Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. To możemy sie spotkać sie na MM od np 13 do 13.30 i wszyscy stamtąd wyruszymy razem nie będzie problemów żadnych :)

 

Ja bym był za spotem właśnie w granicach 13-14 bo z 2h jazdy do Was mam to żebym chociaż sobotę odespał jakoś ;]

 

Co myślicie ?? Jak będziecie chcieli inaczej to bez problemu się dostosuje do większości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Heh, jeśli mogę wypowiedzieć się to:

mi też by bardziej pasowało o późniejszej godzinie, czyli tak o 13-14, ale oczywiście się dostosuje, ewentualnie przyjadę trochę później, bo po sobocie ciężko się wstaje :)

Jak już będzie wszystko ustalone to prosiłbym o adres tego miejsca (skoro jest tam bar to na pewno leży przy jakiejś ulicy), w końcu mamy XXI wiek wiec każdy obczai sobie to na mapie, albo wbije w navi i jakoś dojedzie.

Edytowane przez szuwi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam godzina w sumie obojętna, także tym bardziej dostosuję się do reszty, jako że będę mieć najbliżej, to nie zabieram w tej sprawie głosu :P Skoro panowie chcą się wyspać po sobocie %%%, to czemu by nie umówić się na tą właśnie 13 na parkingu pod Media Marktem przy CH 3 Stawy na Muchowcu w Katowicach, już podałem właściwie cały adres, stamtąd jak się już ekipa zbierze, powiedzmy do tej 13.30 lub 14, to pojedziemy pod przewodnictwem powalli nad to bajorko i na ten zajazd, taka jest moja propozycja, reszta niech ją rozważa :cwaniak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prosiłbym o adres tego miejsca (skoro jest tam bar to na pewno leży przy jakiejś ulicy), w końcu mamy XXI wiek wiec każdy obczai sobie to na mapie, albo wbije w navi i jakoś dojedzie.

 

 

No przecież nawet mapkę zamieściłem ....no dooobra special for you > http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client=firefox-a&hs=wOV&rls=org.mozilla:pl:official&um=1&ie=UTF-8&q=bar+rybacz%C3%B3wka+katowice&fb=1&gl=pl&hq=bar+rybacz%C3%B3wka&hnear=Katowice&cid=0,0,14099711998821024002&ei=t-42TL27F9CfOJyn-LoE&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CBUQnwIwAA

 

PS: tam po lewej na górze masz adres ..zresztą masz > Pszczyńska 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapka jakby ktoś jadąc w stronę już Bielska(ul Pszczyńską) przejechał ten wjazd do lasu (czerwona kreska w lesie na mapie) , to na najbliższych światłach robi zawrotkę i zjeżdża potem w prawo na dół na Giszowiec i jedzie tak jak ta czerwona linia i z powrotem wyjeżdża na górę na ul Pszczyńską w stronę Bielska.

 

PS: wcześniej pisałem o takiej zawrotce dopiero przy AWFie ale kolega whitdevil mnie poprawił :padam:

 

https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=9f510e9d2d&view=att&th=129c0ede05921612&attid=0.1&disp=thd&zw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fundusze pozwolą, to też może się pojawię swoją furką :)

 

ew. jakby kto jechał np. z Wrocka A4 lub przez Dąbrowę pod Opolem i mógł z 5 km zboczyć, to może bym się zabrał jakbym nie dał rady z kasą na paliwko ;)

 

 

 

 

aha, wczorajsze spotkanie handlowe z ruby'm zaliczam do udanych :D było miło i chyba zostanę tu na dłużej (tak jak na VU :D)

 

jakby nie patrzeć, to car audio to choroba, a lekarstwa na nią w miarę rozwoju coraz droższe :przestraszony::rotfl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą niedzielą jakby ktoś zainteresowany nie wiedział, nie umiał trafić w wyznaczone miejsce, to ja mogę się pojawić np. ok. godziny 12 pod Media Marktem na Dolinie 3 Stawów. Tylko jakby byli jacyś chętni, to wcześniej napiszcie co i jak, żebym jak debil sam tam nie sterczał i nie czekał :P Jak już się zbierzemy, to pojedziemy wszyscy razem na ten zajazd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak panowie? O której pod media? Bo wstępnie było o 12, potem o 13, a teraz widzę, że znowu jest spotkanie pod media o 12 :) Mi bardziej pasi 13, ale myślę że trafie do tego baru więc najwyżej podjechałbym tam bezpośrednio troszkę później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta ale ja będę o 13 pod media, jeśli tam nikogo nie będzie to podjadę pod ten bar 'Rybaczówka'. Mam nadzieje, że będzie ktokolwiek, bo liczę na rady, opinie, odsłuch innych sprzętów, no i ogólnie fajnie jest pogadać z kimś kto ma bzika na tym samym punkcie :). Wpisujemy informacje o tym spocie do tematu "najbliższy spot odbędzie się...". Chociaż... nie wiadomo czy w ogóle ktoś będzie bo widzę, że im bliżej tej magicznej daty tym mniej osób się deklaruje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno mnie nie bylo, moze mi ktos szybko strescic co i jak sie dzieje ?? :P Sobota czy niedziela ?? Zawitalbym zobaczyc te krzywe mordy i posluchac cos nie cos :) Tak szybko przegladalem, ktos chcial lutownice gazowa.. Ja mam i jak dobrze przeczytalem to w sobote pod SCC sie na 99 % zjawie :) Edytowane przez Ache
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dawno mnie nie bylo, moze mi ktos szybko strescic co i jak sie dzieje ?? :P Sobota czy niedziela ?? Zawitalbym zobaczyc te krzywe mordy i posluchac cos nie cos :) Tak szybko przegladalem, ktos chcial lutownice gazowa.. Ja mam i jak dobrze przeczytalem to w sobote pod SCC sie na 99 % zjawie :)

 

Musisz przestać pić lub niech Ci kobita da odpocząć :P

W sobotę, w zeszłym tygodniu pod SCC, to ja miałem się ustawić z nowym użytkownikiem na sprzedaż mojego piecyka.

Teraz w niedziele na Giszowcu na jakimś zajeździe który wymyślił powalla ma się odbyć spot.

Jak chcesz to daj mi cynk jak jedziesz, ja będę o 13 pod Media Marktem i stamtąd jedziemy na naszą miejscówkę, jakby ktoś nie umiał trafić to CH 3 Stawy jest miejscem wcześniejszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to w końcu tez spocik ma być w dziś ( sobota) czy jutro ( niedziela) bo jak dziś to ja nie dam rady a jak jutro to bym podjechał co prawda nie się pokazać bo narazie nie ma co ( w trakcie instalki) ale pooglądać i posłuchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...