Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ale jeśli trener podjął taką decyzje to znaczy że miał ku temu podstawy i po Mistrzostwach będzie ze swoich decyzji rozliczany.Pamiętajmy tylko że takie a nie inne decyzje były kierowane dobrem drużyny i jego wizji gry,nie działał by przecież na szkodę drużyny. 

Kurek grał nieźle we Włoszech,ale też miał problemy zdrowotne. W tym roku rzadko się pokazał i bez rewelacji. Antiga mógł go męczyć i dawać się ograć, ale to strzał w ciemno. Na tą chwilę Kurek nie jest tak dobry jak 2-3 lata temu a że wyrósł Mika, Winiarski wrócił do formy, no i jest jeszcze Kubiak. Mamy kim grać.

 

Z tego co widzę, to zbyt mocno żyjemy wspomnieniami o formie zawodnika a mało o formie aktualnej. Tak samo jak Anastasi zrezygnował z Zagumnego (bo ten grał piach wtedy) tak samo Antiga z Kurka. Tylko wczoraj niepotrzebnie tak długo trzymał Wlazłego. Mógł dać się ograć Konarskiemu....

 

Zgadzam się!

 

Nie zgadzam się :rotfl:

Serbowie to przecież mistrzowie Europy i na każdej imprezie coś ugrywają! Ok można powiedzieć że przy dopingu 62tys ludzi ich trochę sparaliżowało (a mogło, byłem widziałem , słyszałem) ale że tak to ujmę 3:0 i w żadnym secie nie przekroczyli granicy 20 punktów... jak dla mnie lekki wpier...lek :wink:

 

Z Kanadą na olimpiadzie przegraliśmy 3:1 w składzie z Kurkiem, Bartmanem itd. więc...

 

Dla mnie graja naprawdę bardzo dobrze i tyle :wink:

 

Serbia przegrała w szatni.

Mistrzowie Europy sprzed lat, później nic specjalnego nie osiągnęli.

Mały sprawdzian będzie z Argentyną a potem duży podczas całej drugiej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 492
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Mistrzowie Europy sprzed lat, później nic specjalnego nie osiągnęli.

Mały sprawdzian będzie z Argentyną a potem duży podczas całej drugiej rundy.
Niby nie osiagneli ale w pierwszej 10 na świecie cały czas są :) Zresztą wczoraj wygrali z Argentyną :wink:

W sumie to nieważne! Oby Polska dotrwała do 13 meczu i w nim wygrała a kim będą grali jaki będą mieli styl czy trenerem będzie  Antiga czy Pan Stasio z warzywniaka to mnie nie interesuje :rotfl:  Ja bym chciał żeby dawali mi tyle radości jak wtedy gdy siedziałem na narodowym i wczoraj przed TV :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


powiedz jak wrażenia na narodowym ? ciary szły po plecach ?
Hmmm myślę że zapamiętam kilka sytuacji z tego meczu. Po pierwsze prezentacja każdego kraju i moment gdzie wypowiadają RUSSIA i wchodzą z flagą. Wtedy pierwszy raz usłyszałem możliwości 62 tys gwizdów :rotfl:

Druga sytuacja to prezentacja zawodników (dodam że byli po kolei po numerach z koszulki prezentowani) Najpierw oczywiście Serbowie jako goście. No i tutaj gdzieś tam jakieś oklaski były może Atanasijević dostał więcej. Po prezentacji Serbii kamera pokazała Polaków i stojącego jako pierwszego Nowakowskiego (1) i wtedy się zaczęło :rotfl: Piotruś aż sobie bidny przystanął jak usłyszał co się dzieje natomiast z ruchu warg kolegów stojących za nim można było wyczytać coś w stylu "ożesz K..a, ja pier..., masakra itp."

 

Co do ciar to powiem Ci że chyba największe wrażenie i tzw stawanie dęba włosów na rękach to osobiście miałem podczas śpiewania chymnu akapela. Chyba ciężko opisać słowami jakie to uczucie :D i nie podejmuje się tego :) 

Ogólnie moim zdaniem to całość od ceremonii rozpoczęcia po wynik było na naprawdę wysokim poziomie i oby więcej takich imprez bo ja osobiście to już teraz bym pierwszy w kolejce po bilety stał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym dodatkowym atutem są wspaniali kibice więc miejmy nadzieję że Nasi pójdą z falą dopingu i pokażą piękną siatkówkę w każdym meczu :)

Ten doping, który bardziej pomaga przeciwnikom? Może troszkę przesadziłem, ale doping gospodarzy to jest w Bułgarii czy Iranie. Gdzie przeciwnicy sra... ze strachu i są sparaliżowani. U nas ten festyn to się wszystkim drużynom podoba. Nie wywiera presji na przeciwnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Cała 1 runda zgodnie z planem. Nawet wczorajszy cięższy mecz niczego nie zmienia a przynajmniej chłopaki zadbali o formę na siłce.

 

Jest tylko jeden problem. Gra Zagumnego z Wlazłym... kiepsko to wygląda. Nie marudzę, bo wygrane były, jednak przy mocniejszych przeciwnikach warto by było naprawić to ogniwo. Wymienić raczej nie można, bo nawet jeśli na ataku Konarski zagra lepiej (w co wątpię trudnych meczach) to nie da tyle w obronie i zagrywce co Wlazły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...