Skocz do zawartości

Matura tuż, tuż...


Rusek90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ech latanie za wykładowcami , kombinowanie jak zaliczyc jakiegoś kolosa itp ... podług tego wszystkiego to matura to taki jakby wstęp do tego wszystkiego normalnie pikuś :P Sesje się zbliżają nie ma sie zaliczinych kolosów :P lata się zbiera wpisy itp :P to jest stres a nie matura pff :P:wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat u mnie w mieście to np. Juwenalia, Feliniada, Kozienalia i inne takie, czyli Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Prawie cały maj to koncerty i inne ciekawe imprezy- organizowane przez różne uczelnie(a w Lublinie troche ich jest), prowadzący często przymykają oko jak ktoś przysypia na zajęciach i traktują ulgowo. To taki okres intensywnych imprez, po których zostaje odliczanie do sesji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie każdy ma studenta daleko w D.. i trzeba walczyć....
łazic, szukac, kombinowac, płaszczyc sie, prosic i znow kobinować :P Albo kuć, kuć, kuć :P

 

roznica jest tez taka, ze na maturze nie ma 3 terminow.

A na studiach, lazi sie za prowadzacymi, ciagnie za rekaw, prosi, blaga, wyczekuje pod gabinetem no i jakos zawsze dodatkowy termin sie znajdzie, karte sie przedluzy, wezmie warunek, itp. Zawsze jest jakies wyjscie, kolejna szansa - trzeba sie tylko troche upokorzyc :wstyd: .

Na maturze nie ma juz tak lekko. Trzeba zdac i tyle.

A studia sa lajtowe. Nie ma co sie martwic sesja - do wrzesnia daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś pisałem niemiecki.

Ogólnie to nie był trudny, tylko załamało mnie przygotowanie....

Pisaliśmy na auli (bo grupa liczyła 39 uczniów). "Słuchanie" było przez system nagłaśniający aulę czyli dwie kolumienki estradowe Dibeisi, które zamontowane są pod kolumnami w 1/4 długości auli. Mi tak przypadło że siedziałem w pierwszej ławce czyli z 8 metrów przed głośnikiem, więc można powiedzieć że słuchałem echa od tyłu. Większość była zaznaczana "na rozsądek" bo zrozumieć całego tekstu przez to nie mogłem (jeszcze język niemiecki to taki gruby, basowy dźwięk że w ogóle super było :P )

No ale ważne że pewnie nadrobię czytaniem i słuchaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to ludzie którzy mieli w normalnych klasach angielki i tekst z jakiegoś Boomboxa zwykłego nie narzekali. a Tu to masakra jakaś była, jakbym bardzo chciał to mógłbym zgłosić sprawę gdzieś ale po co sobie życie i czas marnować (i innym) żeby jakieś nowe terminy były, nie ma sensu dla tych paru punktów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...