Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

wielkie dzięki za spota - dobrze Kamil, że dzwoniłeś bo mogłoby być różnie.

Miło spędzony czas przy jeszcze milszych dźwiękach wydobywających się z różnych sprzętów.

Gratki wygranym ! a szczególnie dla sponsorów -w tych czasach o nich naprawde ciężko.

 

Term labek z przygodami małymi, ale sie spisał a następnym razem wezme dwie baterie do lapka, żeby nie było jaj z palącymi się bezpiecznikami, czego doświadczył kolega z Vito (następnym razem pomierzymy)

 

Podziękowania dla Mastaha za taxi driver po sprzęt i dobrą zabawe w knajpie.

Zola mam nadzieję, że następnym razem powtórzymy z lepszymi efektami i ilościami :D

 

Kudłaty -żeby ten piec wydusił co trzeba byłyby potrzebne przynajmniej 2 dobre żele i wtedy możemy mówić o wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tak na marginesie, na ile dokładnie zestroiłeś budę pod MTX'y ??

Cisnęły po bębenkach równo :D

Ciśnienie w aucie było zajebiste wręcz :D

okolice 40Hz

 

Kudłaty -żeby ten piec wydusił co trzeba byłyby potrzebne przynajmniej 2 dobre żele i wtedy możemy mówić o wyniku.
Myślę o drugim ale jeszcze nie mam pomysłu gdzie to wszystko ulokować :D Narazie jeszcze się uczę i szukam info co i jak, ale sądzę że powoli ide w dobrym kierunku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

[ Dodano: 2009-11-13, 18:23 ]

Aha, PH-3 nie był podpięty pod stingera i pewnie tylko dlatego tak mała różnica w pomiarze, tak na szybko była prowadzona instalka na spot a EQ też na szybko wkładałem i nie było jak tego przerobić, może następnym razem będzie już konkretniej porobione wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granol ma Vibe'a jak się nie mylę w BR :padam:

Słyszałem go w Czeladzi podczas zawodów :D

 

No dzis pogoda jest zaj*bista.

Mam nadzieję, że jeszcze jakiś spot będziemy przed końcem roku organizować ?? http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Z tego co wiem to Patryk i Kuba coś już powoli myśleli nad tym pomysłem.

Podobno ma się również pojawić nero_partner ze swoim Leonem :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986 achemu chodziło o wydech :D :D
BTW granol, co to masz a pierdzidlo w tym Kadecie zalozone, bo drze morde nie miłosiernie.. :padam:

2" cale przelot, ostatnia pucha robiona z kaineru :D

 

No to pomyłka z mojej strony :padam:

Ale tak czy siak i to i to drze jape :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ja troszke sie przerazilem, ze mi supremo cos szwankuja okazalo sie, ze brzeczal slupek na wysokosci tweetera :hyhy: docisnalem i znowu jest bajka :D

Na spocie najwieksze zdziwienie bylo gdy wsiadlem do mazdy niebieskiej pod samym radiem dawalo to rade w golfie3 srednica zrobila na mnie wrazenie ...

mam nadzieje, ze na nastepnym spocie bedzie wiecej furek SQ do posluchania

Licze ze Grzesiu przyjedzie Swoim Audi i bede mogl sobie na spokojnie posluchac swoich plyt ostatnio nie mialem za duzo czasu na to :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że wstępnie jakieś zainteresowanie kolejnym śląskim spotem jest

To cieszy mnie to niezmiernie :D

Tylko teraz trzeba by było dogadać jakiś sensowny termin, tak żeby wszystkim pasowało.

Fajnie by też było, gdyby zebrała się tak liczna ekipa maniaków CA jak 11 listopada :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja tez byłbym "ZA" pomozecie mi system ustawić bo po zmianie radia nie wiem jak bedzie :hyhy: tylko obawiam się że może być syberia wieć dopiero wtedy nikomu nie bedzie sie chciało czegokolwiek przepinac:P

ostatnio juz nie było tropików ....co dopiero teraz;/

no chyba ze kazdy wezmie jakąs "farelkę" albo rozpalimy jakies ognisko jak w murzynskich slamsach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...