Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tam dupa, walentynki laski i inne pierdoły to akurat najmniejszy problem

Przemek, bieresz Olę na przejażdżkę :]

Ja mam egzamin z dziennikarstwa także i 13 i 14.02 dla mnie odpadają :rotfl:

Więc ja siem tam nie wypowiadam, bo właściwie do końca lutego i tak jestem udu*iony z sesją :orany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam dupa, walentynki laski i inne pierdoły to akurat najmniejszy problem

Przemek, bieresz Olę na przejażdżkę

Ja mam egzamin z dziennikarstwa także i 13 i 14.02 dla mnie odpadają

Więc ja siem tam nie wypowiadam, bo właściwie do końca lutego i tak jestem udu*iony z sesją

_________________

Chłopaki, szacunek dla waszych osób ale wybaczcie...

Po CHUJ sie wypowiadacie skoro nie chcie przyjechac? Dajcie spokoj... Bedzie w Kato wpadniecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tym spotem w Katowicach Panowie? 14 będzie ktoś czy aa?

bo ja bym tez wpadł (chociażby autobusem :hyhy: - jeśli oczywiście mogę) bo chce posłuchać co i jak gra bo mam praktycznie zerowe doświadczenie a planuje co nieco u siebie za jakiś czas.

 

p.s 13 mam wolne a 14 mam nocke więc i tu i tu w sumie mogę

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bede na 99,9 % :/ Prosze Was w miare mozliwosci o zabranie kilku skrzynek, bo przyjade z Vibem BA II 12" bez skrzynki i chcialbym go w kilku posluchac zanim sklepie sobie sam

Chce ktos kable spawalnicze ? Bo tez moge zabrac

 

cursor, cewek niestety nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K..a a specjalnie piec wypruwalem z auta, ladowalem skrzynki zeby "udostepnic".... Dobrze ze Zola uprzedzil ze nie ma po co przyjezdzac, bo jakbym mial jeszcze jechac 20km to bym sie chyba wk...nieziemsko...

Dobrze, że tylko 20km, a nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zola i Kudłaty za spocik. Kolejny raz wyszło, że psy, które dużo szczekają, nie gryzą(zainteresowani wiedzą o kim mowa) :rotfl:

chyba domyslam sie o kogo chodzi czytajac powyzsze posty

jak to spiewał Halama: "...ja wiedziałem że tak będzie..."

 

a ja cała niedziele naprawiałem radyjko bo mi się mechanizm wysuwający płytki spier.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dalej wysuwa plyte srubokretem

 

 

Ej co to podśmiechujki se robicie co? To nie byle jaki śrubokręt ! Zrobiony z gwoździa o kwadratowym przekroju idealnie pasującym do otworu technologicznego w radiu ... know how na maxa ... o historycznym pochodzeniu tego śrubokręta nawet nie wspominam , bo musiałbym się przenieść do podstawówki i zajęć ZPT ...dostało się za niego piątkę jak się patrzy ...ze 21 lat już ma, więc z szacunkiem panowie z szacunkiem

Na to radio ma dobry wpływ tylko Daniel (dan124) bo on jak je obsługiwał na gliwickiej wiośnie to wszystkie płyty wydawało ... to radio ma DUSZĘ i muszę się wkupić w jego łaski ...takie jak ma ten "warszawiak"

 

PS: co się działo z Twoim napędem , bo mój nie wydaje płyty ..panel schodzi i coś w środku "pyka..przeskakuje" jak się naciśnie na taki płaski biały element z boku mechanizmu to wysuwa płytkę normalnie .. do śrubokręta juz się przyzwyczaiłem i wyjęcie płyty nie nastręcza mi kłopotów nawet podczas jazdy ...choć czasami pasażerowie dziwnie na mnie patrzą jak zmieniam płyty :wstyd:

 

 

Tak z innej beczki to w sobotę rano mini spontana i to przypadkowego z Cursorem zaliczyłem w Katowickim MacDonaldzie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...