Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To co panowie kto będzie?

 

Ja na 101% będę :)

Wreszcie będę mieć okazje odsłuchania Twojego i Radka auta, bo jakoś do tej pory nie było okazji :/

U mnie tam za bardzo nie będzie czego słuchać, także niech się tam nikt nie nastawia :D

A właśnie Łukasz, przywiozę Ci Fujitsu, skoro stoi na alle, to ja go nie będę w domu trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja się wczoraj dowiedziałem że mój syn ma ...ospę (o dziękuje Ci o przedszkole nr 6 w Mikołowie :) ) . Niby co z tego? Kur%&a ja nie miałem jeszcze ospy i jak mnie dopadnie to kaplica ! Teoretycznie jakbym dostał teraz, już to do 5 się powinienem wyleczyć ...ale co jak dostanę za tydzień dopiero .... ja pierdole!!!! Nawet głośno nie mówię tzn. piszę ....fuck!!!

 

PS: radzono mi żebym chlał codziennie do tego 5 żeby zabić zarazki ale pewnie zjechałbym na marskość wątroby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już jest musztarda po obiedzie ... jak się wysypka pojawi to nawet podobno już człowiek nie zaraża . Normalnie to jeszcze wczoraj po południu to sobie myślałem że L4 pociągnąłbym sobie tak co najmniej z miesiąc (lekarka zakładowa to moja znajoma ... sam ją poleciłem mojej szefowej :) ) ..ot taka przerwa ...przerwa , bo teraz mam taki "pół-urlop" i przerwałbym go sobie L4 i potem dalej tylko na 4 godzinki do pracy :D

Jednak jak siadłem do kompa wieczorem , to dotarło do mojej starej świadomości że nie mógłbym być w Gliwicach ... cholera nawet tak nie piszę żeby nie wykrakać :hyhy:

 

 

PS: jak mnie obsypie przyjadę golfem żony ...czerwonym żeby mi do twarzy w nim było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też będe, raczej napewno nic nie zagra

 

Ty a we wtorek mówiłeś co innego? Masz jeszcze 5 dni .... do dzieła !

 

Xris, zawiodles mnie

 

Bartek kilka postów napisałeś prawie to samo (niegrające auto) , więc ?

 

Chłopaki do dzieła ... wasze niedokończone fury i tak niejednego przyprawią o dreszczyk na plecach

 

 

żebym wiedział z kim gadam

 

 

Daniel u nas się z warszawiakami nie gada http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif ... hehe . Jakby jakieś kłopoty na Śląsku , to nie gadajcie że jesteście z Wawy ... z Zagłebia też raczej nie :zdegustowany: ... mówcie że z nad morza :zdegustowany:

 

PS: Bartek octawka bordo , Xris audi a4 szare kombi (SMI xxxx) ... zresztą nr nie musiałem dopisywać bo Grześka (też szare audi a4 ale SJ xxxx) nie będzie :]

chyba że Xris zamierza się Lanosem pojawić , no bo pisał o niegrającej furze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xris jaką furką będziesz?

 

No i Panowie kto i czym będzie

 

tak żebym wiedział z kim gadam http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Ja bede tym co zawsze ... bordowa octavia

Mam jeszcze niebieskie cinquecento z boschmanami po poprzednim wlascicielu, ale moze dam sobie spokoj i podjade bordowym autem

 

Bartek kilka postów napisałeś prawie to samo (niegrające auto) , więc ?

 

Nie boj sie cos tam plumka wiec bedzie mozna posluchac. Wazne zeby bylo gdzie sie wpiac z pradem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Panowie kto i czym będzie

 

tak żebym wiedział z kim gadam

 

 

Ja zawitam oczywiście, swą srebną strzałą - Ford Mondeo Combi MKII :hyhy:

Wyskoczę, jak zwykle zresztą, w czapeczce z daszkiem w kolorze oliwkowym, no i naturlich, strefowa koszulka

Także mnie tam Panowie rozpoznacie, moje dłuższe włosy są bardzo charakterystyczne.

Poza tym, z tego co się orientuję, to będzie sporo znajomych twarzy, także lajcik i w ogóle http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...