z cztery razy zmieniałem postać to już tydzien codziennie katuje Dark Souls 2 i juz wiem ze jestem uzalezniony.  Bardziej wciagajacej a zarazem wymagajacej gry nie miałem... No nic, lece grać :)

 

Szczescie w nieszczesciu ,ze mamy zime i nie ma roboty w "stolarni" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...