Skocz do zawartości

Woofer w duże drzwi (e46 coupe) zwarty mocny kick


morphi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hahah... Nie wiedziałem o co ho i zajrzałem w sprzedam i jepłem ze śmiechu :D

Są różne hardcory, ale przy tym ulepie to moje Krakusy byli mistrzami fachu... A już tą płyta paździeźowa z jakiegoś mebla rozłoźyła system. Nie wiem może ta układanka origami z materiałów każdy z innej parafii ma magiczne cechy tłumiące?

Aha jeszcze jedno, mam prośbę, mógłby mi ktoś napisać jaki kompozyt (tak mi to wygląda ale co ja się tam znam) został użyty do budowy tej skrzyni?

 

To chyba ta sławna "Śnieżka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując to o ile drzwi można było potraktować jako "jednorazową" wpadkę, to poprawka że skrzynki, tfu rozpałki do pieca, w moich oczach kończy temat na zasadzie dobicia strzałem w głowę.

Mi by było zwyczajnie i po ludzku wstyd wziąć za to 5zł. Nie mówiąc o wydaniu do ludzi i to pod HXa, który pewnie zrobił jej demontaż pierwszym kickiem. :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ona chyba jest zywicowana w srodku? Blagam powiedz ze jest.... I to gruuuubo zywicowana a te klocki tylko dla dobrego rozkładu masy?

 

Oczywiście że jest żywicowana w środku, żywica z dodatkiem pyłu z mdfu plus na grubo śnieżka z włóknem szklanym. Dziura z tyłu skrzynki jest na śrubę do przykręcania bo stelażu samochodu. Co do drzwi to się zgodzę odnośnie skrzynki to już nie. Nie wiem jak was ale mnie nie obchodzi wygląd tyłu zabudowy boczka, jeżeli skrzynia jest szczelna, a zapewniam że jest i również się nie rozleciała tak jak ktoś napisał bo nadal jest w całości bez żadnych nieszczelności. Jeżeli ktoś spekuluje na temat cen to proszę bardzo, sprostuję i nie obchodzi mnie czy ktoś w to wierzy czy nie, na Morphim nie zarobiłem ani złotówki no może na paczkę fajek mi zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się także, że Marek firmuje sobą ten bajzel. No ale to ich biznesy.

Marcin, w którym momencie dostrzegłeś firmowanie projektu bawarki morfiego przeze mnie? Z morfim i jego autem widziałem się max 15 min :)

 

To że Łukasz pomaga mi czasami przy moich projektach to nie uważam że moja reputacja na tym cierpi. Prawda taka że wszystkie moje projekty a nie było ich mało nie cierpią na braki jakościowe.

Auta pokazują się na zawodach i na różnych pokazach od kilku lat, więc ja nie widzę problemu.

 

 

Woolly dodał temat z BMW i Honda Accord jako robota firmy mm-ais do której Woolly należy

Firma MM-Auto Innovations Systems jest jedno osobową działalnością gospodarczą, nie zatrudniam a jedynie czasami, powtarzam tylko czasami korzystam z pomocy Łukasza. 

 

 

 

To można oglądać w dziale nasze instalacje, a z tego co wiem to Woolly i mm-ais mają parę nie przedstawionych instalacji na swoim koncie i nadal robią kolejne.

j.w.

 

 

 

Ale jak już koniecznie chcesz stawiać Wollego i mm-ais'a tutaj w jednym rzędzie, to podaj proszę linka do wpadek jakie zaliczył ten drugi.

No właśnie, może się czegoś nowego dowiem :) Grzesiu, tak przy okazji... odezwij się do mnie na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, w którym momencie dostrzegłeś firmowanie projektu bawarki morfiego przeze mnie?

 

Cześć Marek.

Jeśli wziąć pod uwagę to:

 

nie zatrudniam a jedynie czasami, powtarzam tylko czasami korzystam z pomocy Łukasza

 

Wcześniejsze pokazane projekty firmowanie jak byk jako Wolly and mm-ais "made in wolly, powered mm ais ", czy jakoś w ten deseń.

To zaczynasz kojarzyć dwóch gości razem, że razem coś robią.

Nie musząc i nie wiedząc tego:

Z morfim i jego autem widziałem się max 15 min

 

Dodaje sobie zwykły czytający 2+2 i wychodzi nie fajny obraz,Twojej osoby kojarzonej z radosną twórczością drugiej.

 

Prawda taka że wszystkie moje projekty a nie było ich mało nie cierpią na braki jakościowe.

Auta pokazują się na zawodach i na różnych pokazach od kilku lat, więc ja nie widzę problemu.

 

Ja to wiem, bo w zasadzie przy okazji zawodów była możliwość się spotkać i pogadać, dlatego napisałem, że dziwię się, że dajesz łączyć swoją markę, a dotychczasowe auta ją budowały z "pomocnikiem", który wypuszcza po cichu "taaaki" instruktaż na zasadzie "jak nie robić by nie spier... CA".

No i zawsze ktoś może żądać pytanie ile radosnej twórczości "montera" udało się przemycic do Twoich aut,mimo Twojego nadzoru. ;-)

 

Reasumując, szanuję Cię, poważam i cenię, ale niestety młody wdepnął w kleksa a Tobie odbija się po czystym garniturze g...

 

Dobrze, że jasno odciąłeś się przynajmniej od tej nieszczęsnej Bmki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oczywiście że jest żywicowana w środku, żywica z dodatkiem pyłu z mdfu plus na grubo śnieżka z włóknem szklanym.
nie watpiłem w to ale wolałem to "usłyszeć" bo rumor sie zrobił jakby ta skrzynia faktycznie była złozona tylko na kleju na goraco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...