Skocz do zawartości

Team SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Zasady członkostwa to już musicie sobie sami ustalić, aby team mógł pracować na jakąś rangę i nie babrał imienia forum przypadkowym dziadostwem. Raczej powinien to być team dostępny według ustalonych kryteriów, a nie ogólnodostępna zbieranina wszystkich, którzy nigdzie nie należą. W takim przypadku nie widzę żadnego sensu podpisywania się jakimkolwiek teamem. No ale to już Wasza w tym głowa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się bardzo fajne autko , Im wyżej ( częstotliwości ) tym lepiej , subbas i bas moim zdaniem można poprawić znacząco bez kosztów ;)

 

Bardzo dobrze grające auto Artbassa , pare osób widziałem że się zdziwiło że nie wygrał :D


Ehh ale aż łezka w oku się kręci że moja krwawica nie poszła na marne i SCA teraz oficjalnie ma swoje miejsce w Easce :) Nie jestem już jedynym "forumowym koniobijcą" w zestawie sędziowskim :)

 

 

Widzisz Łukasz :) jednak daliście się przekonać do założenia Teamu i to z jakim efektem ! :) Starzy sędziowie spieli już pory że trzeba autka lepiej podzszykować :)

 

 

ps. Nie uwierzycie ale oficjalnie i przy świadkach Pan Siwy Obiecał że na przyszły rok robimy razem autko do Dbdraga :D hahah kurna nie mam o tym pojęcia :D , dobrze że się od chłopaków ucze powoli , ale intensywnie : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


ps. Nie uwierzycie ale oficjalnie i przy świadkach Pan Siwy Obiecał że na przyszły rok robimy razem autko do Dbdraga hahah kurna nie mam o tym pojęcia , dobrze że się od chłopaków ucze powoli , ale intensywnie : D

na braxach 10.1  :rotfl:

 

w sumie to i tak nie ma znaczenia jakie głosniki zamontujesz

tylko jakie wypełnienie dasz do samochodu.... prawda szyszunia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...