Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

No to zatem Panowie, po pikniku, przyszła pora na organizację jakiegoś regionalnego spota :D

Wiem, że kilka osób ma się pojawić 4 września na Muchowcu.

Tylko teraz pytanie kto będzie i czy po tej całej komercyjnej imprezie robimy jeszcze gdzieś jakiegoś kameralnego spota ?

Poza tym, ja mam do oddania Patrykowi, jego filipa oraz Eminenca od FUBU,a on sam ma mi przywieźć Focale.

Także mam nadzieję w miarę szybkim czasie się jakoś ze wszystkimi zainteresowanymi zobaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz na "zawodach pana J" to i tak kij można posłuchać , a swoje autka musimy zaparkować niedaleko płyty lotniska (płatny wjazd) ,więc nic nie stoi na przeszkodzie jak po przejściu się po tej imprezie (na odsłuchy nawet nie liczę ) można coś zorganizować , ba możemy podjechać potem tam do tej Rybaczówki żeby było spokojniej ;)

 

 

PS: tylko raczej o 19-20 muszę się zwinąć , bo na wsi mamy "żniwne" i będzie balanga z darmową wyżerką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam egzamin z angola na uczelni 5 września, także i tak czy siak długo nie będę siedzieć.

Zawody, zawodami, ja tylko jadę "naszym" pokibicować w dbDragu.

Odsłuchy to rzeczywiście możemy zrobić gdzieś popołudniu na tym zajeździe na spokojnie, nikt nam tam nie każę siedzieć do końca imprezy, poza tym nawet nie zamierzałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc nic nie stoi na przeszkodzie jak po przejściu się po tej imprezie (na odsłuchy nawet nie liczę )

 

Powalla - prośba mała, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo ja jak i kilku kolegów (między innymi z tego forum) nie ma żadnych obiekcji co do wpuszczania ludzi na odsłuchy. :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt ... Ty i Tomek Bręk to wyjątek ...aaaa sory jeszcze z Teca mondeo czarne (sorki nicka nie pamiętam na szybko) można było posłuchać na Śląsku* ...reszta uznała że nie warto wpuszczać motłochu do swoich wypaśnych furek.

 

*przepraszam wszystkich Ślązoków że Sosnowiec zaliczyłem do Śląska ale dalej w Polsce właśnie tak to kojarzą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: tylko raczej o 19-20 muszę się zwinąć , bo na wsi mamy "żniwne" i będzie balanga z darmową wyżerką

No to miejscówa na spota jest :rotfl:

 

a on sam ma mi przywieźć Focale.

Głośniki są bliżej ciebie niż myślisz :P

A kasę za nie dostanę, czy będę jeszcze później czekać 2 tygodnie na nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa sory jeszcze z Teca mondeo czarne

 

Adamu ? hmmm ... ale on z Tec-a chyba nie jest ...

 

można było posłuchać na Śląsku* ...reszta uznała że nie warto wpuszczać motłochu do swoich wypaśnych furek.

 

ja nikogo nie posłuchałem praktycznie ... no może poza rozmową z Panem z Octavii, oraz zobaczeniu jego zabudowy ...

Gdy bym jechał tylko posłuchać ... to chyba wracał bym połowę drogi klnąc i rzucając mięsem, na szczęście pojechałem wtedy na targi i przy okazji posłuchać :)

 

*przepraszam wszystkich Ślązoków że Sosnowiec zaliczyłem do Śląska ale dalej w Polsce właśnie tak to kojarzą :(

 

Sosnowiec - to jest zagłębie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a on sam ma mi przywieźć Focale.

 

Głośniki są bliżej ciebie niż myślisz :P

A kasę za nie dostanę, czy będę jeszcze później czekać 2 tygodnie na nią?

 

No mam nadzieję jak najszybciej Ci ją dać za nie, tylko gorzej z terminem tej operacji może być :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja będę na 100%, nie wiem jak Ache, jak zapije pałę to go nie będzie, póki co to jest na liście :P

Reszta niech się wypowiada co i jak robimy ??

Możemy trochę posiedzieć na Muchowcu, a potem zajechać na ten zajazd co ostatnio, na jakieś odsłuchy, na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, masz mój numer tel., także dzwoń to się gdzieś zgadamy już na płycie lotniska.

 

No wlasnie nie mam, zapomnialem sobie zapisac a potem juz mialem za duzo nieznanych numerow :P napisz mi esa albo PW z numerem to sobie zapisze i sie jakos zgadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, Bartek o której tam będziecie? Ja najszybciej mogę dotrzeć ok 12 ... no ale o 19 raczej muszę już spadać na inną imprezę :P

 

Ja i Tomek będziemy tak jak Ty w granicach 12 lub chwilę po.

Nie wiem jeszcze o której Ache zawita, jak nie zapiję dziś pyska to pewnie się wyrobi do 12 :P

FUBU, jak coś to dzwoń do mnie, pewnie po 10 będę w stanie już odbierać telefony :rotfl:

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz Panowie jak jest już po wszystkiemu, czyli właściwie sezon dobiegł końca, więc na duże imprezy się większość z nas pewnie nie wybiera, także dobrze by było się dogadać z jakimś spotem, tylko tak co by każdemu pasowało, im nas więcej tym weselej i więcej do odsłuchiwania. Ostatnio nie można się zgadać z weteranami na jakieś spotkania. Także niech reszta myśli również co , gdzie i kiedy by tu coś zorganizować. Ja jestem właściwie na bezrobociu, także czasu mam sporo, reszta niech myśli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdzieś ok 17.30, ale wyjazd trwał prawie godzinę do k&*%y nędzy :zdegustowany: !! !! !!

Szkoda, że mnie ominęła sprzeczka, co po niektórych, no ta Rybaczówka to dobra miejscówka, tylko niech się wszyscy zbiorą wtedy będzie można posłuchać więcej autek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...