Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

x 3.

 

Uwielbiam zadbane E36 w cabrio no i X5 ale... j.w. :)

 

Ja nie chce nikogo obrazac, ale zawsze jak jest jakis przejaw bycia kretynem to albo BMW albo VW.. Ehh..

 

 

Ja też nie chce się kłucić ale obstawiam na paska b5 1.9 w dizlu :P

 

Nie mogłem się powstrzymać :P

 

Wiadomość od: 321Licytuj

Strona z przedmiotem: Morel Tempo Two Way 6 165mm 120W/90dB

Treść wiadomości

Witam,

 

jestem zainteresowany zakupem głośników, ale nie wiem czy będą pasowały. W jakim Passacie jeździły? Jaki model i silnik?

 

Pozdrawiam

Maciek

 

 

i odpowiedź:

 

Jeździły w passacie B5 kombi z 99 roku.

 

szymon5s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

321Licytuj to ja.

Sprzedawałem Profila daaaawno temu. Już zdążyłem o nim zapomnieć. Co z nim? Ty go kupiłeś? Nie rozumiem. Jesteś z ACTA? :D

Passata znam dosyć dobrze, bo mieszkamy od siebie kilka km. Po co mi naprawiany sprzęt? Sprzęt w aucie mam raczej nienaprawiany i sam staram się go nie psuć. Za darmo tego nie dostaje i dbam o to.

 

PS. Na rozmowy zapraszam na PW lub GG, chyba, że masz mi coś do zarzucenia i chcesz mnie publicznie oczernić, bo wietrze intryge....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z ACTA ale chciałeś abym uchylił rąbka tajemnicy która z resztą nią nie była.

Tak jak wspomniałem wcześniej, wymigujesz się od odpowiedzi szczególnie na niewygodne pytania typu "czy subwoofer był naprawiany?" dziwnym trafem na inne pytania odpowiedziałeś +dodałeś rzeczy które mnie nie interesowały/interesują (wspomniałeś nawet że masz dziewczynę, gratuluję) a na to jedno nie odpowiedziałeś.

A co do bajek, potwierdź moce które napisałeś w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję, dziewczyna nawet ładna :)

 

Ja Tobie natomiast gratuluję odwagi. Wreszcie, po trzech latach, wyrzuciłeś to z siebie. Jesteśmy dumni!

 

 

A co do bajek, potwierdź moce które napisałeś w aukcji.

 

Przyjacielu, 3 lata temu ja pewnie sam w te moce wierzyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie natomiast gratuluję odwagi. Wreszcie, po trzech latach, wyrzuciłeś to z siebie. Jesteśmy dumni!

 

czytaj ze zrozumieniem

o tym już było...

...jak i o pisaniu bajek

 

Bodajże link do twojej aukcji można było znaleźć w temacie "debile z allegro" (nie pamiętam dokładnej nazwy) w trakcie jej trwania, a to że mi się akurat przypomniało to dzięki zaistnieniu takiej śmiesznej sytuacji kiedy często wypowiadasz się w tym temacie a sam świetnie do niego pasujesz.

Znów wymigujesz się od odpowiedzi albo napisz jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem chętnie pomogę

Zadałem pytanie

 

nie kupujesz uszkodzonych głośników które naprawia Passat?

 

odpowiedziałeś

 

Passata znam dosyć dobrze, bo mieszkamy od siebie kilka km. Po co mi naprawiany sprzęt? Sprzęt w aucie mam raczej nienaprawiany i sam staram się go nie psuć. Za darmo tego nie dostaje i dbam o to.

 

...

 

W takim razie się powtórzę i tym razem postaram się napisać bardziej zrozumiale

Przyjacielu

;)

Czy kupujesz uszkodzony sprzęt, który naprawia Passat a Ty później go sprzedajesz na znanym nam serwisie aukcyjnym bez informowania o tym że sprzęt był naprawiany?

 

Przyjacielu, 3 lata temu ja pewnie sam w te moce wierzyłem

 

Wierzyłeś w coś co sam wymyśliłeś?

Jeśli nie wymyśliłeś to tak jak wspomniałem wcześniej

potwierdź moce które napisałeś w aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem wcześniej, wymigujesz się od odpowiedzi szczególnie na niewygodne pytania typu "czy subwoofer był naprawiany?"

Zadajesz pytania na allegro, jesli nie otrzymujesz satysfakcjonujacej Cie odpowiedzi, nie kupujesz... Dla 99% z nas to jasne wiec o co chodzi? Jest cala masa naprawianych subów i to chyba normalne ze sie o takie rzeczy nalezy pytac...

 

A co do bajek, potwierdź moce które napisałeś w aukcji.

reklama dzwignia handlu, skoro ktos to kupił to znaczy ze był leniem i nie szukaz zadnych info albo wierzył bezgranicznie w sile przekazu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem już wcześniej że pozwoliłem sobie na zadanie pytania, oczywiście dostałem odpowiedź z tym że nie na pytanie które mnie najbardziej interesowało, z wiadomych przyczyn odpuściłem sobie zadawanie kolejnych pytań i zakupu. Czyżby sprzedający chciał ukryć wiadomą mu informację na temat naprawy?

Nie zawsze jest jednak czas na oczekiwanie odpowiedzi w tedy z wiadomych przyczyn jeśli jest okazja cenowa kupuje się z ryzykiem nie mniej jednak o pewnych sprawach powinno się informować jeśli tego zaniedbamy i nie będziemy się upominać stanie się to normą, co innego jeśli osoba sprzedająca nie posiada wiedzy na temat przeszłości sprzedawanego przedmiotu.

Zrozumiałbym gdyby sprzedający napisał że te moce są P.M.P.O bądź maksymalne ale w zamieszczonym przeze mnie wcześniej linku wyraźnie można odczytać "rms"

mastah22 najlepiej zgońmy wszystko na kupujących, przecież to ich wina że chcieli coś kupić i uwierzyli w opis na aukcji…

Przyznam się szczerze że tak naprawdę nie zwracam uwagi często na autentyczność opisów w aukcjach, najczęściej jeśli coś zwraca moją uwagę to informacje o których posiadam jakąś wiedzę, jednak przy zakupie rajstop (i nie tylko) polegałbym na opisie z aukcji bądź informacjach które udzieliła mi osoba sprzedająca, wątpię abym poświęcił swój czas i w ogóle miał chęć czytać o rajstopach jeśli któraś z kobiet poprosiła mnie o taki zakup bo sam nie używam. Czy osoba która kupiła wzmacniacz posiadała wiedzę na ten temat? nie wiem, aczkolwiek sporo osób nie posiada takowej wiedzy i można to obserwować na sprzedaży niektórych rzeczy z allegro, nie mniej jednak to nie powód by dorabiać się na niewiedzy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze marudzisz, jeszcze sie taki nie urodził który by kazdemu dogodził... Chcesz rzeczy pewnych, z gwarancja to półki sklepowe az sie uginaja od towaru... Nie licz na to ze kazdy sprzedajacy bedzie robił opisy pod leniuchów i uswiadamiał "niewiedzacych". Kupujesz uzywane reczy na poralu aukcyjnym nie w sklepie, wiadoma kwestia ,że powinn być spełnione warunki uczciwej sprzedazy ale portal rzaadzi sie własnymi prawami, nie akceptujesz- Twój wybór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...