Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, Katowice Katowicami.

Tylko gdzie - Muchowiec, Dolina 3 Stawów ??

Z tymi Gliwicami wyskoczyłem tylko dlatego, z racji że może ktoś będzie się chciał pojawić z poza województwa.

Także wymyśliłem sobie powiedzmy, że środek Śląska :P

U mnie teraz ten weekend odpada, jestem w Warszawie na koncercie.

Może 18 lipca, godzina jak zwykle, czyli samo południe.

A właśnie, ja jeszcze podjade do Parku Zadole w Kce, zobaczę jak tam wygląda sprawa z jakąś miejscówką, nigdy tam nie byłem, a nóż coś się ciekawego trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to ok, jak dla mnie ten 18 lipca może być, żaden problem.

Tylko gdzie się ustawiamy ??

W tym parku na Zadolu obok akademików czy jedziemy na Muchowiec ??

Godzina 12 jak zwykle, jakby ktoś nie wiedział jak tam zajechać to zawsze ja mogę po kogoś podjechać lub gdzieś się umówić i pojechać razem, jak dla mnie to bez problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee Daniel masz urodzinki ? Stary to się nie chwal ..wiesz taka cyfra to już nie wolno się chwalić :)

 

Co do miejsca , to znam fajne miejsce , woda , knajpka , placyk lekko oddalony od knajpki . Jest to bar "Rybaczówka" w Katowicach.... jedzie się Murckowską , tóra od A4 przechodzi w Pszczyńską w stronę Bielska i mijamy salon Volvo (taki na dole go widać po prawej) , a za 100m skręcamy dosłownie do lasu . Na końcu tej dróżki(żużlowej) jest parking , stawek , i knajpka ... a dookoła las :) . Zawodów dB drag nie będzie więc kłopotów nie przewiduję ;). Ten zjazd to ze 3km jest od MM , więc naprawdę blisko .

 

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client=firefox-a&hs=wOV&rls=org.mozilla:pl:official&um=1&ie=UTF-8&q=bar+rybacz%C3%B3wka+katowice&fb=1&gl=pl&hq=bar+rybacz%C3%B3wka&hnear=Katowice&cid=0,0,14099711998821024002&ei=t-42TL27F9CfOJyn-LoE&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CBUQnwIwAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca , to znam fajne miejsce , woda , knajpka , placyk lekko oddalony od knajpki . Jest to bar "Rybaczówka" w Katowicach.... jedzie się Murckowską , tóra od A4 przechodzi w Pszczyńską w stronę Bielska i mijamy salon Volvo (taki na dole go widać po prawej) , a za 100m skręcamy dosłownie do lasu . Na końcu tej dróżki(żużlowej) jest parking , stawek , i knajpka ... a dookoła las :) . Zawodów dB drag nie będzie więc kłopotów nie przewiduję ;). Ten zjazd to ze 3km jest od MM , więc naprawdę blisko .

 

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client=firefox-a&hs=wOV&rls=org.mozilla:pl:official&um=1&ie=UTF-8&q=bar+rybacz%C3%B3wka+katowice&fb=1&gl=pl&hq=bar+rybacz%C3%B3wka&hnear=Katowice&cid=0,0,14099711998821024002&ei=t-42TL27F9CfOJyn-LoE&sa=X&oi=local_result&ct=image&resnum=1&ved=0CBUQnwIwAA

 

Jak dla mnie bajka :) Blisko zjazdu z A4 wiec błądził nie będe :)

Teraz tylko czy reszcie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd z A4 , to zjeżdżasz za AWFem na skrajny prawy pas tak jakbyś na centrum handlowe jechał i mijasz MM, salon Opla i kierujesz się na Bielsko Białą (łukiem w prawo) . Smigasz prosto i jak zobaczysz tak na dole salon Volvo zaczynasz hamować (trzymasz się prawego pasa) i za 100m masz lasek i taką przecinkę z drogą szutrową (na roku ściany lasu stoi reklama Rybaczówki) . Wjeżdżasz i po 100m widzisz parking i stoliki :)

 

Uwaga , bo jak ktoś przejedzie ten zjazd do lasu , to trzeba trochę potem nadrobić kilosów , bo trzeba pojechać prosto i na najbliższym skrzyżowaniu zawrócić ... no i tu jest ból , bo trzeba znów pojechać w stronę Wrocka , zawrócić przy AWF (lub przy centrum handlowym ale to trudniejsze dla ludzi spoza Katosów) i powtórzyć ww. przejazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam wie ... ja z Mikołowa jestem :) Zobacz na mapce :P

 

PS: byłem tam 2 dni temu , jakbym wiedział to foty bym zrobił ale spoko nie wszystko stracone , bo czasu sporo , więc jak będę w okolicy to popstrykam co nie co ... głównie ten zjazd z tej Pszczyńskiej w tą szutrową drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, za bradzo, gdzie co i jak, ale jeśli mogę się wtrącić w temat, to witam wszystkich z okolicy śląska (dolnego, górnego i opolskiego) :)

 

ja jestem spod Opola i może bym gdzieś coś niecoś wpadł posłuchać (głównie) i pochwalić się (to już mniej :( ) co jak komu gra :)

 

jeśli mogę, to na jutro ok. 18 w okolicach Silesii jestem umówiony z Ruby'm na mały handelek i podłączanie, to może ktoś jeszcze wpadnie dotrzymać towarzystwa, doradzić, puścić zjebkę albo coś? :D

 

 

 

 

Ruby jak się na to zapatrujesz?

 

 

 

 

PS: miałby ktoś lutownicę gazową jakby coś?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na forum. Chętnie bym wpadł tego 18 lipca w to tajemnicze miejsce nacieszyć ucho waszymi systemami :) Ogólnie jestem z okolic Raciborza a od jakiegoś czasu mieszkam w Opolu. Także będę śledził forum i byłbym wdzięczny gdyby się pojawiły te fotki jak tam dojechać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdrianoVU, jak dla mnie to bez problemu, chociaż wątpie żeby chłopaki się zebrali w tak krótkim czasie :kwasny: Dlatego jak chcesz to za tydzień w niedziele planujemy spot, więc wpadaj. Będzie nas znacznie więcej, także zawsze większa możliwość odsłuchów i ew. rad i sugestii.

Natomiast finchers, jakbyś nie wiedział jak tam zajechać, to możemy się gdzieś ustawić, np. o 11 w Kato gdzie Ci tam będzie pasować i razem podjechać na tą miejscówkę. Ja sam do końca nie wiem jak tam zajechać na to zadupie, ale teraz w ciągu tygodnia wybiorę się na mały rekonesans, także w niedziele będę mieć trasę obcykaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dla mnie nie będzie problemem postać busem na tym zjeździe (z racji wielkości i koloru widoczny z daleka) i skierować kogo trzeba, gdzie trzeba ...tylko nie każcie mi tam stać przez 3 godziny ;)

Sprawa druga to podałem tę miejscówkę , bo tam jest spokój , blisko żarcie i picie (kibelki) ale tak w sumie to jak dla mnie możemy się spotkać np. na parkingu MM i podjechać tam wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...