Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

Dupa, nie chce mi się jeszcze rok łazić na zajęcia

Także se nie będę olewać uczelni :zawstydzony:

I kurde wreszcie na czym to stanęło ??

Kiedy robimy tego spota ??

24.01 w niedziele wszystkim pasuję ??

I domyślam się, że zajeżdżamy do Patryka na garaż do Raciborza, co by na spokojnie robić odsłuchy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I domyślam się, że zajeżdżamy do Patryka na garaż do Raciborza, co by na spokojnie robić odsłuchy

Jak dla mnie to możemy nawet u Ache na garażu się spotkać. Grunt, żeby to była taka miejscówka gdzie nie będę się bać wyciągnąć audio z bagaja.

 

 

Dzisiaj spotkaliśmy się na chwilę. Zostawiłem u Ache starego infinity z serii reference(2x125W RMS).

Ache przekonał się też, że korekcja w 9855 działa i daje zauważalne rezultaty, ale na technołupance ciężko to zauważyć, wystarczyło puścić normalną muzykę i od razu zauważył, że działa :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 24 styczeń powinien być oki :)

3-way już gra wiec teraz tylko dopieścić wszystko :)

W związku z pogodą która nie wiadomo jaka będzie no rozmowie z cursor doszliśmy do wniosku że jak nie na garażu to na krytym parkingu w kauflandzie.

Godzina sadzę że 12 bo szybko się ciemno robi a tak to jeszcze jasno w względnie ciepło możne będzie :rotfl:

Co reszta na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na technołupance ciężko to zauważyć

 

Kurna raz, ze rap, a nie techno, dwa ze na jednym wooferze ciezko cos uslyszec :D

 

A teraz wrazenia po podpieciu TMA od Rubego:

 

kickbass - 0

srednie - 2

gora - jak dla mnie przyostrawa

 

To jest najlepszy przyklad na to, ze waty watom nie rowne :rotfl: TMA ma chyba z 80 W na kanal i jest mniej kopa niz z 50 W Philipsa DAPa..

 

PS. Dzieki Cursor za Infinity, jak dorobie kabelki, to zaraz pojdzie do bagaja :)

 

[ Dodano: 2009-12-31, 15:41 ]

Nie ma tematu osobnego wiec tutak :) Do siego wszystkim i duzo picia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A czemu mamy odwoływać ??

Ja tam dalej się piszę, no chyba że wypadnie mi uczelnia, egzamin, lub auto będzie nie zdatne do jazdy.

Tak to jestem przynajmniej ja cały czas na liście "zlotowiczów"

Ciebie z Ache nie biorę pod uwagę, bo z wami się umówić, to łatwiej z kimś z innego województwa.

Jakbym miał brać was pod uwagę, to żadnego spotu by do tej pory nie było(no może poza tym 11.11)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się i tak piszę na spot.

W sumie to i tak u siebie nigdy nic nie podpinałem na testy, poza radyjkami,

ale to akurat można robić w ciepłym autku

Także teraz decyzja należy do reszty, czy odwołujemy czy też termin jest nadal aktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież osiołku pisałeś, że jedziemy razem moją furą :) ??

 

To, ze ja napisalem, to nie znaczy chyba, ze zdecydowalem za Ciebie ?? :) Ale skoro przyjmujesz mnie do Mondziala to jadziem Zuberku :?::):)

 

[ Dodano: 2010-01-15, 18:14 ]

Od razu sprostuje JA NIE JESTEM GEJEM :] Nie wiem jak ruby1986 :P

 

[ Dodano: 2010-01-15, 18:21 ]

Jeszcze jedno: biere ktos skrzynia na 12" BR kole powiedzmy 40 kilku litrow ?? Chcialbym tego EQ posluchac w normalnej budzie przed sprzedaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu sprostuje JA NIE JESTEM GEJEM :?: Nie wiem jak ruby1986 :)

 

Ja Ci ku*wa dam geja :):)

Też nie jestem, ale bez OT, oko :] ??

Czy od razu jak dwóch facetów jedzie jednym autem na spot, to geje od razu ? !

 

A co do budy, to może Łukasz jakąś tam u siebie w doma posiada, lub Patryk może mieć coś w garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...