Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 492
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szkoda... można było to wyrwać. Amerykanie ogólnie super zagrali, ale dawali nam też szansę, której nie wykorzystaliśmy. 

 

Przegraliśmy bo wiadomo było, że przy takiej grze przeciwników nie damy rady. 

 

Nic się nie skończyło, wręcz odwrotnie... trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taki zimny prysznic się Nam przydał,teraz już skończyła się zabawa ze słabymi drużynami w grupie i zaczęła się prawdziwa walka.Amerykanie też inaczej podeszli do meczu bo musieli jednak trochę podgonić punkty w tabeli.Miejmy nadzieję że Nasi zaczną się naprawdę koncentrować na kolejne mecze.Zabawa się już skończyła i zaczęła się walka o jak najlepszą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny prysznic dla tych, którzy myśleli że już mamy medal :) Amerykanie mają niesamowity charakter, niesamowite nastawienie do walki. Też takie mieliśmy w 2011 jak wygrywaliśmy LŚ. Jak im zależy, to ciężko ich pokonać. Pracuje z nimi psycholog i naszym też by się to przydało :)

 

Z Włochami musi być wygrana, a potem punktowanie na ile się da Iranu i Francji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez masakra... z dna sie podnoesli

Ale z ta gra srednio to widze

Taki mecz jest ciężki do analizy. Początek tragedia i to dało się we znaki. Cały czas nerwówka. Jakby tak zacząć mecz z Iranem jak dzisiaj był zakończony to pewność siebie będzie większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy ma trochę racji! Ogólnie to bardzo dobrze że zdobyli 3 punkty i to nie ważne w jakim stylu. Według mnie to chyba największą rolę w tym że teraz tak grają ma niestety psychika. Przecież dla niektórych z tych jeszcze chłopców są to pierwsze zawody na takim poziomie! I takiemu Mateuszowi Mice czy Kłosowi jak by się nie tłumaczyło i co nie mówiło to ciężko będzie dotrzeć że to tylko jakiś tam kolejny mecz. Chociaż jeden młody mnie wczoraj bardzo pozytywnie zaskoczył :D

No i jak tak wczoraj popatrzyłem to mi chyba jednak brakuje Bartka Kurka. Niestety bardzo często jest panika w ataku... Całe szczęście wczoraj Wlazły trzymał bardzo wysoki poziom ale chyba tak daleko się nie zajdzie. Kurek w ataku byłby na pewno dużym wzmocnieniem i w tej rundzie to moim zdaniem bardzo dobrze widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni pracować intensywnie z psychologiem,to by dużo wniosło.Ogólnie wczorajszy mecz pełen nerwówki ale dali radę na szczęście.Mnie denerwował wczoraj jeden aspekt ZAGRYWKA! jeśli Wlazły i Winiarski widzą że po raz kolejny i kolejny nie wchodzi mocna zagrywka to po co w to brnęli ?! jeśli widzą że nie wchodzi to powinna być natychmiastowa zmiana zagrywki z ich strony.Trener powinien też to zredukować momentalnie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę że jak w poprzednim meczu Możdzonek wszedł za nowakowskiego to zaczęło się coś dziać, nie mówiąc już o serwach Nowak.. które prawie wszystkie były w siatę.

A i jeszcze Ci sędziowie... Co oni odwalali za kaszany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...