Skocz do zawartości

Team SCA


Rekomendowane odpowiedzi

Paweł gratuluje

Bardzo fajne auto :)

 

 

 

 

Zgadzam się bardzo fajne autko , Im wyżej ( częstotliwości ) tym lepiej , subbas i bas moim zdaniem można poprawić znacząco bez kosztów ;)

 

Fajnie, że się Wam podobało. :)

To moje granie to wynik męczenia pasywki przez ostatni rok. Wydłubałem sobie artaboxa na kitach AVT + mikrofon pomiarowy na 61A.

I tak dłubałem i dłubałem i dłubałem te cewki i te kondensatory, aż coś tam wydłubałem.

Jak znajdę czas, to wrzucę do mojego tematu jakiś update z aktualnym setupem.

W sumie tego mojego artaboxa też mógłbym wrzucić to tematu o pomiarach, bo się cholerstwo już kilka razy sprawdziło... :P

 

Poza tym grania jako takiego u mnie by nie było, gdyby nie oni (w kolejności poznania w realu): :)

- yasica

- rob123

- aeron

- balcer

 

To oni mi ciągle "jęczeli" (i nadal to robią :P ), że: za dużo góry, za mało góry, średnica za bardzo wysuniętą, scena za bardzo w prawo, za bardzo w lewo, po lewej stronie nic się dzieje, za dużo basu, za mało basu (o teraz to i bury dołączył :P ), zmień źródło, zmień suba, zmień przód, kiedy robisz 3-waya, zmień wzmaki,, kup proca, za wysoko tniesz TW, za nisko tniesz TW, coś tam drze się jeszcze... itd. itp. i co tam tylko można wymyśleć... :D

 

A najbardziej marudny to Karolek (aeron) jest... :P

 

 

Bardzo dobrze grające auto Artbassa , pare osób widziałem że się zdziwiło że nie wygrał :D

 

Też mi się podobało, kawał solidnego grania. Będzie się działo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...