Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może nic w tym śmiesznego, ale myślę, że próbę wciśnięcia czegoś innego należy piętnować:

Głośniki Phase Evolution CFS 165.25 NOWE,NAJTANIEJ (2031674177) - Aukcje internetowe Allegro

 

Treść wiadomości

Czy istnieje opcja odbioru za pobraniem z wgladem do paczki? Na moj koszt oczywiscie.

 

odp:

Oczywiście. możemy się umówić, że przedpłaca pan za koszt nadania pobrania (przelewem na konto) a resztę dopłaci Pan listonoszowi. Koszt pobrania (paczka priorytet, gab B, "ostrożnie", sprawdzenie zawartości, ubezpieczenie) to 46 zł. Chyba że chce Pan zrezygnować z jakichś opcji. Cenę paczki wyliczyłem ze strony PP Poczta Polska - Cennik Us�ug Poczty Polskiej - www.poczta-polska.pl

 

Dobrze, zatem mamy pierwsza oficjalna deklaracje. Pomijam ze to gabaryt A i koszta pobrania zgadzam sie ponieść. Potrzeba mi jeszcze jednej... Czy po otwarciu paczki znajde w niej NOWY zestaw PHASE EVOLUTION CFS 165.25 zgodnie z tytułem i opisem aukcji?

 

odp:

Jeżeli to gabaryt A to oczywiście, koszt ulega obniżeniu. Przyznam, że nie korzystałem z miarki przy określaniu gabarytu, zrobiłem to na oko, kierując się doświadczeniem. Przechodząc do drugiego pytania. Napiszę najuczciwiej jak się da :) Jeśłi otworzy Pan paczkę, zobaczy Pan tam całą zawartość ze zdjęć załadowanych przeze mnie na aukcję (są to real foto) - stan NOWY, NIEUŻYWANY. Sprawdziłem koszt przesyłki z gab A - 39,50 zatem.

 

TO wiesz co... Zmien sobie ten opis na głosniki które masz na fotach bo to jest próba wyłudzenia... Zaraz klikne kup teraz i bedziesz miał nielada klopot na drodze prawnej i na rozprawy dojezdzać będziesz do Głubczyckiego Sądu Rejonowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/alpine-cda-9812rb-montaz-gratis-kosc-iso-okazj-i2011626508.html

 

Nieźle z ceną wyjechał ;)

A poza tym, przeczytajcie dobrze opis aukcji.

 

"Wykorzystując bezpośrednie połączenie USB i pomocnicze wejście AUX dostępne na przednim panelu urządzenia, możesz do tego radia podłączyć dodatkowe urządzenia. Radio to współpracuje z pamięciami USB oraz dyskami twardymi posiadającymi interfejs USB.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to biore - najbardziej do mnie przemawia:

 

1. czarny lakierowany front z dużym logo JBL i srebrny lakierowany port bass-reflexu

2. kondensator idealnie dobrany do instalacji ktory m.in. Automatycznie wykrywa skoki i spadki napięcia.

+

WYSOKIEJ KLASY BEZPIECZNIK PODWÓJNY W OBUDOWIE!!!

 

nie wiem jak wy ale to chyba biore - w koncu chce miec HAJ END w aucie (a nie chinski szrot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...