Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 492
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widzisz Tomek, jak to mówią zależy jak leży :)

Jak ja brałem to akurat polszmat nie miał żadnego plusa na swoją korzyść, nawet ceny, jak jest teraz nie interesuje mnie to bo jeszcze kilka miesięcy mam ważną umowę :P a że im wyszło z MŚ, to nie powód żeby od razu zmieniać dostawcę :wink:

Zawsze można albo zapłacić 81zł (a fu) albo wbić z browarem do sąsiada co to się dał naciągnąć na polszmata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/okaczmarczyk/status/506895149553549312/photo/1

 

Statystyki meczu... zadziwiająco nisko wyszło przyjęcie. Były pod koniec błędy ale ogólnie wyglądało to lepiej. Za to atak...68% Miki! Ależ on się rozegrał. Wlazły 45% - wyglądało to dużo gorzej.

 

Zresztą pal licho staty - oby tak dalej! Tylko niech da pograć innym, bo turniej długi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak śledziłem skład to nie widziałem Gumy ( Paweł Zagumny ) , teraz patrząc na zdjęcia gra w meczach.Ktoś wie co się zmieniło ? jakaś kontuzja Żygadły lub Drzyzgi ?

A kiedy to było ostatnio? Bo Żygadły niema od kilku miechów przy reprezentacji. Oficjalnie Żygadło musiał wyjechać ze zgrupowania z powodów rodzinnych.

 

Podejrzewam, że styl jego rozegrania nie pasował do systemu Antigi. Skoro tak dobrze zabezpieczył przyjęcie to mógł sobie pozwolić na wolnego fizycznie (w przeciwieństwie do Żygadły) ale zdecydowanie bardziej finezyjnego rozgrywającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kiedy ogłosił skład Antiga i był szum z braku Kurka w składzie to Żygadło był podawany jeszcze w składzie.
Oj na pewno nie :cisza:  Żygadło prawdopodobnie nie mógł sie pogodzić z tym że będzie drugim rozgrywającym a może nawet będzie musiał walczyć do samego końca o miejsce w składzie a i tak nie wiedział czy go Antiga weźmie. Dlatego wolał wcześniej zrezygnować bo "po co się męczyć".... Zresztą podobna sytuacja była ze wspomnianym Kurkiem. Z tym że ten chłopak ciężko pracował do samego końca ale zwyczajnie nie mógł się pogodzić z tym (chyba ambicja albo gwiazdorstwo albo cholercia wie co jeszcze) że nie daje mu nawet na treningach szansy.

Tak czy siak Guma gra tzw KOSMOS jak dla mnie Mika i Winiarski rewelacja tak samo Nowakowski i Kłos. Wydaje mi się że właśnie Wlazły i Zatorski mają jeszcze rezerwy do wykorzystania :wink: a jak tak to myślę że jest szansa na mistrzostwo świata :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze pakiety z ta sama ilością programów?

a poprzesz to jakims dowodem czy na gębe za 39,90 nc daje 85 kanało i 27 hd polsat ma więcej ? przy przedłuzeniu cenka jest 34,90

A jak dodatkowo jesteś abonentem plusa

tak przy pakiecie minumum 49 zł po co komu taki pakiet jak play daje za 29 bez limitu do naszych sieci kom , wszyscy z plusa uciekaja zobacz jakie masz ceny na stronie .

http://www.plus.pl/abonament/przenies-numer?gclid=CPSw6JXUxMACFYUIwwodkEIAhA&gclsrc=aw.ds

juz lece przenieśc numer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poprzesz to jakims dowodem czy na gębe za 39,90 nc daje 85 kanało i 27 hd polsat ma więcej ? przy przedłuzeniu cenka jest 34,90

tak przy pakiecie minumum 49 zł po co komu taki pakiet jak play daje za 29 bez limitu do naszych sieci kom , wszyscy z plusa uciekaja zobacz jakie masz ceny na stronie .

http://www.plus.pl/abonament/przenies-numer?gclid=CPSw6JXUxMACFYUIwwodkEIAhA&gclsrc=aw.ds

juz lece przenieśc numer 

Fajny temat ... na osobny wątek czyż nie?

 

 

Oj na pewno nie :cisza:  Żygadło prawdopodobnie nie mógł sie pogodzić z tym że będzie drugim rozgrywającym a może nawet będzie musiał walczyć do samego końca o miejsce w składzie a i tak nie wiedział czy go Antiga weźmie. Dlatego wolał wcześniej zrezygnować bo "po co się męczyć".... Zresztą podobna sytuacja była ze wspomnianym Kurkiem. Z tym że ten chłopak ciężko pracował do samego końca ale zwyczajnie nie mógł się pogodzić z tym (chyba ambicja albo gwiazdorstwo albo cholercia wie co jeszcze) że nie daje mu nawet na treningach szansy.

Tak czy siak Guma gra tzw KOSMOS jak dla mnie Mika i Winiarski rewelacja tak samo Nowakowski i Kłos. Wydaje mi się że właśnie Wlazły i Zatorski mają jeszcze rezerwy do wykorzystania :wink: a jak tak to myślę że jest szansa na mistrzostwo świata :rotfl:

 

Problem jest taki, że nigdy się prawdy nie dowiemy. I zresztą nas to nie powinno interesować. Można podyskutować, ale od tego jest selekcjoner żeby wytypować drużynę. A to co wewnątrz teamu to ich sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Problem jest taki, że nigdy się prawdy nie dowiemy. I zresztą nas to nie powinno interesować. Można podyskutować, ale od tego jest selekcjoner żeby wytypować drużynę. A to co wewnątrz teamu to ich sprawa.

 

Dokładnie ale jeśli trener podjął taką decyzje to znaczy że miał ku temu podstawy i po Mistrzostwach będzie ze swoich decyzji rozliczany.Pamiętajmy tylko że takie a nie inne decyzje były kierowane dobrem drużyny i jego wizji gry,nie działał by przecież na szkodę drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Problem jest taki, że nigdy się prawdy nie dowiemy. I zresztą nas to nie powinno interesować. Można podyskutować, ale od tego jest selekcjoner żeby wytypować drużynę. A to co wewnątrz teamu to ich sprawa.
Zgadzam się!

 


myślę że na razie rywale nie są zbyt wymagający więc trzeba poczekać na mocniejszego rywala aby ocenić tak naprawdę możliwości Polaków.
Nie zgadzam się :rotfl:

Serbowie to przecież mistrzowie Europy i na każdej imprezie coś ugrywają! Ok można powiedzieć że przy dopingu 62tys ludzi ich trochę sparaliżowało (a mogło, byłem widziałem , słyszałem) ale że tak to ujmę 3:0 i w żadnym secie nie przekroczyli granicy 20 punktów... jak dla mnie lekki wpier...lek :wink:

 

Z Kanadą na olimpiadzie przegraliśmy 3:1 w składzie z Kurkiem, Bartmanem itd. więc...

 

Dla mnie graja naprawdę bardzo dobrze i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...