Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SUBWOOFER NIE WYMAGA WZMACNIACZA PODŁĄCZASZ GO BEZPOŚREDNIO POD SWOJE RADIO (ZAMIAST TYLNYCH GŁOŚNIKÓW) MASAŻ PLECÓW MUROWANY JEŻELI NIE WIERZYSZ PRZYJEDZ I SPRAWDZ JAK GRA TO W MOIM AUCIE MAM RADIO 4X 45W i W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZY ŻEBY RUSZYĆ GŁOŚNIKAMI I TO TAK ŻE AŻ LUSTERKA LATAJĄ

 

http://allegro.pl/nowy-subwoofer-tuba-skrzynia-basowa-dual-bass-i2058044284.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś innowacyjny materiał konstrukcyjny - aluminiowa stal :D

O takich smaczkach w takim sprzęcie nawet nie wspominam, bo to przecież oczywista oczywistość :rotfl: Nie ważne co w środku, ważne co tu daje POWER, a co daje POWER - oczywiście obudowa z aluminiowej chromowanej stali :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Corsa PROFESJONALY TUNING, 2006r., 2000cm3, 150 KM - otomoto.pl

 

o to to mnie powalilo :rotfl: :rotfl:

Dla zainteresowanych kupnem prosze o tel bo nie jestem w stanie wszystkiego tutaj opisac (zabraklo by miejsca ;)

 

ja bym w jednym slowie podpisal F16 doslownie

:rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta aukcja... wnerwia mnie takie postępowanie i ewidentnie gościu robi to świadomie :cisza: Zdjęć nie ma czasu zrobić, aukcja krótka - a nóż się ktoś pospieszy i kliknie.

http://allegro.pl/wzmacniacz-xes-m1-glosniki-sony-xplod-xs-p2030-i2061242548.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże... Myślałem na początku że jest to śmianie się ze swapa ale jak otworzyłem stronie to po prostu mnie zatkało. 200kg szpachli plastiku i innego badziewia którym oszpecił ten samochód nawet nie nadaje się do agro tuningu. Ogólnie rzecz biorąc Corsa z silnikiem C20XE i modach na 200 kucy z wybebeszonym wnętrzem spokojnie schodzi już poniżej 5 sekund do paczki. Wtedy pozostaje już tylko kwestia dobrej gumy. Samochód jak i silnik z potencjałem tylko łącznik między fotelem a kierownicą zawiódł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...