Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

chyba kolego bury22 czegoś nie doczytałeś. Osoba w aukcji piszę że kurtka w sklepie kosztuje 1300zł a on łaskawca chcę jedynie 850. A tak naprawdę na oficjalnej stronie sklepu owa kurteczka jest za niecałe 600zł. Niestety takie praktyki są na porządku dziennym. Ludzie wykupują całe kolekcje w sklepach żeby pchać to potem na alle... pod szyldem fałszywej promocji. a nieświadomy użytkownik kupi wietrząc wspaniałą okazję. A wielokrotnie wystarczy wejść na oficjalną stronę sklepu żeby parę stówek zaoszczędzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki biedny człowiek zrobił to 2 dni temu a juz musi sie wyprowadzać :)

Wolałbym kupic 2x 3drozne kolumny stereo, lub zbudować cos samemu, oczywiscie w mniejszych kształtach a nie na cały salon..

 

Po prostu wyszedł z założenia, że więcej znaczy lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do sprawy kurteczki "Mango" - zaproponowałem niższą cene - sam zaproponował 500zł.. Jaki dobry człowiek, do rany przyłóż.. Chce 800zł mówisz mu że za drogo, a on ci spuszcza do 500zł :)

 

"ok, moge spprzedac za 500zl

jest nowa i nieuzywana, ma wszystkie metki itd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę.. Ale jak ktoś chce to dam namiar :D

Dobrą fajną skórkę jakbym chciał kupić to bym poszedł do skepu gdzie pracuje mój znajomy a oni mają zniżki na pracowników (75%).. Wtedy mogę kupić skórkę za 1000zł za 250zł..

Zniżkę taką mają, dlatego bo w tych ciuchach muszą chodzić a limit miesieczny maja 300zł (czyli można kupić ciuchy za łączną kwotę 1200zł)

Dziewczynie raz kupiłem fajny sweterek za 420zł i zaplaciłem 30zł. przyniosłem sprzedawczyni bajki dla dzieci (30szt po 3zł - "pożyczyłem" w firmie) dopłaciłem 30zł i miałem sweterek. Biznes is biznes :D

Niektórzy sprzedawcy mają takie dojścia więc podejrzewam że to pracownik co ma "rabat" na takie rzeczy, kupił i chce opchnąć.

600zł w sklepie, to jak ma upust 30%-50% to i tak zarobi parę złoty.

Pracowałem w paru sklepach więc miałem dojścia i uwierzcie mi w wielu sklepach można mieć rabat pracowniczy od 15% do 80% na towarze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mango maks to 5-10% rabatu. Druga opcja jest taka że możesz(jako ewentualny pracownik) upchnąć do magazynu, poczekać z rok dwa aż ta kolekcja będzie szła do outletów, potem jeszcze pół roku i myk! Za 30-40%początkowej ceny wyjmiesz na rozsprzedaży świątecznej:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...