Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Na spocie w EC może tłumów nie było (tylko ufik i ja  :(  ), ale za to jakość muzy (oczywiście u ufika) spowodowała, że szczena mi opadła. Może dużo nie słyszałem jeszcze w CA, ale zdaję sobie sprawę, że spoooro jeszcze muszę się naumieć. Dzięki ufik i gratuluję systemu, w który włożyłeś sporo pracy i serca !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To Szymona pytaj czemu nagle przypomniało mu się o organizacji spotu gdy temat umawiania się na Europe pojawił się tu parę dni wcześniej.

Coś ty się tak Szymona uczepił?

@Mastah to tak trochę ode mnie wyszło z tym grilem, źle coś przeczytałem napisałem i się zaczęło :-) a że i tak bylem w Bytomiu to chcieliśmy wieczorem posiedzieć. No i wyszły 2 spoty.

BTW dzięki "młodzieży" za przypilnowanie grilla - wybaczcie nie jestem pewien imion - chyba Kamil i Roksana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

..jako nowy nie będący na żadnych spotach do tej pory bardzo bym chciał w tygodniu 9 - 12 lipca. Na spotach raczej sie nie pije ;-) wiec na drugi dzień do pracy nie ma sprawy chyba hehe. Może jakiś mini spociak chociaż, posłuchałbym innego zestawu i może ktoś moje by na ucho ocenił.

Tak myślę w weekendy zazwyczaj coś sie wieczorami robi i planuje wcześniej .....je jeszcze w dodatku "dzieciaty" i może mnie nie zrozumiecie ale uciekać z domu o takiej godzinie to wbijanie szpili żonie  :zabawa:   - kto ma dzieciaki to wie o czym piszę.........................a najbliższy tydzień free bo wszyscy na tygodniowym urlopie a tatuś ze względu na pracę w domu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...