Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja biore na pewno Infinity RSA od Kuraka :rotfl: i TMA od Damiana i jak wymienie RCA, to Philipsa DAPa :D Jak ktos chce, to na specjalne zyczenie moge wypiac i wziac Denona, badz Quadrala, bo Cruncha chyba nikt nie bedzie chcial sluchac ?? :D Denona polecam na gorke jak ktos chce, bo naprawde konkretny piec, dla mnie to byl strzal w 10 :D

 

[ Dodano: 2010-01-20, 22:04 ]

zola, a Ty sie rychtuj na jakos flaszka :D Nie prowadze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zola, a Ty sie rychtuj na jakos flaszka http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif Nie prowadze :P

 

Ja wódki i pacierza nigdy nie odmawiam,ale kurde na razie wychodzi na to że będę jechał sam bo kuuudlaty chory i będę kierowcą także lipa...

A na takie zimno jakiś wspomagacz to dobrym pomysłem by był :P no ale co poradzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, nie pier*olę, co ma ku*ma marznąć na parkingu a potem w szpitalu wylądować, w dupie to mam !!

cursor, ja w miarę możliwości zawsze jestem, nie każdy zawsze ma czas !!

 

Poza tym, ilu nas będzie ??

Czterech czy pięciu ?!

Wyjdzie na to samo co zawsze.

Poza tym, mój Mundek od środy odmawia coś posłuszeństwa, odpala z rana coraz gorzej :P:/

Gdzieś po drodze mi się zdupcy i mam tego grata później do Kato pchać !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, nie pier*olę, co ma ku*ma marznąć na parkingu a potem w szpitalu wylądować, w dupie to mam !!

cursor, ja w miarę możliwości zawsze jestem, nie każdy zawsze ma czas !!

 

Poza tym, ilu nas będzie ??

Czterech czy pięciu ?!

Wyjdzie na to samo co zawsze.

Poza tym, mój Mundek od środy odmawia coś posłuszeństwa, odpala z rana coraz gorzej :P:P

Gdzieś po drodze mi się zdupcy i mam tego grata później do Kato pchać !!

Spoko. Jak dla mnie tego spotu może nie być.

Zabiorę się z kumplem na spot 7er w Katowicach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, zmien aku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Mam roczny aku :P

Chyba problem leży po stronie ładowania lub przewodów zasilających, które proszą się o wymianę :P

Ale to na wiosnę, póki co to trza jakoś to strzymać :/

 

Patryk, ja chciałem przyjechać ale kurde no co, mój złom padnie kajś w RCB i będę z Przemkiem z buta zapie*dalał do dom :P

Poza tym te -20 :P na placu i stanie w taką pogodę jakoś mało mnie bawi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chetnych na blizej katowic ... nie mam nic do raciborza ale frekfencja bylaby wyzsza tak jak ostatnio w katowicach

Nie ma problemu, ale załatw miejscówkę. Markety od razu odpadają, bo nie zamierzam ryzykować. Ja mogę nawet do czewy na spota jechać, ale niech ktoś załatwi miejscówkę w takim miejscu, gdzie spokojnie otworzę bagażnik i nie będę się musiał obawiać, że za chwilę nie będę mieć sprzętu.

Poza tym, to jest spontan, ostatnio niektórzy się deklarowali, że na pewno będą, a później okazało się, że im za zimno. Dogadaliśmy się z Zolą na 14.02 i my na pewno się spotkamy, a jak komuś nie pasuje, to już nie nasz problem. Wolę spotkać się w mniejszym gronie, niż kolejny raz nie spotkać się wcale, bo albo komuś termin nie pasuje, albo komuś za zimno.

 

finchers, jakbyś chciał, to cały przyszły tydzień będę w krakowie(to już w sumie 3 tydzień), mogę zabrać jakieś klocki i można się spotkać

 

Wiecie jak jest.. Ja jestem udupiony na Walentynki

Już ostatnio pisałem, że was(ciebie i ruby'ego) i tak nie biorę pod uwagę więc się nie przejmuj. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache, chyba Ci cursor, napisał :wstyd:

 

Poza tym, to jest spontan, ostatnio niektórzy się deklarowali, że na pewno będą, a później okazało się, że im za zimno. Dogadaliśmy się z Zolą na 14.02 i my na pewno się spotkamy, a jak komuś nie pasuje, to już nie nasz problem

 

ustosunkuj się do tego też

 

Już ostatnio pisałem, że was(ciebie i ruby'ego) i tak nie biorę pod uwagę więc się nie przejmuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...